Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wszystko mniej więcej ustalimy w środe jak pogoda dopisze ale myślę też (chodzi o wyjazd na Bemowo), że dobra byłaby stacja benzynowa na Strykowskiej przy Wojska Polskiego jak się jedzie na Stryków np. o 9:00 i stamtąd prosto na stolyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał ochotę potaplać się w błotku to jutro(sobota) zbiórka przed terminalem lublinka o 15:20, opony z głębokim bieżnikiem obowiązkowe

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja juz wstepnie słyszałem i czytałem ze w przyszły wekend przeszło 20 stopni :))) mogłoby sie sprawdzic

Na onecie prognoza pogody zmienia się co pare godzin. Temperatura ok 20 stopni, ale raz pokazuje, że będzie padać, a raz bez opadów. Ostatecznie będzie wiadomo pewnie w samą sobotę :crossy:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.extrememoto.pl/index.html

 

Takiego czegoś nie można przegapić.

 

Też tak myślałem dopóki nie przeczytałem że Otwarcie i ExtremeMoto to dwie różne iprezy, za które oczywiście trzeba zapłacić osobno.

Otwarcie 18 zyli bez znaczka i koszulki i (chyba) 30 zl z koszulką i znaczkiem plus 20 za wjazd na Extreme.

Chyba którąś z imprez sobie daruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na otwarcie raczej się wbije bo mam już taka tradycję że przywoże sobie znaczek i koszulke z każdego otwarcie na którym byłem. Dwoch ostatnich nawet jeszcze nie wyjąłem z folii.

Co do planów już pobytu w Wawie to jeszcze się ustali bo znajomy który możliwe że z nami pojedzie chciał trochę sklepów przy okazji odwiedzić i pewnie będzie chciał żebym mu potowarzyszył. Ale to się jeszcze zobaczy. Tak czy siak parady sobie nie odmówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej nie pojade ale taki pomysł mi się urodził........

 

696 285 072----to mój numer koma....i co z tym....??

 

zapiszcie sobie i jeśli ktoś będzie sobie śmigał kiedyś luźno, spontanicznie albo będzie chciał polatać w jakiś dzień....w którym sie nie umówiliśmy na forum to w miare możliwości i czasu dołącze się...wystarczy esa puścić że się będzie tu i tu o danej godzinie i może się uda jakoś zgrać......reszta może to samo zrobić.......tzn podać nr komów.........

 

śledze forum ale podaje numer na wszelki:))))

 

ja niestety w środy pracuje i nie bede śmigał ale każdy następny dzień jest do dogadania>)))

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobra i złą wiadomość

 

Dobra to że jadę z wami. Zła to, to że nie będzie na Bemowie prezentacji mojego projektu, będzie to w innym miejscu i w innym czasie.

 

Jeśli chodzi o samą imprezę to ja tez zawsze przywożę sobie koszulkę i znaczek więc w tym roku będzie podobnie.

 

Motorbiker do mnie numer masz więc dzwoń jak chcesz śmigać – w poniedziałek nie miałem już pomysłu gdzie jeździć a w dwóch zawsze się coś wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...