Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A ja już zdzieram na 999, 2 oponę w tym roku tralala...

ale najfajniejszy był mój 1 większy wyjazd: na 1098 akurat, wyjechałem na bieżniku a wróciłem na płótnie + gratis: 10 pkt + 400 zł mandat-się jeździ :buttrock: ....aha koledzy zmienili mi ksywkę z Chorąży Ducati na RainDucatiMen, bo co wyjadę, to w deszcz się wraca...np jak wczoraj z ćwiczeń w Suwałkach, połowa trasy w deszczu...

Pozdr. J-999 P.S. dzisiaj miałem w planach "tor Kurpie- znaczy tor krowich placków", ale zrobiłem tylko 50 km bo coś po drodze zgubiłem( nic z Ducata) i to popsuło mi humor tak skutecznie że schowałem 999 do piwnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się rozbawić kilka osób w serwisie :rolleyes:

 

To, że nie czuję sie dość się dość silna, żeby postawić ŚlicznoTkę na centralce spotkało się jeszcze z jako-takim zrozumieniem. To, że boje się zdjąć ją z centralki... hmmm... Chyba z grzeczności nikt nic nie powiedział. Za to częściowo wyprowadzili mi ją z serwisu i oparli na bocznej stopce. Wdrapałam sie na siodło, próbuję podnieśc do pionu i... Ani drgnie. Jeszcze jedna próba... Przedne koło wyżej, niz tylne, motocykl przechylony mocniej, niż normalnie. Trzecie próba. Nie ruszy. Rozglądnęłam się jeszcze w nadziei, ze może Horb jest jeszcze obok, ale ten zobaczył, że moje moto już nie na centralce i pojechał. Chwila wahania i w końcu...

"ekhem, panowie, możecie mi pomóc postawić motocykl?"

Nawet nie próbowali powstrzymać sie od śmiechu.

Chyba zacznę chodzić na siłownię :bigrazz:

 

 

 

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby... pier... Opowiadasz głupoty.

 

 

Nie podoba Ci sie ST4?

ok.

 

 

Ale jak Bandit może byc... fajnym motocyklem??

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod dziś oglądałem to ST4, ja je*ie Bandit to przy tym zajebisty motocykl.

Powiedział to ktoś kto ma białą VTR-ke :biggrin: Nie znasz się, błądzisz .... błądzisz :bigrazz: Nawet nie wiesz jak to zapie**ala, jak się pięknie składa i jaki piękny ma odgłos nawet na seryjnych kominach :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa a jaki piękny na przerobionych kominach. Może ST odbiega od ogólnego kanonu japońskiej "urody" w tych latach ale w końcu nie to piękne co ładne lecz co się komu podoba. Szczególnie fajny moment na ST jest, gdy podjeżdża się na światła a kierowca w puszcze paczy z politowaniem na silnik i krzyczy że chyba coś nie tak w silniku. a i najlepszy tekst mechanika - dzwoni ci łańcuszek rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było czy nie było, tematów Waszych nie śledzę ale dziś wpadła mi na skrzynkę "plotka" o niejakim Mega Monsterze. W końcu Duc wypuści groźnie wyglądający motocykl?

 

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/new...n2010%20%281%29

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod, aż dziwnie mi się Ciebie czyta po takiej przerwie jaką sobie zafundowałem od FM... kurna, niczym nawrócenie jakieś :)

 

Opisz może jak po przesiadce z Samuraja na Makarona?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...