Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ha Ha:-)) Daleko mi do dziadka:-))) , wiek sie nie liczy- liczy sie to na ile sie czlek czuje- ja sie czuje jakbym mial 18-20 lat:-))

Co do czapki- akurat taka mi sie nie podoba-mam juz czerwona- najlepsza dla mnie jest czarna z czerwonym logiem- jako ze czern to moj ulubiony kolor- zreszta jak tak jak muzyka-punk rock i jak motocykle-Ducati.

Czerwony nie za bardzo mile wspominam wiec to pewnie dlatego:-)))).

Skladaj szybciej swoja Nude:-)) bo niedlugo sezon- madrzy gorale mowili ze po niedzieli ocieplenie.

Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, calkiem nieźle Ci tego Duca pomalowali... kurcze kiedy bedzie juz cieplo???

 

Sliger, ty to sobie chyba jaja z nas robisz... przecież te zwloki to się nadają na zlom, a nie do naprawy.

 

Radosny, gust masz dobry, mi tez sie czerwony podoba... choc nie tak jak czarny!

 

Pozdro

 

PS. Tlumiki wybebeszone, teraz trza troche poeksprymentować.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scitro - nadaje sie - trzeba miec tylko odpowiednie umiejetnosci i zaplecze.

Jednak przy takiej cenie(pow 8000 euro i rosnie) znika sens kupna takiego pasztecika- jak nowy kosztuje 15tys $, a S-ka 19 tys z groszami, a czesci tez kosztuja...

Silgier- na wloszczyznie jezdzi Smietanka Motocyklistow..., a reszta moze tylko pozazdraczszac i podziwiac :)

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt. Jannikiel:"Silgier- na wloszczyznie jezdzi Smietanka Motocyklistow..., a reszta moze tylko pozazdraczszac i podziwiac"

 

I co by tu zrobić z tak mile rozpoczętym dniem (jest 06:15) hihihi.... :icon_rolleyes:

 

Właśnie to miałem na myśli, nie opłaca się, bo części bedą kosztowały pewnie 2-gie tyle... i dla tego nazwałem to coś przypominające motocykl kupą złomu.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, czy na tym żółtym monsterze z Twoich zdjęć jeździ kobieta?? Tak mi się umiejscowienie lusterka skojarzyło.. Wygląda jakby tylkodo makijażu się nadawało wtym miejscu.. To w ogóle działa jak lusterko wsteczne?? :icon_rolleyes:

 

Nie, to zdecydowanie nie jest kobieta :icon_mrgreen:

 

Poza tym niezłe fotki.. Ale to lusterko... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje to jest do kupienia w okazyjnej cenie ta nowa włoszczyzna 1098 czy jak toto się nazywa. http://cgi.ebay.de/Ducat-1098-S-Unfall_W0Q...1QQcmdZViewItem tu się podklei, tam się podmaluje i będzie jak nówka sztuka :)

Ty lepiej Sliger myśl o torze, bo Grandysi na swojej stronie już ogłosili pierwszy termin na 3-4 maja. Ja zmieniłem Monstera 600 na S4, kupiłem nowe Michałki Pilot Power c2 i mam mocne postanowienie zejścia poniżej 1,50.... :)

A Ty dalej na SV czy coś nowego się pojawiło? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...