Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pod selgrosem dobre kilkadziesiat motocykli przyjezdzalo.. a tu widze ze konkretna ekipa sie szykuje :) fajnie fajnie.. gorzej bo niektorzy beda musieli sie do naszego wolniejszego tempa przystosowac w razie jakichs wypadow dalszych.. ewentualnie beda czekac co 50km na kawce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tempo się ustali wspólne, a jak trzeba będzie to się jakoś podzielimy i ci co szybsi co jakis czas będą studzić maszyny na parkingach.

Jak będzie duża grupa to i tak trzeba będzie się podzielić bo jak jedzie więcej motocykli w jednym szyku to się źle jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie :) na latanie nie mamy takich dróg w kraju :) a co do prędkości to się dogadamy napewno :P ja wiem że napewno bede podrózował czesto z plecaczkiem i wtedy powyżej 100-120 nie jade...ale to chyba jest i tak wystarczająca predkość jak nie za duża jak na nasze niektóre warunki drogowe.....

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie Luty juz prawie :) tylko nieh jeszcze "on" zleci i bedzie marzec a to juz bliziutko i coraz to lepiej.

 

Co do tych predkosci rowniez ja tak do 120 , mysle ze sam nie bede musiał sie tak "wlec" dla niektorych bo jest pare osob ktorzy deklarowali taką predkosc :P .

 

[ Dopisane: 30-01-2006, 15:04 ]

A co do bemowa to jak bedziemy smigac?? ja kiedys jechałem , przez Stryków---> Łowicz---> Sochaczew--->Wawa , wiem ze PROC-u tez wracał tedy bo stojąc na stacji widziałem jak smignoł jeszcze z kims jechał , tyle ze zanim zjadłem (bar) to nie dogoniłem go :) leciałem sobie 110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procu to tylko tak mówi że jeździ 110 a zawsze koło mnie to chyba budzik zamyka :D bo najpierw słysze jak startuje a później tylko gwizd, trzask i go nie ma :P

 

[ Dopisane: 30-01-2006, 21:35 ]

ten trzask to chyba były zawory ale z tego co pisze to chyba już wyregulowane :)

 

pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio prawie co wieczor schodze do garazu zeby poglaskac i przytulic moja maszynke :D zdejmuje majestatycznie przescieradlo i ogladam jej kraglosci :P hehe.. wiem, moze i przegiecie ale co tam.. wyczyszczona i wypieszczona kazda czesc czeka na pierwszy powiew wiosennego powietrza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siwypfk chyba nawet machałem :D

A jechał ze mną YARECK i jeszcze 2 kumpli z grupy którzy na pewno tez będą jechać na Bemowo.

 

Procu to tylko tak mówi że jeździ 110 a zawsze koło mnie to chyba budzik zamyka Buttrock bo najpierw słysze jak startuje a później tylko gwizd, trzask i go nie ma Wink

To jakieś pomówienia. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio prawie co wieczor schodze do garazu zeby poglaskac i przytulic moja maszynke Wink zdejmuje majestatycznie przescieradlo i ogladam jej kraglosci Razz hehe..

 

to ja ide krok dalej :lol: bo jeszcze na koniec pieszczot to dosiadam swoja maszynę :D :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...