Skocz do zawartości

MOTO GP cyrk juz sie kreci...


Gość dr.Big
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety chyba znowu będzie nudnawy sezon (chociaż i tak nie nudniejszy, niż 2002). Rossi jest najlepszy i w dodatku ma najlepszy motocykl.

Pozostaje nadzieja, że innym dopisze szczęście i nie bedzie wszystko jasne 3 rundy przed końcem sezonu.

Może w Brnie znowu Rossiemu sie coś urwie i Biaggi zdobędzie 25 punktów .... chciałbym zobaczyć Ducati na pierwszym miejscu. Wszystko jedno, czy Baylissa, czy Capirossiego. Myślicie, że to możliwe? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capirossi dzisiaj był trzeci, a więc podium dla ducatti było. Skoro rozpoczął od tak wysokiej lokaty to na pewno jest realnym przeciwnikiem w walce o najwyższe trofeum. Chociaż wygląda na to, że także w tym sezonie Rossi znajduje się nieco poza zasięgiem konkurencji - mimo wszystko nikt nie wygrał jeszcze wszystkich wyścigó GP w sezonie, więc jestem pewien że pewnego dnia będziemy oglądać też jednego z kierowców ducatti na najwyższym stopniu podium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba znowu będzie nudnawy sezon (chociaż i tak nie nudniejszy, niż 2002). Rossi jest najlepszy i w dodatku ma najlepszy motocykl...

Witam. Zgodzę się że sezon zapowiada się bez większych emocji ale co do maszyny Rossiego to napewno nie jest lepsza choćby od Maxa. Valentino jeździ tak jak kiedyś Doohan (w końcu Mick bezpośrednio zajmuje się Rossim) i uważam że jest obecnie bezkonkurencyjny. Zobaczymy.

Szkoda tylko Katoh bo podobno ma 15% szans na przeżycie.

 

A tak pozatym to witam forumowiczów bo to dopiero mój drugi post:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy podium swoją drogą, ale mnie najbardziej wstrząsnoł wypadek Kato, niestety podali, że ma 15 % szans na przeżycie i wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższej doby albo dwóch. EEEh :) :D :D Mam nadzieje że wyjdzie z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siecki ma rację!!

Trzymajcie kciuki za Daijiro Katoh.. :)  :D  

Sie cholera rozpieprzył porządnie.

Niezbyt dobrze zaczął się ten sezon. Najpierw Melandri, a teraz Katoh. :D

no niestety takie jest ryzyko zawodowe.. narazie żyje przed chwilą podawali na eurosporcie ,więc jest szansa...

Mi sie wydaje ze wcale sezon niebedzie nudny przeciesz jest Bayliss i Edwards zajeli 5i 6 miejsce dopiero sie w sprzety wjezdżają więc napewno coś namieszają w tym sezonie

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!zkoda Katoha, moze sie wykuruje? Ale Ducati na 3 miejscu na debiutanckim sprzecie-Brawo!!!Janek.

Za Katoh trzymam kciuki ale Ducat należą się wielkie brawa. Debiut i to wspaniały.

Ja tylko żałuję że Kawasaki zostało w cieniu. Uwielbiam te zielone koniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze wcale sezon niebedzie nudny przeciesz jest Bayliss i Edwards zajeli 5i 6 miejsce dopiero sie w sprzety wjezdżają więc napewno coś namieszają w tym sezonie

Myślę że żaden z debiutantów nie ma szans namieszać Rossiemu. Pozostają ewentualnie inni Włosi, głównie Biaggi ale raczej nie da rady wygrać. Dlatego 250CC będą ciekawsze od MotoGP gdzie od pierwszego wyścigu sprawa może być już przesądzona. Obym się mylił!! :lol: :lol:

PS: a wiecie o co chodziło dziś z tym motocyklem Rossiego że go na końcu zostawił na środku toru :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jestem trochę nie na czasie. Nic nie słyszałem o wypadku D. Katoh - co właściwie się wydarzyło? Ale fatalna sprawa, jeżeli jest tak ciężko jak piszecie, mam nadzieję że facet wyjdzie z tego jak najszybciej i będziemy go znów oglądać na torze.

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...