Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hehe dosytałem przesyłkę z Probike z grupowym zdjęciem z Mszczonowa i listem przewodnim o organizowanym wyjeździe na WDW, szczegóły w styczniu.

Ja nawet na kołach, a pojadę. Tankbaga już mam :icon_biggrin: i żonę przyzwyczajam do tej myśli :biggrin:

Z maila przesłanego przez Frencciego wynika, że dla członków DOCów koszt wjazdu to 40 Eurasów więc nie jest źle. Swoją drogą ciekawe jak nas zweryfikują kto jest, a kto nie?

Co do kosztów szkoda, że kamperem nie można ciągnąć przyczepki z motocyklami na zwykłym prawku. Bo to by była fajna opcja kamper na 4 osoby, 3 moto na przyczepce i jeden w bagazniku kampera (bo się mieści).

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maila przesłanego przez Frencciego wynika, że dla członków DOCów koszt wjazdu to 40 Eurasów więc nie jest źle. Swoją drogą ciekawe jak nas zweryfikują kto jest, a kto nie?

 

 

Cena super, mam nadzieję, że dla połówek taka sama, bo z linku to wcale tak w prost nie wynika.

Anyway - impreza nie do przegapienia. Ja będę - chyba że mi się coś mega zawali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dosytałem przesyłkę z Probike z grupowym zdjęciem z Mszczonowa i listem przewodnim o organizowanym wyjeździe na WDW, szczegóły w styczniu.

Ja nawet na kołach, a pojadę. Tankbaga już mam :icon_biggrin: i żonę przyzwyczajam do tej myśli :biggrin:

Z maila przesłanego przez Frencciego wynika, że dla członków DOCów koszt wjazdu to 40 Eurasów więc nie jest źle. Swoją drogą ciekawe jak nas zweryfikują kto jest, a kto nie?

Co do kosztów szkoda, że kamperem nie można ciągnąć przyczepki z motocyklami na zwykłym prawku. Bo to by była fajna opcja kamper na 4 osoby, 3 moto na przyczepce i jeden w bagazniku kampera (bo się mieści).

 

 

 

Mysle, ze weryfikacja bedzie prosta- pamietasz Rafi maila, ktorego slalem kiedys z plikiem, w ktorym byl projekt plastikowej/imiennej karty czlonka DOC? Moze tak to poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z maila przesłanego przez Frencciego wynika, że dla członków DOCów koszt wjazdu to 40 Eurasów więc nie jest źle. Swoją drogą ciekawe jak nas zweryfikują kto jest, a kto nie?

Pewnie chodzi o rejestrację, po której dostaliśmy gadżety w stylu naszywki i naklejki :icon_rolleyes:

Dawajcie wszelkie info- transport, kto jedzie itp. Kiedy rusza strona, Prezesie? Może tam założyć oddzielny wątek wyjazdowy? :buttrock:

Dudniący ze śnieżkami, franek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o rejestrację, po której dostaliśmy gadżety w stylu naszywki i naklejki :icon_rolleyes:

 

'

No właśnie, ja się zarejestrowałam, a gadżetów nie dostałam :(

Frencci - wiesz coś, co można zrobić, żeby to 'popchnąć'? :icon_arrow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze gadżety sprzedaliśmy z Frenccim na allegro :biggrin: Dzięki :biggrin:

Nie wiem czy zauważyliście na tej stronie z cenami na WDW jest do pobrania pliczek z cenami hoteli.

Hotel type ; Single room; Double room

Hotel****; From 65 to 160 euros; From 100 to 200 euros

Hotel***; From 40 to 60 euros; From 60 to 100 euros

Hotel**; From 30 to 40 euros; From 50 to 60 euros

 

Please notice :

1) Prices are per day and person and include breakfast and V.A.T.

2) 10% reduction for a 3rd or 4th bed

3) Hotels are in Misano, Cattolica and Riccione areas. Rimini only on demand.

