Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba bedzie lipa z ta sobota bo mam dalej 38 stopni goraczki i czuje sie jakby mi ktos strzelil w glowe z patelni... :/ Wieczorem jeszcze wam napisze co i jak, ale jak na razie to czarno to widze... Leze caly czas w lozku, moze mi przejdzie do jutra... Ehhhhh :/ Nie moglo mnie ku*wa rozlozyc w przyszlym tygodniu ?? Tylko teraz :icon_twisted:(( Fuck.....

 

Przekladamy jutrzejsze smiganie na za tydzien... Niestety to nie moja wina, nie dam rady do jutra sie wykurowac bo czuje sie fatalnie... Sorry... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, juz chyba w tym sezonie nie dam rady przygotowac sprzeta tak jak chce... trzeba bedzie usiasc w zime i cos podlubac.. nowa zebatka na tyl potrzebuje jeszcze paru modyfikacji zanim wejdzie na kolo... to samo sie tyczy zadupka od ducati i innych tego typu urozmaicen... :icon_mrgreen: na razie i tak robie sprzeta do katowania na gumie wiec nie ma sensu zakladac wszystkich plastikow bo przy pierwszej (odpukac) glebie, wszystko pojdzie sie je**ac :buttrock: ale jak juz sie naucze tego i owego to zrobie bling bling machine... :biggrin::D

 

oto kilka fotek...

 

http://www.bikepics.com/pictures/693063/

http://www.bikepics.com/pictures/658855/

http://www.bikepics.com/pictures/470879/

 

A klamki jak nie bylo tak nie ma.............. :[

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie chciałem tego pisać i od razu przepraszam za poruszenie tego tematu... trudno mi to w ogóle przechodzi na klawisze... i nie chcą się te słowa pisać...

 

Ale trzeba już o tym zacząć myśleć...

 

Sezon... sezon 2006... powoli ale nieubłaganie zbliża się do końca :)

 

Wspomniałem o tym gdyż uznałem że mimo tej przykrej kolejności rzeczy środowe spotkania powinny być kontynuowane.

Proponuję wykombinować miejscówkę w której byśmy mogli się spotkać pogadać pomarudzić itd.

Możliwe że u mnie znajdzie się miejsce na coś takiego ale to dopiero się wyjaśni.

 

 

Ale póki co dajemy rade i daje się jeździć. Więc jaki plan na jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie jutro nie bedzie :):( zamiast sie bawić na placu słucham o aerocosinusach hiperbolicznych i... pewnie nawet źle to napisałem hahaha

no ale uczyć sie trzeba! :) tak przynajmniej mówią rodzice ;P

POZDR... i dobrej zabawy jutro :clap:

 

PS. jak narazie w wawie ciagle pada wiec za moto, az tak bardzo nie tęsknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...