Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Procu--> nie mów że brakuje Tobie części 8) jak coś to daj znać to sie coś dorobi moze :D

 

a tak serio to co się dzieje??

 

Części nie brakuje' date=' jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu Kawa stanie o własnych siłach złożona i gotowa do drogi

 

PROC napisał:

ale nie wiem jeszcze z czym, na czym

 

Nie mow ze rozstajesz sie z Eliminatorem??

 

Nie, nie, z Eliminatorem nigdy, motocykl jest u mnie i będzie.

 

a tak serio to co się dzieje??

Jestem w trakcie wykonywania pewnego moto-projektu i możliwe, że na Bemowie będzie jego oficjalna prezentacja. Jeśli tak to na Bemowie będę od rana o wieczora na stoisku.

Jeśli pogoda dopisze to nie widzę problemu żeby rano jechać motocyklem, ale to będzie dużo wcześniej niż gdybyśmy jechali razem normalnie.

 

Tak czy inaczej widzimy się jak nie od rana jadąc razem to przynajmniej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie macie ludzie :D ja też z łodzi... mamy klubik taki mały w łodzi i od pierwszego promyczka wsiadamy i łojimy :twisted: można w kupie trochę podziałać....

 

 

no to bomba.. im nas wiecej tym bedzie smieszniej i lepiej.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie oficjalnie ale już sygnalizuje.....

 

w marcu na Retkini w dawnym salonie Alfy będzie otwarcie nowego salonu motocyklowego TRIUMPH-a prowadzonego przez znaną wszystkim firme Inter-Cars. Będzie można się przejechać na dowolnym modelu co będzie napewno frajdą :D jeszcze dokładnie nie znam daty ale może się tam wybierzemy grupą i przetestujemy ich maszyny :?: :?:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Dziś dopiero odkryłem to forum.Jestem aktualnie bez moto.Ostatnio było ZZR1100 Ale nadal czuje sie motocyklistą.W tym sezonie będę jezdził cobrą.Właśnie ją kończę.Bliżej mi do klimatów i zlotów motocyklowych niż do samochodziarzy.Jestem z okolic Łodzi więc może i ja się podłączę do jakiś wypadów.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz salon triumpha jest chyba przy zgierskiej (zaraz za limanowskiego) i to jeszcze z dala od ulicy :| kojarzycie? retkinia bedzie napewno lepsza

 

ps

a pamietacie jazdy probne na BMW pare lat temu... jak zorganizowali na jakims lotnisku a potem przejechala sie garstka wybranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz salon triumpha jest chyba przy zgierskiej (zaraz za limanowskiego) i to jeszcze z dala od ulicy   :| kojarzycie?  retkinia bedzie napewno lepsza

 

ps

a pamietacie jazdy probne na BMW pare lat temu... jak zorganizowali na jakims lotnisku a potem przejechala sie garstka wybranych  :)

 

 

ja np byłem na promocji tego motocykla w wakacje w Nowej Gdyni...każdy mógł sie bryknąć a co śmieszne to były dwie gleby na nówkach i nic nie powiedzieli :lol: :lol: :lol:

 

cobra427 chętnie zobacze Twojego bolida bo powiem szczerze że jestem w takim sprzecie zakochany :)

 

pozdro

 

[ Dopisane: 08-02-2006, 14:41 ]

jestem w takim sprzecie zakochany

 

 

oczywiście cobra to moja trzecia miłość po mojej dziewczynie(Dżastinie) i po moim rumaku ;) :banghead: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moją cobre poszła kawa i jeszcze brakło 80% :) ale warto było.Ale i tak zygzak bedzie stał w garażu.

Napewno będzie okazja zebym mógł Wam sie nią pochwalić.Jeżeli kogoś to interesuje to chętnie odpowiem.Tu jest parę zdjęć:

 

http://www.fst.biofitstyle.com//cobra/page1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką pojemnosc ma cobra dane techniczne parametry i cos wiecej o samochodzie (wiem forum motocyklowe ale to strasznie indywidualny samochód i ma otoczke z nim związaną) , czyli mam rozumiec ze obejrzec bedzie mozna.. :( ciekawi mnie rowniez spalanie i prowadzenie , i skąd jesli mozna wiedziec wytrzasnołes taki sprzet 8O

 

[ Dopisane: 08-02-2006, 23:03 ]

no i jeszcze oczywiscie jak Cobra spisuje sie na gazie bo widze ze ma i widze ze V6 .. Pieknie wygląda a mruczy pewnie piekniej :roll: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale on ma filtry stozkowe.. mozna przy gazie takie montowac? slyszalem ze nie da sie pozniej wyregulowac dobrze gazu..troche zasmiecam temat ale bardzo mnie to zaintrygowalo zwazywszy na to ze "tuninguje" (w miare mozliwosci i rozsadku) swoj zagazowany pojazd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...