Skocz do zawartości

Staruchy ujawniac sie... czyli Qfajka 04 luty


streetstorm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to gites...

tak calkiem bylo fajnie milo i przyjemnie... (rano nie bylo za to najlepiej)

takie zycie :banghead:

ciesze sie ze sie podobalo, troche szkoda ze ze wszystkimi nie zdazylem pogadac...

szczegolne podziekowania dla zalog z gdanska i wroclawia :evil:

 

taraz pozostaje nam czekac na kameralny zlocik u sierzanta spotykajac sie od czasu do czasu gdzieniegdzie :)

 

pozdrawiam :split:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom,pierwsza od daaawna tak wyluzowana impra :) Było fajowo,tylko głowa mnie dzisiaj potwornie bolała i z dużym opóźnieniem dotarłam na bajzel.

Jak widać starowinki :) też potrafią się bawić :evil: :split:

Pozdro i dzięki za wyśmienite towarzystwo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloga z Wrocka niniejszym oświadcza, że właśnie dotarła do domu. To był najdłuższy powrót z imprezy do domu :mrgreen: Dzięki Streetstorm za udostępnienie budy ... całkiem niezła ... i na łeb nie kapało :banghead:

Dla mnie osobiście liczylo się (oprócz gości), że był Pilsner :evil: Choć przymierze wrocławsko-gdańskie zawarte zostało za pomocą nieznanego na Dolnym Śląsku trunku - Tyskiego z sokiem :mrgreen: A co tam będę owijal w bawełnę ... JA CHCĘ JESZCZE !!!

Warszawka nie jest taka zła, jak o Was u nas mówią :mrgreen:

P.S. Stary Sierżancie żaluj !!!

P.S. II Adu - dawaj resztę fotek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Stary Sierżancie żaluj !!!

 

ak widać starowinki Razz też potrafią się bawić

 

a nie nam starym misiom o sztucznym miodzie opowiadać !!!

 

Cieszy mnie , że trenujecie przed Zlocikiem u mnie.

Żałuję ,żałuję,żałuję :banghead: :evil: :)

Foto widziałem , ładne rzeczy dziewczyny ćwiczyły z żarówką.

Te oczka zamglone też. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te małolata ... myślisz, że dziadka amnezja po sześciu piwach wzięła ? Pod żyrandolem było więcej fotek Twisted Evil Takie bajki to wiesz ... a nie nam starym misiom o sztucznym miodzie opowiadać !!!

Yyyyy no było, tzn. jest jeszcze jedno, bo niestety ktoś niefrasobliwy, kto robił zdjęcia, już nie pamiętam kto......, zasłonił obiektyw palcem i kilka zdjęć jest całkowicie ciemnych lub jak za mgłą

A reszta zdjęć jest monotematyczna, praktycznie wszystko się powtarza. Jeśli chcecie, mogę je wrzucić, ale nie wiem czy jest sens......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem !

 

Po tym spotkaniu jestem pewna , że złot u Sierżanta wypali i bedzie bardzo odjazdową imprezą ! W Qfajce Staruchy musiały zachować "fason " aby się nie skompromitować juz na 1-szym spotkaniu.

 

Bardzo mi zaimponowała załoga z Wrocławia i Gdańska - przyjechali tylko po to , by sie poznać z resztą forumowiczów.

 

Pozdrawiamy też wszyskich z Warszawy ! Dzięki za spotkanie.

 

Beata i Roman

 

PS. Streetstorm - serwujesz wspamniałe Wściekłe Psy. W rewanżu przywieziemy do Sierżanta własnej roboty cytrynówkę na spirycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich "qufajkowców"!!! dopiero dotarłem do pracy a zatem i do kompa, bo z żalu po powrocie do domy usiadłem samotnie przed wyłączonym telewizorem z piwkiem Pilsner - to na cześć Prota w ręku i ...

Ja też przyłączam się do ogólnych ochów i achów nad tym spotkaniem, cieszę się że Was poznałem osobiście (nie rozczarowałem się!!!) i mam nadzieję na rychłe "poprawiny". Zlot u sierżanta, majówka, kiedykolwiek, gdziekolwiek, byleby było!!!

 

P.S. Hmmm, czy ponieważ było nas około 20, 30 osób na cztery tysiące forumowiczów, może zradykalizujemy klub EKG i staniemy się "jednoprocentowiczami"? Co na to Fellini?

 

Ona w Czerwonych Kozakach: też myślałem że my tacy ideowi jesteśmy ale niedziela pokazała, iż prawdziwą choć sprytnie zakamuflowaną przyczyną wyprawy Kasi była chęć pobuszowania w galeri Mokotów -bo spędziła tam prawie tyle samo czasu co w qufajce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja też małolat jestem ale pozwoliłem sobie odwiedzić staruchów i... wcale nie byłem najmłodszy :D

Było świetnie, poznałem kilka następnych wspaniałych osób, które serdecznie pozdrawiam... i szykuję się na nastepny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Impreza zarąbista i nawet nikt nie narzekał na małolactwo :mrgreen:

Podziekowania dla wszyskich za niezapomniane przeżycie i do zobaczenia ;) Mam nadzieję, że nastąpi to jeszcze przed zlotem u Sierżanta.

Buziaczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zaimponowała załoga z Wrocławia i Gdańska - przyjechali tylko po to ' date=' by sie poznać z resztą forumowiczów.[/quote']

Staszek ! Widzisz, że bzdury wypisują ? Przyjechaliśmy też po to żeby Pałac Kultury zobaczyć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...