Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

XXX, Twój ss600 wygląda na ładna sztukę. Jestem chyba najbardziej radykalnym miłosnikiem SS`ów. Mam juz trzeciego. Najpierw był ss750 -1992 potem ss900- 1996 a teraz nówka ss1000. Tak na marginesie to Twój SS nie może byc z 99r. bo wtedy juz dawno o nim zapomnieli w fabryca przy via Cavaglieri Ducati.Jesli owiewki sa oryginalne to jest to rocznik 1997.

Pozdrawiam

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Moze jakies spotkanko dzis??? :(

Balzac- na Kabatach masz tego Janka?? Kiedyś tu spotkałem gościa i pogadałem, moto czarne, full oryginał.

Wtaj franekfilm,

Junak jest na Pradze, ale "śmigam" nim po całej Polsce, więc i na Kabatach mogłeś mnie zobaczyć, a na pewno usłyszeć :crossy:

Tutaj są zdjęcia z "Junakowych wypadów" w 2007

Są chętni na małe "spotkanie" na Relaksowej ???

Planuję przewietrzyć się przed wyjazdem do Francji (bo to już we wtorek :-)

14sta :biggrin:

 

Do zobaczenia na miejscu :biggrin:

 

Wtaj franekfilm,

Junak jest na Pradze, ale "śmigam" nim po całej Polsce, więc i na Kabatach mogłeś mnie zobaczyć, a na pewno usłyszeć :icon_arrow:

Tutaj są zdjęcia z "Junakowych wypadów" w 2007

Są chętni na małe "spotkanie" na Relaksowej ???

Planuję przewietrzyć się przed wyjazdem do Francji (bo to już we wtorek :-)

14sta :biggrin:

 

Do zobaczenia na miejscu :biggrin:

 

DZIŚ !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na Mazowszu jest nas Desmozboczonych coraz więcej a ni cholery jeszcze nie obmyśliliśmy i nie skrzykneliśmy się żeby czasem spotykać się w większej ekipie w celu pogadania ,wymiany doświadczeń czy nawet polatania wspólnie po Wawie czy też Mazowszu .Nie mamy żadnej obmyślonej podobającej się większości miejscówki w Warszawie na spotkania.Jest nas wielu a znamy się cokolwiek tylko z forum-to troszke za mało-nie uważacie.Czytam że Kraków i Poznań jest z tymi sprawami znacznie do przodu-a co my jesteśmy gorsi czy też bardziej zapracowani??? Ja z moją połowicą latamy Ducatami a tylko jednego Konrada z Brudna znamy, a czasem mielibyśmy ochotę pośmidać z większą liczbą Desmomaniaków jak my i podudnić w tunelach i pod wjaduktami.Może ktoś ma jakiś pomysł na jakieś spotkania Desmomaniaków w Warszawie? Starówka to zakazy i deptak a 2OO może nie są zbyt atrakcyjne.Kiedyś na Pradze byłem w takiej knajpie w takim wielkim drewnianym baraku gdzieś za Wedlem w lewo ale nie pamiętam jaka to była ulica i tam było całkiem znaośnie chociaż klimat był wyraźnie Czoperowo-Harlejowy aale jakie to ma znaczenie jęśli grupka ludzi chcę się spotkać i pogadać.Zapraszam Mazowsze do dyskusji i podsówania poropzyczji .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na Mazowszu jest nas Desmozboczonych coraz więcej a ni cholery jeszcze nie obmyśliliśmy i nie skrzykneliśmy się żeby czasem spotykać się w większej ekipie w celu pogadania ..........Zapraszam Mazowsze do dyskusji i podsówania poropzyczji .

 

Witaj,

 

do dyskusji nie zapraszaj ;) bo sezon w pełni, słońce świeci, a życie niestety nam ucieka... ;)

Odpalaj Klekota i na Relaksową zasuwaj, może na 14stą jeszcze zdążysz :icon_mrgreen:

A tak na serio.....prawdą jest że jesteśmy "dosyć" zabiegani, ale małymi kroczkami idziemy do przodu :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

do dyskusji nie zapraszaj ;) bo sezon w pełni, słońce świeci, a życie niestety nam ucieka... :(

Odpalaj Klekota i na Relaksową zasuwaj, może na 14stą jeszcze zdążysz :icon_razz:

A tak na serio.....prawdą jest że jesteśmy "dosyć" zabiegani, ale małymi kroczkami idziemy do przodu :buttrock:

 

Pozdrawiam

 

 

no i kurde nie zdążyłem do Wawy na Relaxową śmignąć bo posta napisałem i pobiegłem go garażu w klekotach podłubać :icon_biggrin: może następnym razem :crossy:

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...r=&max_mileage=

 

ładne i niedrogie

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dość często wpadam do Korala na Relaks-ową.

