Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Seba zdolny jest... kiedyś zostawiłem u niego pharmindex tzn. taki spis leków zarejestrowanych i dopusczonych do sprzedaży w Polsce, ksiązka wygląda jak encyklopedia w jednym tomie. Skubaniec wpruł to na blache bo mu sie kiedyś nudziło.... :biggrin:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przyklekotanie się na naszą chałturę w 2oo. Z taką publiką spokojnie podbijemy świat show-biznesu :)

 

pozdr

 

Fajny koncercik, daliście czadu chłopaki :lalag:

 

WNIMANIE.

W sobotę z Edkiem Edhaustem wybieramy się do chłopaków z Motostodoły na zlocik. Kto jedzie z nami? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mi tu wypisujecie... :eek: łeb to może i mam ale przy wyższych ilościach procentów i tak wysiada :banghead:

Sihaja co się na sms nie odzywasz że motór odpalił. Na kabelki możemy się umówić w przyszłym tygodniu.

Pozdr.

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WNIMANIE.

W sobotę z Edkiem Edhaustem wybieramy się do chłopaków z Motostodoły na zlocik. Kto jedzie z nami? :buttrock:

Fajny koncercik, daliście czadu chłopaki :lalag:

 

Jak się wyrobię to chiba ja podskoczę :) będzie widać na miejscu.

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialem niedomagania silnika, koledzy dawali mi rozne rady co moze byc przyczyna. Po namysle postawilem na lewa cewke, zauwazylem ze byla zasniedziala, a swieca w gornym cylindrze troche za ciemna. Swiece wymienilem i nie pomoglo, wiec wymienilem cewke i teraz wszystko gra i nareszcie mam z powrotem 100% mocy :biggrin: . Pewnie mialem troche szczescia ze tak szybko trafilem, bo przyczyn moglo byc mnostwo. Koszt tez niewielki, bo za dwie cewki razem z przewodami dalem 50 euro, a juz mnie straszono kosztami ponad 800 euro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja co się na sms nie odzywasz że motór odpalił. Na kabelki możemy się umówić w przyszłym tygodniu.

Pozdr.

Seb

 

A, bo taki zajęty byłeś ;)

Odpalił, jeździ i oby tak dalej. Źle mi było bez niego...

 

Pharmindex jest nudny, jak nie ma podstaw. To może ja jaką inną fajną książkę przywiozę?

 

Pozdrowionka dla wszystkich :)

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa może looknąć na tego Duka:

http://www.allegro.pl/item690650358_ducati..._900_2000r.html

 

Wygląda zacnie i się przymierzam do niego :buttrock:

W związku z powyższym oddam Desmo Wdowę w dobre ręce :biggrin:

Zdjęcia Wdowy na różnych etapach motania:

http://picasaweb.google.com/franekfilm/DesmoWdowa#

Doszedł stalowy oplot do hamulca, nowe klocki Carbone Lorraine, nowy olej i filterek :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek- czytasz czasem PW?

Czasem, jak jestem w domu :icon_mrgreen:

Odpisałem :lalag:

 

Rocznik 2000, a starszego typu zawias i hamulce? Oby to nie był powypadek z uciętym przodem i dołożonym ze starszej wersji..., albo motocykl "odmłodzony"...Pozdr. J-748 S.

Raczej to drugie, zresztą najpierw trzeba looknąć a potem się napalać.

Dzięki Klekot za maila, książki powinieneś pisać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Krakowa może looknąć na tego Duka:

http://www.allegro.pl/item690650358_ducati..._900_2000r.html

 

 

Zerknąć mogę ;) ale lepiej, by zrobił to ktoś bardziej kompetentny. Jeśli nikt lepiej zorientowany nie da rady, oglądnę. Ale wiele się ode mnie nie dowiesz.

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...