Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Noo szczegolnie, jak sie tankuje na stacjach gdzie dolewa sie rozpuszczalnik nitro do benzyn- dlatego unikaj podejrzanych stacyjek.

Jesli benzynka w normie nic sie nie dzieje- przynajmniej nie zauwazylem .

Mam nadal pomalowany w napredce zbiornik w czarny mat gdzieniegdzie i jak sie benzynka rozleje nic sie nie dzieje- jedynie kolanami wycieram, ale od czasu do czasu sie podmaluje.

Adramelech czyzbys to Ty kupil od Rycha 749?? Pamietaj o zlocie w Jedwabnem 14-15/07/2007

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.P.S. Dzisiaj widzial ja jak Prezes Nowak popedzal swego SS-a, a ja wczora jechalem w ulewie, a co:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim lakierem też nic się nie dzieje w kontakcie z Pb95 :lalag:

Poznałem wczoraj kolegę na dość rzadkim Ducati Paso750 jak wracałem do domu... nie ma jak przystanąć na poboczu i pogdać kilka minut... :buttrock: mam nadzieję, że się tu pojawi.

Ciekawe co tam u prezesa, poradził sobie już z tym wyłącznikiem zapłonu???

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wytartej farby na baku, tak sie sklada ze planuje sie wybrac w ten weekend na wycieczke krajoznawcza polaczona z ogledzinami tej maszynki:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M452067

 

Wiem ze na tych fotkach niewiele widac ale kazda uwaga moze okazac sie cenna, szczegolnie ze tym razem wybieram sie bez mojego dobrego ducha Scitra ;) Facet przeslal mi wiecej fotek, ale wszystkie sa jakies takie tajemnicze tzn nie wiele na nich wiecej widac. No moze poza tym ze jest tez troche zachlapany od akumulator. Gosc powiedzial tez ze tylny hamulec "obciera" i jest do wymiana bo jezdziala nim kobieta i hamowala tylko tylnym :/

 

Zastanawia mnie przede wszystkim ta cena, bo jak powszechnie wiadomo okazji nie ma... szczegolnie podczas sezonu. Oczywiscie musze sobie doliczyc pewnie z 500zl za malowanie, ale to moze poczekac.

 

Co myslicie? Bede wdzieczny za wszelkie uwagi, bo nie chcialbym jakos sromotnie wtopic.

 

PS. Seba bede mogl do Ciebie zadzwonic jak bede go ogladal jakbym mial jakies watpliwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaza- paliwo nie moze zniszczyc lakieru- niewazne czy matowy czy nie, ale kwas z akumulatora, albo duza ilosc plynu hamulcowego tak...

Przypomnijcie mi Monstry nie maja czasem akumu z przodu pod zbiornikiem? Jak tak to moze akumulator sie zagotowal(przez padniety regulator napiecia) i pryslnal na lakier.

Z tymi fuzjami roznie bywa,, aby Duc nie produkowal tylko jak kiedys pod egida cagivy Indiana...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat tego monstera http://www.allegro.pl/item208222355_ducati..._900_s_98r.html przewija sie juz ladny kawalek czasu na allegro i jakos nie moze znalesc nowego wlasciciela, w dodatku cena tez praktycznie stoi w miejscu. Przeszlosc ma taka jak monster Dominika, ale widac ze ktos go juz doprowadzil do ladu. Moze ktos go juz ogladal ?

 

Zmieniona zebatka, pewnie gumowany od swiatel do swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, widac niezbyt jasno przekazalem co opowiedzial mi facet przez telefon. Wg niego farba z baku zeszla przez paliwo... i sumie tak to wyglada. Co to innego moglo byc nie przychodzi mi do glowy. Natomiast kwas z aku zachlapal pokrywe silnika z lewej strony.

 

Bylbym wdzieczny za wszelkie wskazowki o co sie jeszcze goscia zapytac przez telefon (badz na miejscu) zanim do niego pojade. Dzieki!

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cerberus, Dominik pisał już kiedyś coś o tych monsterach dla policji, były trochę zjeżdżone, ten moto jest wystawiany już ze 2 lata, a może i dłużej.

Ja mam trochę daleko, żeby go obejrzeć. Najlepiej pisz do Dominika na PW.

Zaza weź multimetr i sprawdź ładowanie przy ogledzinach tego monsterka. Powinno być 13.5-14.5V. Jak jest więcej to pewnie ma zajechany regulator.

Pozdrawiam Sebo

 

PS. Podobno Harley robi silniki wieczne... ciekawe czy po fuzji Ducati też zacznie takie robić....

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wytartej farby na baku, tak sie sklada ze planuje sie wybrac w ten weekend na wycieczke krajoznawcza polaczona z ogledzinami tej maszynki:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M452067

 

Wiem ze na tych fotkach niewiele widac ale kazda uwaga moze okazac sie cenna, szczegolnie ze tym razem wybieram sie bez mojego dobrego ducha Scitra :flesje: Facet przeslal mi wiecej fotek, ale wszystkie sa jakies takie tajemnicze tzn nie wiele na nich wiecej widac. No moze poza tym ze jest tez troche zachlapany od akumulator. Gosc powiedzial tez ze tylny hamulec "obciera" i jest do wymiana bo jezdziala nim kobieta i hamowala tylko tylnym :/

 

Zastanawia mnie przede wszystkim ta cena, bo jak powszechnie wiadomo okazji nie ma... szczegolnie podczas sezonu. Oczywiscie musze sobie doliczyc pewnie z 500zl za malowanie, ale to moze poczekac.

 

 

dla mnie jest to co najmniej zastanawiające - te plamy? Może bak był malowany jakimś świństwem i po kontakcie z paliwem się odbarwił. Ciężko jest wypowiedzieć się co do motoru tylko na podstawie zdjęć, ale np. osłony pasków są jakoś dziwnie otwarte, a przewody biegnące koło nich wyglądają dość dziwnie.

 

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pewnie zauwazyliscie ze sledze caly Allegro (i nie tylko) poszukujac dla siebie Monstera. Ale czegos takiego jeszcze nie widzialem:

 

http://moto.allegro.pl/item204208010_ducati_350xl.html

 

:icon_razz:

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...