4) DOC members have one room for free for every 10 rooms booked in the same hotel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o rejestrację, po której dostaliśmy gadżety w stylu naszywki i naklejki :icon_rolleyes:

Dawajcie wszelkie info- transport, kto jedzie itp. Kiedy rusza strona, Prezesie? Może tam założyć oddzielny wątek wyjazdowy? :buttrock:

Dudniący ze śnieżkami, franek

 

 

 

Juz odpowiadam:

- w tym roku dostali gadzety Klubowicze, ktorzy zarejestriowali sie na tajnej stronie do oonca 2008 roku. Tegoroczni i dotychczasowi powinni je otrzymac w pierwszym kwartale 2010...mysle, ze wraz z kartami DOC

-Watek o WDW 2010 jest zalozony na naszym nowym forum, bedzie tez wykaz kto zglasza chcec wyjazdu itp (Fala- wielkie dzieki). Strone chcemy odpalic 24 grudnia- powiadomie Was a takze wszystkich zarejestrwanych na naszej klubowej www

- sa tam tez informacje wlasnie o WDW, znizkach na DUCATIART, oraz o WROOM 2010

- Janek- jesli Rychu dostal (a z tego co pamietam to Ty Was obu rejestrowales) -to tymbardziej powinienes dostac bo sam je rozsylalem wiec chyba listonosz 'rąbnął'

- ale wlasnie dostalem przedwczoraj jakies zrzuty z Bolonii to poprosze info via-email kto ich nie dostal- to bede sukcesywnie dosylal

- PROSZE O INFO CHETNYCH KLUBOWICZOW, KTORZY MAJA DOSC DUZO CZASU, CHCECI I UMIEJESTNOSCI 'FORUMOWYCH' O ZGLASZANIE SIE E-MAIL'EM- POTRZEBA BEDZIE DWOCH REDAKTOROW I DWOCH ADMINISTRATOROW FORUM

- NO I WEEESOLYCH SWIAT KOCHANI ODE MNIE I KLUBU DESMO MANIAX DOC POLAND: kartka: http://www.megaupload.com/?d=KCJ7W3E0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4) DOC members have one room for free for every 10 rooms booked in the same hotel.

 

O, i to jest bardzo cenna informacja :) Trzeba się zgrać i skorzystać.

Orientuje się ktoś, gdzie będzie centrum imprezowe WDW 2010 i gdzie najfajniej bukować hotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek- jest OK podzielilim się z Rychem i tyle...hahahahaha...

Co do listonosza- to może tak być- bo najpierw inny listy przynosił, a teraz nowy jest- widocznie jakieś grubsze numery ten poprzedni wywijał i go skasowali...

Co do WDW 2010 pozostaje mi życzyć Wam wspaniałej zabawy i udanej imprezy...

Pozdr. J-999 N.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, i to jest bardzo cenna informacja :) Trzeba się zgrać i skorzystać.

Orientuje się ktoś, gdzie będzie centrum imprezowe WDW 2010 i gdzie najfajniej bukować hotele?

Jak to gdzie? Na torze Misano Adriatico. Info o lokalizacji hoteli masz w moim poście. To jest Riwiera więc hoteli masz od metra. Na navi po włączeniu opcji pokazywania hoteli nie widać ulic bo ikonki hoteli wszystko przykrywają. :biggrin:

My ostatnio mieszkaliśmy w Rimini nad samym morzem, z okna piękny widok na plażę :wink:

Z Rimini na tor też jest blisko w zasadzie to jak jedno miasto o rzut beretem od San Marino.

Ja już przebieram nogami na samą myśl ponownego wyjazdu tam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie testowalem moduł rejestracji na okreslone wydarzenie, wszystko dziala i powiadomienia dochodza...cierpliwosci zatem- planujemy start forum i www klubowej w nocy 23, zostana rozeslane informacje via e-mail. Rafi to skarbnica wiedzy ws. wyjazdu do Wloch...i nasz Redaktor klubowy! Dzieki ;-] Forza Ducatisti!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...