Skocz do zawartości

Jazda bez migaczy


Gothcrust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

waham się, czy instalowa migacze czy też nie. Wiadomo, bez moto ostrzej wygląda. Jednak kwestia bezpieczeństwa. Oczywiście, mogę dorobic jakieś minimalistyczne migi...Ale wolałbym od strony wizualnej bez. Większoś chopów i streetów migaczy nie ma. Jak sobie wy radzicie, i generalnie jakie jest wasze zdanie w kwestii kierunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większoś chopów i streetów migaczy nie ma.

 

No weisz ja dużo jeżdże po mieście i dosyć sporo sprzędów widuje, ale bez migaczy to mi się jeszcze nie zdażyło zobaczyć.

 

Nie kombinuj bo w razie wypadku ubezpieczyciel nie wypłaci ci odszkodowania newet jeżeli to nie bedzie twoja wina, a gadka że "odpadły" - nikogo nie przekona.

 

Po drugie jest to niebezpieczne. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kierunki uważam za cos niezbednego, nie dosc ze kierowcy katamaranow nie zwracaja uwagi na motocykle to jeszcze prosisz sie o nieszczescie jezdzac bez kierunkowskazow

 

z drugiej strony, oferta akcesoriow jak tak duza ze napewno cos tam sobie wyajdziesz

 

ps

a co z przegladem technicznym, masz zarejestrowanego na weterana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim idiotom jezdzacym bez kierunkowskazow(albo tym ktorzy ich nie uzywaja) powinni lewy kciuk upierda*ac!

Najwieksze cwaniactwo to jazda bez kierunkow! ciekawe skad inni kierujacy maja wiedziec, co taki palant za chwile odwali za manewr????

Najgorsze, ze ostatnio taka jazda stala sie modna :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim idiotom jezdzacym bez kierunkowskazow powinni lewy kciuk upierda*ac!

A tym co pisza glupoty cale dlonie. :mrgreen: :arrow: :notworthy:

 

Motocykl nie ma obowiazku posiadania kierunkow jesli nie byl w nie wyposazone fabrycznie. Jezdzilem takim motocyklem i nie oznacza to wcale braku sygnalizacji - poprostu robi sie to tak jak na rowerze.... lapa w bok i heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym co pisza glupoty cale dlonie. Mr. Green Arrow Wink

 

Jestes pierwszym w kolejce :mrgreen:

Ciekawe, ktory z kierujacych 300 kilogramowym zlomem, z widelcem dlugim na dwa metry, z rekoma na kierownicy znajdujacej sie powyzej glowy ,da rade wysunac reke aby zasygnalizowac manewr??

 

Motocykl nie ma obowiazku posiadania kierunkow jesli nie byl w nie wyposazone fabrycznie. Jezdzilem takim motocyklem i nie oznacza to wcale braku sygnalizacji - poprostu robi sie to tak jak na rowerze.... lapa w bok i heja.

Jasne, bo WSKi nie mialy kierunkow,ale one prowadzily sie troszke latwiej niz dzisiejsze wydumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam taki motocykl. nigdy nie miał kierunkowskazów. i sygnalizuję tylko lewe skręty, bo zdjęcie prawej ręki z gazu przy kończeniu wyprzedzania nie ma sensu...

 

A to w prawo skręcasz tylko przy kończeniu wyprzedzania?

 

Łby bym ucinał a nie ręce za jazdę bez kierunków, to samo za zbyt późne włączenie migacza.

 

Kumpel któremu zawsze tłumaczyłem, że jest idiotą bo lubi sobie bez kierunku skręcić, a o pasach to już nie ma mowy miał ostatnio wypadek. Pierdyknął w ciągnik przy wyprzedzaniu (tamten skręcił w lewo bez kierunku). Wie już że kierunki są ważne ale pasy??? Po co??? Przecież był bez i nic mu się nie stało... :notworthy:

 

Co do pytania...zamontuj cokolwiek, na pewno nie zeszpeci aż tak strasznie ale zawsze będzie coś.

 

Aaa jeszcze jedno. No wkrwiam się niesamowicie jak jadę z kimś, patrzę a on(a) nie włącza kieruku. Pytam się "A ty co?", odpowiedż: "Spojrzałem w lusterko, nic nie jedzie" Wrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ktory z kierujacych 300 kilogramowym zlomem, z widelcem dlugim na dwa metry, z rekoma na kierownicy znajdujacej sie powyzej glowy ,da rade wysunac reke aby zasygnalizowac manewr??

A z kad wiesz co gosc ma zrobione z tego Uralca ?

Pisal przeciez o chopperach i streetach. Wiec a noz widelec sie okaze, ze ma fenomen na forum w postaci streeta boxera ? :mrgreen:

Jasne, bo WSKi nie mialy kierunkow,ale one prowadzily sie troszke latwiej niz dzisiejsze wydumki.

Ponawiam pytanie - z kad wiesz, ze ma wydume ?

Moze tak jak "Wieczny" ma ruska bez migawek i nie chce psuc klasycznej lini ? Poczekajmy az sie wypowie, pokaze fotki itp - krytykowac bedziemy potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim idiotom jezdzacym bez kierunkowskazow(albo tym ktorzy ich nie uzywaja) powinni lewy kciuk upierda*ac!

Najwieksze cwaniactwo to jazda bez kierunkow! ciekawe skad inni kierujacy maja wiedziec, co taki palant za chwile odwali za manewr????

Najgorsze, ze ostatnio taka jazda stala sie modna Banghead

 

 

:notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...