Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jutro z kolega motocyklista z ktorym do tej pory jezdzilem ide do miasta, takze przedstawie mu pomysl wspolnego spotkania. jak znam zycie bedzie caly za :) bo on to nawet za granice chetnie na weekend by pojechal ale nie ma z kim. ja bede chetny na zagraniczne wojaze jak wiekszy silniczek nabede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak o sezonie wspomnę.... Zalew Jeziorsko i bar z rybkami nad zatoką w Pęczniewie czasem Was nie rajcuje??

 

 

ja tam bywam w sezonie co dwa tygodnie średnio :mrgreen:

 

[ Dopisane: 03-02-2006, 10:28 ]

a tak nawiasem mówiąc to na rybach w tym barze nie byłem bo normalnie to zakupuje ryby (na przeciw baru jest mały stawik i tam sprzedaja) i jade sam sobie przypichcić rybke :)

 

ale jak coś to chętnie wpadniemy (wpadne) i do baru :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech no tylko w końcu kupię sobie te 2oo.

 

Kupuj, kupuj! Ja też się długo czaiłem, aż w końcu stwierdziłem, że nie ma na co czekać, bo się do reszty zestarzeję i mi się już przestanie chcieć. Więc wypłaciłem kasę, kupiłem sprzęta i jest super! Teraz tylko wiosny mi brakuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko wiosny mi brakuje

 

Dokładnie a gdy ta nadejdzie , jestem przekonany ze sie spotkamy poznamy i posmigamy . 3 mam kciuki za tą preznie rozwijającą sie ekipe :P :twisted: :P

 

[ Dopisane: 04-02-2006, 16:40 ]

Nom dzis dokonczyłem dzieło pomalowałem obudowe kardana mam fotki tyle ze nie wiem jak je tu wrąbac co byscie widzieli :) moze ktos wyjasni?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie Łodzi ale okolice co do bemowa jestem ZA. :banghead:
no ja nie Łodzi ale okolice co do bemowa jestem ZA. :evil:

ja też jestem z Koluszek tylko nie wiem kiedy to bemowo wiec prosze o informacjena ten tema

MUMA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wyjazd na Bemowo staje się jednym wielkim znakiem zapytanie - wiem, że tam będę, ale nie wiem jeszcze z czym, na czym i w jakim celu.

 

Niebawem będę miał więcej konkretów to się pochwale o co chodzi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem z Koluszek tylko nie wiem kiedy to bemowo wiec prosze o informacjena ten tema

MUMA

 

Wiem tyle ze jest 18 marca ' date=' a poza to nic, Pozdrawiam Koluszkowiaka :twisted:

 

 

a tak serio to co się dzieje??

 

własnie własnie

 

 

ale nie wiem jeszcze z czym' date=' na czym [/quote']

 

Nie mow ze rozstajesz sie z Eliminatorem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...