Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

oj coś duch zaginął w narodzie :cool: cisza straszna nastała :cool:

 

a ja dziś pojechałem sobie odpalić sprzęt, trochę go pogłaskałem i żal się znowu zrobiło, że nie mogłem pojeździć :icon_question:

 

ale wiosna już niedługo :icon_eek:

 

szczęśliwego nowego roku 2008, wielu pozytywnych wypraw i spełnienia marzeń

Mumiek :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji wykonywanego zawodu niestety nie mogę Wam życzyć bezawaryjnej jazdy bo zdechnę z głodu ale mogę i chcę Wam życzyć dużo szczęścia na trasie i coraz wyższych zarobków.

Wszystkiego Naj w nowym roku

Piotr

ps. chamskie ale szczere

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja pozwolę sobie na życzenia nowo roczne myślę, że zwyczajem od zdrowia zacznę, poprzez szczęście do wytrwałości a i rozsądku wam skąpić nie będę.

Teraz czas na przyziemne życzenia, a tu zdecydowanie przyczepnych opon, dużo ognia w cylindrach, żaru w kominach i pięknego L-Twina w garażu.

 

WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWY ROK.

Koralik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nigdzie nie znalazlem nic na temat innych wloskich maszyn - pozwole sie wtracic w temat i spytac uzytkownikow (jeszcze nietypowych maszyn na naszych drogach) jak awaryjne sa wloskie maszyny po przebiegach rzedu 20-50 tys ? Wybaczcie ze czynie to tutaj a nie np w "piwie" ale to pytanie skeirowany tyko do was - dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, mam nadzieję, że wszyscy już pozbyli sie bólu głowy po zabawie sylwestrowej :notworthy:

 

kioRa - ja mam 35 tys na liczniku i w ciągu 12 tys km. odkąd mam Duca, spalił mi się bezpiecznik.

Z tego ca pamiętam to Jagdtigerowi po 50 czy 60 tys rozleciał sie kosz sprzęgłowy z powodu uszkodzenia łożyska, ale o szczegóły pytaj jego, o innych awariach racej nie słyszałem... aaa Zazie wybuchł aku...

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Boldorze mają carbonowe wydechy do Monsterów 600-1000 i tytanowe do SS900 w bardzo dobrych cenach (wyprzedają magazyn). Jęsli jesteście zainteresowani to bardzo proszę o kontakt z Łukaszem z sewrisu

 

Jakie ceny do Monstera?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem o tytanowe kominy do M600 i z LeoVinca kosztowały coś około 2kzł ale nie pamiętam czy było to 2200 czy 1800.... i skończyło się na własnoręcznych :biggrin: i jeszcze można było się napić po robocie...hehehe...

Pozdrawiam

 

Edit.

Do twojego Dominik pewnie bedą pasować tytanowe...od 900-ki, troche przerobisz kolektor, wzbogacisz mieszankę i na tor...

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pytałem o tytanowe kominy do M600 i z LeoVinca kosztowały coś około 2kzł ale nie pamiętam czy było to 2200 czy 1800.... i skończyło się na własnoręcznych :bigrazz: i jeszcze można było się napić po robocie...hehehe...

Pozdrawiam

 

Edit.

Do twojego Dominik pewnie bedą pasować tytanowe...od 900-ki, troche przerobisz kolektor, wzbogacisz mieszankę i na tor...

 

 

Już się przesttraszyłem, że zginąłeś gdzieś z "forum" - rozumiem, że obowiązki Cię Seba trzymały z dala od netu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przez Święta BN nie miałem za bardzo ochoty zbliżać się do kompa... ale teraz codziennie zaglądam....z wyjątkiem sobót i niedziel... wtedy robię sobie wolne od wszelkich urządzeń biurowych.... no nie tak do końca bo używam filiżanek do kawy ;)

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz - pytal bo chcem miec jakiekolwiek odniesienie do Benelli - niestety tych motocykli wogole nie ma w Polsce (oby to sie powoli zmienialo ).Na TnT 12 tys jak dobrze pamietam motocykl mial to szczescie/nieszczescie bo byl testowany przez kilka osob i swoje przezyl - narazie wszystko jest ok.Bede wdzieczny za wypowiedzi innych uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W zimowe wieczory nie mozna jezdzic moto ale mozena przy nim dłubac wiec zaszylem sie garage celem zmiany orginalnej keiry na Superbike Kit ABM. I juz zaczely sie schody. Jezeli ktos wie jak odkrecic teka srube prosze o wsparcie ( zaznaczona na czerwono ):

http://img227.imageshack.us/img227/2271/ducpulkaru3.jpg

Ostateczne opre sie w Boldorze jednak moze ktos podsunie jakies info gdzie szukac takiego klucza. A nowa kierownica ma wygladac tak:

http://img91.imageshack.us/img91/2136/kieramx1.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...