Staram się bywać na MotoGP lub SBK.

No chyba że moja połowica wymyśli mi inny relaks :crossy:

Będę w niedzielę na 100wę na wyścig może już na niższe klasy.

Jak ktoś ma klekot z żyłach też niech wpada :P

 

Pytanko mam do zacnego grona. Jako, że już niedługo mój potworek dostanie Termi. Poszperałem w sieci i znalazłem info że trzeba po instalacji udać się do serwisu celem resetu TPSu.

Czy to prawda?

Dodam, że chodzi o pełny wydech łącznie z kolektorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam do zacnego grona. Jako, że już niedługo mój potworek dostanie Termi. Poszperałem w sieci i znalazłem info że trzeba po instalacji udać się do serwisu celem resetu TPSu.

Czy to prawda?

Dodam, że chodzi o pełny wydech łącznie z kolektorami.

 

czołem

na pewno powinieneś zmienić również dolot - najlepiej otworzyć puszkę i wrzucić wysokowydajny filtr. Przydął by się również nowy EPROM do sterowania silnikiem z otwartym wydechem. Popytaj jutro Darka - pewnie dokładnie Ci powie co i jak

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalaj Klekota i na Relaksową zasuwaj, może na 14stą jeszcze zdążysz :icon_mrgreen:

 

Witajcie,

balzac odpalił i na Relaksowa dojechał (prawie na czas :lalag:)

Koralik już był na miejscu :P

Zdjęcie wewnątrz

Zdjęcie zewnątrz

 

Jutro w południe Grand Prix Wielkiej Brytanii w Donington Rozgrzewka na dużżżymmm płaskim ekranie ;)

 

Trzymajcie się Maniacy :cool:

 

PS:

a tutaj prawdziwa gratka "Casey Stoner Story"

YouTube - Casey Stoner 60 minutes

YouTube - Casey Stoner 60 minutes interview part 2

 

Można zbudować 999 w poniżej 2 minut.......?

Można

:evil:

Edytowane przez balzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balzac, a zauwazyles ze to 999 wyscigowka Baylisa?

No tempo bylo prawdziwie Baylisowskie :) :notworthy: :-)))

Kurde Wam to dobrze, a mnie czeka kolejny lykend z Rodzina - czyli 0 jazdy na 2 kolach...

Pozdr. Janek 748 S.

 

Dla ciekawosci Stoner byl najlepszy na wczorajszych treningach- zobaczymy jak dzis bedzie...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie Stony pokazal gdzie kogo miejsce...

1 Stoner, potem prawie 6 sek po nim twinkilinki, potem Pedrosa...

Jesli chodzi o Melandriego- to jak kiedys przewidywalem nie moze sie przyzwyczaic do silnika DoubleTwin Ducati , przez co pewnie Ducati mu podziekuje- ciekawe kto zamiast Melandriego???

Zreszta i w Superbiakach bledem bylo wstawienie do zespolu Fabriziego- powiniem zamiast niego jechac Xaus- lepszy duet do walki z tego by wyszedl...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz - przed sezonem wysoko obstawialem Melandriego - porzadny motor :buttrock: a i koncowke sezonu 2007 Melandri mial mocna mimo ze nie startowal w fabrycznym zespole. Jego wyniki w tym sezonie to nieodgadniona zagadka dla mnie... Czyzby dwa Ducaty tak sie roznily od siebie?

Stoner pojechal koncertowo. Rossi jak Rossi - mi szkoda Pedrosy - bardzo go lubie. No i jezdzi Repsolem :crossy: Texas Tornado tez niezle - czwarte miejsce :rolleyes:

Co do SBK to Fabrizio sie zalapal w ramach polityki firmy - zawsze musi byc jeden wloski kierowca. Mogli brac Biaggiego :biggrin: Troszke juz lata swietnosci minely, ale to i tak super kierowca. Tyle ze chyba ma klopoty z podpisywaniem kontraktow i wspolzyciem z kolegami z teamu :> Xausa to bym bardzo chetnie zobaczyl na 1098 (albo jak to woli 1198) - wg mnie to najwiekszy "fighter" w SBK. Potrafi walczyc w kazdym zakrecie jak by to bylo ostatnie okrazenie i ostatni wyscig sezonu :biggrin:

No i popatrzcie na to:

 

http://video.google.pl/videosearch?q=xaus&sitesearch=#

 

 

Widac ze umie jezdzic :rolleyes:

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...