Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe na Włókniarzy spotkałem auto z przyczepą na której stała crossówka Kawasaki a chwile później w lusterku pojawił się piękny widok cruisera Yamahy. Miło było posłuchac jak koleś przejechał obok

 

to jest normalna prowokacja Procu z Twojej strony :) :) ;)

 

[ Dopisane: 16-03-2006' date=' 14:29[/i'] ]

w dniach 24-26 w Galerii będą organizowane dni pod nazwą MOTORSHOW...cóż to oznacza tego nie wiem ale może skoro pogoda nas nie rozpieszcza to wybralibyśmy się tam na chwilke?? nie mówie o jeździe na moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobojmy ustalic alternatywny termin inauguracji sezonu bo jak widac ta cholerna zima nijak nie chce odpuscic ;) Zreszta zlot 2-3 moto nic nie da powinnismy spotkac sie w wiekszym gronie i ustalic cos na sezon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to jest pewniejszy termin - jesli chodzi o pogode... ( kwiecien )

Czekam na dalsze info - lub na konkretny termin.

POZDROWIENIA z OPOCZNA!!!

;) :) :) ;) :P :evil:

 

[ Dopisane: 16-03-2006, 17:53 ]

PS. - informacja dla ZIMY: SIO!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie - nie ma co się denerwować pogodą... ;) Przecież predzej czy później ta Zima sobie pójdzie i zaczniemy sezon na 2006r ;) Choc szczeze mowiąc ja juz bym chcial przewietrzyc-moja stara ale JARA Virazke :)

POZDRAWIAM!!! :)

 

[ Dopisane: 16-03-2006, 19:40 ]

I ciagle czekam z utesknieniem :roll: na WIOSNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam na al. politechniki wiec gdybys znal jakis parking w poblizu to daj znac

dzieki

No niestety. Tych okolic nie znam na tyle żeby polecić jakiś parking, ale może ktoś z forum .... skoro już wiadomo jakie okolice cię interesują.

Co do spotkania to ja motocyklem raczej nie będę w poniedziałek jak do niego dojdzie bo stoi jeszcze u brata na działce. Ale w kwietniu to już choćby sały .... to odpalam maszynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniach 24-26 w Galerii będą organizowane dni pod nazwą MOTORSHOW...cóż to oznacza tego nie wiem ale może skoro pogoda nas nie rozpieszcza to wybralibyśmy się tam na chwilke??  nie mówie o jeździe na moto :D

 

W tym samym terminie są także dni otwrte salonu Intermotors na Maratońskiej - tez można na chwilę wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam motocyklistow z Łodzi !!

8 kwietnia bedzie pierwsze posiedzenie klubu motocyklowego DoctoRRiders wlasnie w waszym miescie. Planuje tam pojechac i przyznaje ze bardzo chetnie poznalbym forumowych motocyklistow z Waszych okolic. Jesli bedzie jakies spotkanie w ten dzien, dajcie znac.

Moge tez przenocowac gdzies do niedzieli 9 IV.

Pozdrawiam serdecznie.

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym terminie są także dni otwrte salonu Intermotors na Maratońskiej - tez można na chwilę wpaść.

 

 

salon już działa jest na co popatrzeć....tylko ze mają same bajki z wyższej półki :evil:

 

z nich wszystkich jednak najbardziej przypadła mi do gustu nowa HONDA supermoto....śliczna bestia :D

 

 

Planuje tam pojechac i przyznaje ze bardzo chetnie poznalbym forumowych motocyklistow z Waszych okolic. Jesli bedzie jakies spotkanie w ten dzien, dajcie znac.

 

jesli nie mamy nic w planach to nie problem żebyśmy sobie ustawili latanie na ten dzień...ale jak będzie bliżej tego terminu to się będziemy zgadywać....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że na razie trzeba czekac oznak wiosny coby sie spotkac po raz pierwszy a pozniej juz pojdzie o wiele latwiej sie zgadac.

Z tego co widze to poniedzialek bedzie malo ciekawy (tak mowia tez w prognozach), a niestety zarowno 25 marca jak i 8 kwietnia bede w szkole w W-wie i raczej sie nie spotkam. No chyba ze na wystawie Motoexpo właśnie 8 kwietnia w Stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm słuchajcie ten poniedziałek lipa ale , jest duzo dobrych wiesci i prawie na wszystkich prognozach od srody temp idzie do gory piątej za tydzien 24.3.2006 ma byc 10 stopni wiec moze po tym wekendzie poniedziałeczek wypali (jezeli to ma byc poniedziałek) czyli 27 -go marca co wy na to , moim zdaniem lepiej poczekac troszke ale w sensownych warunkach :evil:

 

P.S wiosna idze do nas :D (jeszcze tydzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...