Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Będę na pewno ale puszką bo cała rodzina kce to zobaczyć.

Możemy się spotkać zapisz sobie numer mojej komóry bo ja tam nie mogę dzwonić tylko odbierać ,mogę tylko wysłać SMSy.

Do zobaczenia na torze

Piotr

Już zapisałem.Jak bede w Brnie to się odezwe. A śpisz na polu namiotowym czy na kwaterze?Mógłbym ewentuanie prosić o wzięcie namiotu jesli nie znajde nikogo z Krakowa kto tam jedzie?

Pozdro

 

P.S. Pojawił się nowy Monster 600 na Allegro: http://www.allegro.pl/item213467420_ducati...prowadzony.html

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapisałem.Jak bede w Brnie to się odezwe. A śpisz na polu namiotowym czy na kwaterze?Mógłbym ewentuanie prosić o wzięcie namiotu jesli nie znajde nikogo z Krakowa kto tam jedzie?

Pozdro

 

P.S. Pojawił się nowy Monster 600 na Allegro: http://www.allegro.pl/item213467420_ducati...prowadzony.html

 

 

Doc- a czy czasem EKG-owiec nie pisal o Torze Poznan? Moze to ja sie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...poszukaj w moich wczesniejszych wypowiedziach, i ponizej w odpowiedziach dla Bartka W.( mial kupic i chyba zrezygnowal- moze i dobrze...)...

 

Nic dziwnego... jak go tak zbluzgałeś to pomyślał że się z "makaronami" zadawał nie będzie...

 

 

P.S. Pojawił się nowy Monster 600 na Allegro: http://www.allegro.pl/item213467420_ducati...prowadzony.html .....

To Zaza się ucieszy, cza to szybko oblookać, jest ktoś tam w pobliżu???

Pzdr Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze dokladnie zeby bylo wiadomo co i jak...

Od paru lat organizowane sa Dni Miasta Jedwabne - na przekor polakozercom(a jak), i w czasie obchodow organizowany jest kameralny(dla znajomych) zlot w Jedwabnem, tak jak co rok jak komu co odpowiada: albo sie bawi we wlasnym gronie albo idzie na festyn(z reguly mocno zakrapiany), w zeszlym roku grala Kasa Chorych, a po Kasie Chorych- Wasza ulubiona disco polo lajf :icon_rolleyes: (sorki- nie obrazajcie sie), powiem tyle ze raczej nie wskazane jest branie ze soba zon, partnerek,bo roznie moze byc...

Przyjada pewnie zaprzyjaznione Łosie i Gryfy z Siedlec i pare geb z okolic- w zeszlym roku bylo chyba ze 100 osob.

Z tym ze dla Desmomaniacow, mamy z Ryskiem inne plany, oprocz konkurencji zlotowych- wieksza przejazdzka...

Z noclegiem problemow nie ma , aby koce miec ze soba...

Jagtiger z Trojmiasta na Ducata nie jest daleko- jakies 300 km.

Wjazd kosztuje ok. 30 zl za to jest:

-czapka

-znaczek

-koszulka

-grochowka

Piwo darmowe (ufundowane przez Ryska i Adama)tylko w piatek.

Chyba narazie tyle.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bedzie leciał w sobotę rano do Jedwabnego z predkościami ok 120 km (dotarcie) z Wawy ?

 

ps. dostalem do monstera czapeczke, nie lubie za bardzo z daszkiem choc ta jest super jak ktos chce za dosłownie grosze to zapraszam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214393778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jacek - a kto jeszcze ma być? :icon_biggrin:

 

Ja będę, JA BĘDĘ!! :icon_mrgreen:

 

A mogę... :)

 

:icon_razz:

PS. Scitro, Duke75, jak byście się wybierali dajcie znać, może by tak razem :wink: Marcin zobaczyłbyś jak brutalny MeDeViLLek wymęczył Twoje ex-cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłbym do tego Jedwabnego gdyby nie to że najprawdopodobniej w czwartek pozbędę się Monstera. Gdyby jednak kupiec się rozmyślił to pewnie przyjadę. Z Dukatami na jakiś czas w ogóle się rozstaję ale wiem że jeszcze na pewno do nich wrócę. Mam nadzieję że kupię w przyszłości piękne 996 a może Hypermotarda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bedzie leciał w sobotę rano do Jedwabnego z predkościami ok 120 km (dotarcie) z Wawy ?

 

ps. dostalem do monstera czapeczke, nie lubie za bardzo z daszkiem choc ta jest super jak ktos chce za dosłownie grosze to zapraszam http://www.allegro.pl/show_item.php?item=214393778

 

Ja będe jechał z W-wy. Możemy się umówic na wspólny przejazd. Planowałem wylot około 7.30. No chyba, że będzie załamanie pogody i ściana wody to może podjdę puszką :)

 

Co do czapeczki - weź ją ze sobą to ktoś chętny na pewno się na nią znajdzie

 

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę, JA BĘDĘ!! :)

 

A mogę... :flesje:

 

 

To Panowie proszę się zająć DeViLL'kiem, tylko raczki na kołderke...hehehe... a jak możecie to sprawdźcie czy rzeczywiście wozi ze sobą kotka na piersi...hehehe... :P

Pozdrawiam

 

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...