Skocz do zawartości

Jazda bez migaczy


Gothcrust
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może ważniejszym jest CO się pisze?

 

No wlasnie, tutaj tez za bardzo sie nie popisales :mrgreen:

 

Drogi omnibusie dalsza z Tobą rozmowa nie ma sensu, jesteś tylko w stanie czepiać się słowek nic tym nie wnosząc do treści.

Mielisz tylko litery, słowa... i co z tego, że poprawnie.

 

Czegokolwiek bys w odpowiedzi nie napisał, ja skończyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo, ale to bardzo irytują goście niewłączający kierunkowskazów wtedy kiedy mają taki obowiązek. Nie potrafię ich zrozumieć. Wkurwiają mnie. W Warszawie mamy takich na pęczki. Dlatego sugeruje zastanowić się nad założeniem takowych. I ich używanie !

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim idiotom jezdzacym bez kierunkowskazow(albo tym ktorzy ich nie uzywaja) powinni lewy kciuk upierda*ac!

:

buhahahah a jak ktos nie posiada owych i nie musi posiadac??? :) a ciezko utrzymac kierownice jedna reka robic przegazowe beda w poslizgu w winklu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jabadu (nie wiem czy to że skończyłeś znaczy że nie będziesz pisał, czy również że nie będziesz czytał, no ale zaryzykuję)

 

jakkolwiek rozweseliło mnie twoje z pewnym wdziękiem zadane pytanie, to jednak z faktu że nie widzisz sensu dyskusji, nie wynika że sensu ona nie ma. Skoro kilka osób dyskutuje to widać mają o czym. Nie widzisz tu sensu, to forum pozwala poszukać go w innych tematach :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem zdania że kierunki powinny być i to sprawne :!: Jakoś niewidze nowych maszyn bez nich!Rozumiem posiadaczy starszych motocyklów bez migaczy jak niechcecie to nieinstalujcie ale sygnalizujcie skręt dle własnego bezpieczeństwa :D :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waham się' date=' czy instalowa migacze czy też nie. Wiadomo, bez moto ostrzej wygląda. Jednak kwestia bezpieczeństwa. Oczywiście, mogę dorobic jakieś minimalistyczne migi...Ale wolałbym od strony wizualnej bez. Większoś chopów i streetów migaczy nie ma. Jak sobie wy radzicie, i generalnie jakie jest wasze zdanie w kwestii kierunków?[/quote']

 

Nie zakładaj bedzie piękne moto a resztę zostaw selekcji naturalnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko,

nie ma biedy. Jak już pisali inni. Jak masz Ruska, czyli było, nie było - weterana, bez kierunków lepiej wygląda. Dodatkowo pokazywanie łapą pasuje do stylu, a poza tym jest DUŻO lepiej widoczne, niż jakieś migające gówno (zwłaszcza tjuningowe przyciemniane). Chyba że w nocy, w czarnej skórze bez odblasków :buttrock: ...

Pozdr

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie teraz jest taki wybór różnych zajebistych kierónków że nie zakładanie ich to jakś głupota.

Szczerze mówiąc troche streetów juz widziałem w necie i nie tylko i wszystkie miały kierunki :P .

Nie sygnalizujesz nie żyjesz ;)

 

przesadzasz trochę. Da się jeździć bez kierunków, bez problemu. To tak, jak opinia, że jeśli kask, to tylko integral :P

wszystko jest względne

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...