Skocz do zawartości

Czy trzeba wymieniać uszczelke pod głowicą?


cypek41
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w simki mam pod glowice taka metalowa. i wlasnie mysle czy nie daj z papieru.. bo jednak metalowa nie bedzie miala tych wl. uszczelniajacych co papierowa.. co wy na to?

 

 

 

http://agmot.strefa.pl/sklep.php?cz=20&k=36

 

tutaj znajdziecie uszczelke pod glowice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chłopaki pierdolicie głupoty co poniektórzy !!! aż ręce opadają !

1. Zgadzam się z przedmówcą że w simsonie fabrycznie nie ma uszczelki pod głowice.

2. Stary robisz problem z gówna, bo te 50 pln za nową uszczelkę czy tam 100 to jedno, dwa tankowania. Kup nową to zaponnisz o problemie a nie szukasz kwadratowych jaj.

dupy szkłem nie wytrzesz a po drugie kto dba ten ma i tyle

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak w simku skladacie glowice bez niczego zakladacie i wio?? ja myslalem uszczeleke z papieru na hermetik lub inny silikon :D

Matko Huto! Jaki papier? Jaki Hermetik? Jaki silikon?

Nie było uszczelki? To nie będzie!

Książek trochę poczytaj o mechanice, nawet samochodowej. Wtedy Twój motocykl dłużej pojeździ.

Powodzenia.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOVIETVW Ty mowisz ze po technikum mechanicznym masz wiedze?? Jak bedziesz mial conajmniej inzyniera to wtedy bedziesz mial wiedze.. A to ze ty robiles przy samochodach to nie znaczy ze masz wiedze. A uszczelka pod glowica do samochodu rozni sie zupelnie od uszczelki 2T chlodzonego ciecza... Chyba nigdy nie rozbierales czegos takiego. Temperatury w komorze spalania ktora uszczelnia bezposrednio uszczelka nie sa zbytnio zalezne od rodzaju chlodzenia. PS. Pewnosci nigdy nie ma 100%. Mam nowa uszczelke w ladzie a mimo to znajduje sie w komorze plyn chlodzacy. Uszczelka powinna byc bezwarunkowo nowa.. a kolega jeszcze nie rozbieral silnika i nie wie na 100% czy mu sie uszczelka nie uszkodzi.. SOVIETVW masz problemy ze zrozumieniem tekstu. A ze masz dyplom technika to nie znaczy prawie nic. Bo terazniejszy obowiazkowy egzamin na tytul technika (daje sobie paznokcie obciac) oblalbys z gory na dol. Swoje moze wiesz.. ale to nie koniecznie pokrywa sie z prawda. PS2. Sruby musza byc dokrecone odpowiednim momentem a nie przez sile cholera wie jaka... i po pewnym przebiegu jeszcze raz podciagniete... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam simsona i zastanawia mnie fakt uszczelki pod glowica ?gdy jej nie mialem to dmuchalo zalozylem wlasnej roboty z blaszki i bylo git :) ,pozniej zmienilem na oryginalna i tez dziala ale jezeli fabrycznie nie ma to poc w zestawie uszczelek daja uszczelke pod glowice?

 

a tym inteligentom co glowice na papierowych uszczelkach i silikonie skladaja to gratuluje :)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to po co daja je do kompletu?? ja mam blaszana i nic nie sie dmucha. pytam z ciekawosci z czego sa robione uszczeliki pod glowice w innych motorowerach z drewna?? :) to chyba jest taki "papier" tylko chocby laminowany.

 

odpowie ktos na to pyt??

a to jak w simku skladacie glowice bez niczego zakladacie i "wjo"??

 

ps jesli chodzi o poczytanie to ja pytam z ciekawosci poniewaz mam uszczelke i tak zostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak w simku skladacie glowice bez niczego zakladacie i "wjo"??  

 

ps jesli chodzi o poczytanie to ja pytam z ciekawosci poniewaz mam uszczelke i tak zostawie.

 

No dokladnie. Glowica na sam cylinder bez zadnych uszczelek i jazda :) , a jesli masz przedmuchy pod glowica, to wez papier 200-300, na szko, najlepiej na szybe :mrgreen: i przejedz klikanascie razy po tym papierze ruchami okreznymi, a pozniej wez drobniejszy np. 500 i zrob to samo. Pozniej zdejmij cylinder, odwroc go do gory nogami i rob to samo co z glowica. Wtedy glowica i tulej cylindra idealnie sie dopasuja i nie bedzie przedmuchow :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...