Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to niech będzie że jest ustalone.

Środowe moto-spotkania na placu Dąbrowskiego od 18

 

Co do 8 kwietnia mam pewien pomysł ale to w środę przedyskutujemy.

 

Siwypfk podoba mi się takie podejście do sprawy d zobaczenia w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce duzo mieszać ale czy nie można by na 19 przełożyć tych spotkań??

 

bo do 18 pracuje...chyba że od 18 spotkanie a wyjazd gdzieś po 20 minutach to może zdąże:)

 

a jak nie to bede sie kontaktował telefonicznie i bede szukał was po Łodzi:P

 

ale ja bede śmigał dopiero po 15 :)((((

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że jeszcze troszke i na weekendy też będziemy się na latanie ustawiali....jeśli chodzi o mnie to tylko zrobie moto i zarejestruje i bede śmigał.

 

a co do środy to jak tylko z pracy bede wychodził wcześniej to bede wpadał na Plac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja rozpocząłem sezon!!! Odpaliłem rumaka w sobotę i teraz to już musiałaby być nawałnica jaka żebym nie jeździł.

W środe najbliższą powinienem być na miejscu zbióki razem z WIEWIÓRKĄ.

Martwi mnie trochę obwód pasa po zimie bo portki coś takie skórczone się wydają, ale wezmę się i trochę trzeba będzie zrzucić.

Do zobaczyska na pl. Dąbrowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na wyjazd.

jezeli tylko bedzie dobra pogoda to planujemy w kilka osob juz wyjazd nad morze 14-15kwietnia. rano wyjazd ok. 14tej,w piatek impreza nad morzem i w sobote powrot. na dzien dzisiejszy chetnych jest tylko czterech ale wierze ze bedzie nas wiecej.

dobra zabawa gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety z racji paru ubezpieczeń które trzeba było zapłacić jest podobnie z funduszami. Poza tym tak pracuję, że 15 kwietnia odpada.

Zarezerwowałem już mamonę na Bemowo w kwietniu i na koncert Guns'ów w czerwcu i trudno będzie coś wysupłać na dlaszy wyjazd. No chyba że w środę sie poszczęści i wreszcie ktoś tak zakręci w lotto jak ja bym chciał, to wtedy funduje wyjazd w każdy zakątek Polski.

Na razie jednak mam takie wyniki w totka jak ci co nie grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro jeśli pogoda pozwoli to ja zjawie się tak około 18:20 (musze wcześniej odebrać coś na uczelni)

 

A co do 8 kwietnia to najprawdopodobniej będę trochę zajęty – aczkolwiek jak by coś się działo to zawsze możecie wpaść do mnie na „Kanzas” – będę w warsztacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...