Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

W USA taki zabytek to kosztuje teraz ok. 7000 dolarów...

Gratulacje, Rpouch, mam nadzieję, że będzie Ci się jeździło! Pozdr. J-748 S.

 

A ja za niego chciałem 2000zł, i każdy nosem kręcił że stary i pewnie zajechany. Ale to Polska przecież jest :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy się nie sprzedaje... to się na Tobie może zemścić :bigrazz:

 

Zobacz, nawet w Jedwabnem doceniają niektóre arcydzieła japońckiej myśli technicznej i owe kolekcjonują :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te motory z usa to mozna naprawde tanio kupic tylko trzeba byc cierpliwym a co do ducatii jak kupilem jeden z pierwszych modeli w stanach to chlopaki sie smiali bo niektorzy czekali po 6 miesiecy aby dostac ten model , jak nim wyjechalem to mnir chcieli zjesc z zazdrosci i udowodnic ze ducatii to gowno ze za duzo zaplacilem ale po jakims czasie jakm sie kilku wylozylo to juz nie bylo cwaniakow tylko gadanie a bo on dobrze jezdzi a ducati to dalej siett minelo kilka tygodni i chlopaki kupili 748 a ja sie i pytam czemu nie 1098 a bo za drogie zaczolem sie smiac jak ci jest szkoda 3ooo $$ to przepraszam ale nie lubie jak ktos kupuje motor zeby sie pokazac w towarzystwie , a ojezdzie to juz bez komentarza ze mnie tam rzaden rosii ale jak trzeba to tez umiem przycisnac . motor jest naprawde ladny ale ma troszke wad a po drugie obsluga w ducatii byla taka marna ze chcialem najebac klijenta i powiedzialem mu ze jak by pracowal w europie to nie mial by zycia chamsstwo i cwacniactwo z tymi amerykanami ale troszke zesmy ich wyprostowali pozdrawiam wszystich maniakow desmo ducati :lalag: ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa i pewnie toby było na tyle jeśli chodzi o najważniejsze wyścigi dla Ducati..., ale kuź... tylko cud może jeszcze pomóc... :( ,

na szczęście mam tą świadomość, że jeździ się tym Jedynym sprzętem...

Forza Ducati!!!! Janek -748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to Mikolaj na czerwonym starym superbike?

 

 

nie. To nie Mikołaj.

a co do używek... Od kiedy kupiłam motocykl od " dobrego kolegi " i się okazało, że to kupa złomu - dałam sobie spokój z używanymi. Roczny, po serwisie w Ducati i do tego jeszcze go posprawdzam to jeszcze OK. Do tego naoglądałam się jak moi kursanci kupują motocykle... I nawet jeżdżą je sprawdzać z mechanikami i mimo to rzadko kiedy kończy się to dobrze. :lapad:

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innego Ducatisty ze Szczecina nie znam :evil:

 

 

a widzisz! jest jeden taki, który jest miłośnikiem Ducati dużo dłużej niż Mikołaj (a Miki jeszcze dwa lata temu mnie przekonywał, że Ducati to bleee bo części nie ma, serwisować gdzie nie ma..... :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy planujecie urwanie się na kilka h z Mszczonowa na mały rekonenans w okolicach wawy?

Chętnie bym poznała desmo-zakręconych :icon_biggrin: ale na imprezkę się nie wybieram. :(

Ewa przyjedź chociaż na trochę do Mszczonowa, jak znam życie na pewno nasze Ducatowanie nie ograniczy się tylko do programu Desmoweekendu.

 

witam

potwierdzam słowa poprzednika trzeba wszystko powoli looknąć a najlepiej wziąśc kogoś kto ma pojęcie na temat motcykli a tak na marginesie kupiłem przy pomocy Edka i kolegi Gajowego st2

pozdraiam

Gratuluję chłopaku ja dopiero wróciłem do domu mimo najszczerszych chęci w ten weekend nie mogłem pomóc Ci z zakupem. Ale super, że Ci się udało. Śmiało możesz przyjeżdżać na spotkanko w przyszły weekend do Mszczonowa.

 

a widzisz! jest jeden taki, który jest miłośnikiem Ducati dużo dłużej niż Mikołaj (a Miki jeszcze dwa lata temu mnie przekonywał, że Ducati to bleee bo części nie ma, serwisować gdzie nie ma..... :biggrin: )

Moim zdaniem 696 jest idealnym motocyklem na miasto nie wierzga jak np. mój Monster, a prowadzi się intuicyjnie, jedzie tam gdzie Ty pomyślisz, a on już tam jedzie. Jeździłem na 696, ba nawet go sobie zamówiłem :bigrazz: (miałbym jedną z pierwszych sztuk w Polsce, tyle, że zmieniłem zamówienie, a moja 696tka została motocyklem prezentacyjnym w świętej pamięci Ducati Warszawa)

Kupuj jakby co zawsze pomożemy. I nie wierz w te bzdury o Ducati mówią je osoby nie mające pojęcia o tej marce.

Masz już doświadczenie z motocyklami więc czas dorosnąć i kupić ten właściwy. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy dłużej niż ja, chociażem nie ze Szczecina, a na głowie jeszcze szczecina, to we łbie mi się zacina jak obok mnie przejedzie pikna Dukacina a na niej pikna dziewczyna :icon_mrgreen: :lalag: :crossy: :buttrock:

Pozdr. J- 748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nowy zakup mojej Basi który odbieram jutro nie będzie wierzgał za macno ,ciekawe czy będzie sobie radziła z mocą i wagą ,ale narazie nic nie zdradzam bo jeszcze nie stoi w naszym garażu. Jak już będzie stał to napisze cóż to za cudo i oczywiście dołącze link z fotkami. Myśle ze się nie zawiedziemy ,mam nadzieje że jest taki jak w ogłoszeniu na zdjęciach i w opisie .

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej dawaj do nas Ewka, pogadamy sobie pod plotem albo przemycimy Cie na teren imprezy! :flesje:

Wpadnę na chwilę w niedzielę, więc możemy Ewa razem pojechać z Ursynowa :crossy:

Prezes, przerzucisz nas przez płot??? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna cholera. widzę że wszyscy szykują się na desmoweekend. a ja nadal czekam ( od początku sierpnia) na regulator napięcia. coś mi się zdaję że długo nie będę dobrze wspominał dnia, w którym wysłałem go do elservice. istna masakra. krew człowieka zalewa gdy coś takiego widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnę na chwilę w niedzielę, więc możemy Ewa razem pojechać z Ursynowa :crossy:

Prezes, przerzucisz nas przez płot??? :buttrock:

 

 

chętnie podłączę się w podróż powrotną. zamieszkuję kabaty :)

 

pzdr

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...