Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...właśnie pogoda.

W zeszłym roku się umawialiśmy, że jedziemy jak będzie min 5C i bez deszczu.

Trochę (parę minut) poprószyło i popadało po drodze, temperatura była około 5C a w wawie było chyba troszkę cieplej na każdych światłach chciałem żeby było czerwone bo przynajmniej grzałem ręce na silniku :D

 

W tym roku proponuję podobny układ 5 stopni i można jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to na Bemowo pewnie nie udam się :cry: ale jak coś to na reszte wypraw jestem cały za :)

 

najpierw to fajnie by było już jak się ociepli wypaść gdzieś i się poznać.....ale przed Bemowem chyba pogoda nie dopisze....ale ja jestem dobrej mysli i jak coś to zgadamy się na forum i choć na chwilke byśmy się spotkali na pierwszej może w sezonie przejażdzce....

 

pozdrawiam Łódzkich i nietylko zapaleńców motocyklowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale mam obawy co do pierwszej jazdy na nowym moto :| i pierwsze "szlify" chciłbym zrobić na niedalekich wypadach...a do tego założyłem spacerówki :) a jeszcze nie jeździłem na nich...ale to nie problem chyba się przyzwyczaić :D

 

bo Eliminatora nie rusze bo go tata mi zabrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem Kawe to na dzień dobry trasa Warszawa :arrow: Łódź

nie było innej możliwości transportu jak samemu przyjechać.

Żeby było zabawniej motocykl miał tylko kwity niemieckie a tablice z Poznania (podobno z traktora)

 

Sprzęt masz w domu już jakiś czas więc pewnie już wszystko w nim sprawdziłeś

Jedziemy większą grupa i na pewno sobie poradzimy.

Nie łam sie tylko pakuj 4 litery na Virago i w droge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się zastanowie

 

a myslałem ze juz sie zdezydowałes :D

 

Nie pekaj w tamtym roku załozyłem blachy (rejestracja) przed bemowem i to był moj pierwszy sezon na powazniejszym motocyklu , sam wsiadłem tzn z plecakiem ale na jeden motocykl i bemowo zaliczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...