Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czytacie wątek BORKI 2006 ???

 

 

Ja sie pisz en aborki razem z dziewczyna! Wojtas tez nbedzie jechal zapewne wiec 3 miejsca zarezowac bo nie mam pojecia jak to zrobic. W koncu nowy jestem na forum. Dzulu wiesz jak zarezerwowac miejsca?? Kto od nas sie pisze na Borki?? Czy one sa na 100% 30 Wrzesnia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z rezerwacją... i nie wiem czy się odbędą, bo z tego co czytam to wiele problemów mają chłopaki... ale z tego co wiem, to zeby zerezerwować domek to sie robi tak: "dzień dobry nazywan sie .... i chce zarezerwować domek w dniach ... " :evil::p:p

 

PS. wreszcie się nauczyłem podrzucać :banghead: ale tak szybko spada, że..... znowu mi sie kierunek urwał :notworthy::( ale jaki patent wymysliłem :notworthy: szkoda że nie mam aparatu to bym wam pokazał - już nie lutownica i nie super glue tylko........ -> sznurek :banghead: bo w końcu honda to honda :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero trafiłem na ten temat się przedstawie....Jacek jezdem :biggrin: i jak mozna się domyslic i doczytac z Łodzi :cool:.....

 

Musze sie zapytac któryś z was jest z teofilowa albo bliskiej okolicy?:cool: tak z ciekawosci musze zapytac :P....mam nadzieje że na następny spocik (o ile pogoda dopisze) się zjawię moją pobitą DT :P....tylko kwestia tego pieruńskiego wału......:P (znając oje szczęscie będzie nie do MX a do LC....i dupa blada...ale da zobaczymy)

 

Borki oczywiscie się wybieram (do tego czasu moto juz zrobię:D) i jeszcze jedną osobę do domku moge wcisnąć :D (Rof juz się zgłosił :P) but will see what will hapen :D

 

chears :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero trafiłem na ten temat się przedstawie....Jacek jezdem :biggrin: i jak mozna się domyslic i doczytac z Łodzi :cool:.....

 

Musze sie zapytac któryś z was jest z teofilowa albo bliskiej okolicy?:cool: tak z ciekawosci musze zapytac :P....mam nadzieje że na następny spocik (o ile pogoda dopisze) się zjawię moją pobitą DT :P....tylko kwestia tego pieruńskiego wału......:P (znając oje szczęscie będzie nie do MX a do LC....i dupa blada...ale da zobaczymy)

 

Borki oczywiscie się wybieram (do tego czasu moto juz zrobię:D) i jeszcze jedną osobę do domku moge wcisnąć :D (Rof juz się zgłosił :P) but will see what will hapen :D

 

chears :D

 

 

co do borek to raczej też będę ale raczej będę dojeżdżał przez te 2 dni, to tylko ok50min z łodzi skutem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy w końcu są te Borki??? który weekend??

 

aha ostatni :| ciekawe jak z pogodą będzie.... a potem witaj szkoło ..... jupi ... huuurrrrrraaa :biggrin:

 

PS. witamy jakuzy :cool:

 

POZDR

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...