Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bede sprzedawal ale w przyszlym sezonie

teraz sie zastanawiam czy na czarno nie przemalowac bo i tak mam bak do malowania i tylni plastik wiec doszedlby tylko przedni blotnik wszytstko byloby ok tylko nie wiem czy przy sprzedazy nie bede mial problemow bo ludzie zaczna marudzic ze malowane to pewnie po duzym dzwonie :crossy:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów motocyklistów!Miałem ochote pojechać na zlot do Nieborowa , ale jak obserwuję co się dzieje na naszych ulicach wśród motocyklistów to mi się odechciało .Jak nie masz maszyny -plastik powyżej 1000 to jesteś nic nie wart -miałem dzisiaj najlepszy tego przykład-stałem na światłach -podjechała szlifierka ,wcisnął mi się przed nos i tyle go widziałem -szkoda tego klimatu pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki jestem nowy pisaliście o zlocie w nieborowie byłiście tam już kiedyś?

Chętnie bym pojechał.O ile jest tam ciekawie to byłby mój pierwszy zlot.

 

Chciałbym pojechać na Nieborów choć pewnie nie wyrobie z czasem. Zawsze to był sensowny kameralny zlot. Sporo atrakcji, fajna parada i niezła organizacja. Miejsce zlotu oddalone od miasta wiec miejscowi sie nie plączą.

Jezeli nie zedrą za wjazd to warto pojechac.

 

 

Jutro planujemy w kilka osób bryknać się nad Jeziorsko - zbiórka o 17.30 - reflektuje ktoś ?(motocykle enduro i turystyczne enduro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro planujemy w kilka osób bryknać się nad Jeziorsko - zbiórka o 17.30 - reflektuje ktoś ?(motocykle enduro i turystyczne enduro).

bardzo chetnie bym sie wybral, przeziebilem sie zajebiście i nie wiem czy do jutra dojde do siebie jezeli tak to dolacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalone : spotykamy się jutro o 17.30 na stacji Orlena róg Aleksandrowskiej i Szczecinskiej.

 

Potem kierunek Jeziorsko a dalej się zobaczy :icon_mrgreen:

 

Co niby ustalone ? zawsze sie spotykamy o 19 na pl. Dąbrąwskiego !

Ten róg Szczecińskiej i Aleksandrowskiej to by mi nawet pasował (mieszkam na TEO) ale nasze 4-um zawsze spotykało się o 19 na pl. Dąbrowskiego (poprawka, dawniej było o 18) i nie ma sensu tego zmieniać.

A poza tym, nie iwdomo jaka będzie jutro pogoda :icon_mrgreen: , jeżeli taka jak dzisiaj to lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zlotu w Nieborowie to naprawde przyjemny zlocik fajny klimat ogolnie pozytyw , poza tymi głupimi dolarami za ktore sie wszystko kupowało 1dolc = 2 zł . Ja sie zjawie napewno no chyba ze snieg zacznie padac ;p POZDRAWIAM

 

P.S mysle ze jutro bedzie pogoda co by skoczyc na plac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pragne przypomniec ze 11-13 sierpnia zlot w rawie mazowieckiej :icon_twisted: klimat zajebisty cena w tamtym roku jak dobrze oamietam 35 zl w tym piwo i kielbaska oraz znaczek pole namiotowe w odległosci okolo 100-150 m od zalewu z strasznie zimna woda :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niby ustalone ? zawsze sie spotykamy o 19 na pl. Dąbrąwskiego !

Ten róg Szczecińskiej i Aleksandrowskiej to by mi nawet pasował (mieszkam na TEO) ale nasze 4-um zawsze spotykało się o 19 na pl. Dąbrowskiego (poprawka, dawniej było o 18) i nie ma sensu tego zmieniać.

A poza tym, nie iwdomo jaka będzie jutro pogoda :icon_twisted: , jeżeli taka jak dzisiaj to lipa

 

 

Wystarczy przeczytać parę postów wyżej - ten termin i miejsce dotyczy jedynie wypadu nad Jeziorsko w klimatach enduro. Spotkanie na pl. Dąbrowskiego bedzie normalnie (tak sądzę).

Edytowane przez kubaDR600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać parę postów wyżej - ten termin i miejsce dotyczy jedynie wypadu nad Jeziorsko w klimatach enduro. Spotkanie na pl. Dąbrowskiego bedzie normalnie (tak sądzę).

mam zajebista ochote na przejazdzke tylko goraczka mnie meczcy i jak bedzie padac a jest duze ryzyko to bede mial porache wiec moj przyjazd okreslam na 33 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki mam ale jak cos to wal na priv do rawy z ozorkowa mocna ekipa wyjezdza kolo 10-15 motocykli naprawde polecam zajebisty klimat byl w zeszlym roku wiec moge z czystym sumienim polecic ten zlot :icon_twisted: a zlot w nieborowie jest napewno tylko tyle ze tydzien po rawie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...