Skocz do zawartości

Jak zaczynaliście Stunt


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Witam. Ponieważ takie zwykłe latanie po Warszawskich ulicach jest trochę nudne, więc postanowiliśmy z kolegą sprzedać swoje sprzęty, a w zamian kupić jakieś starsze gsx-ry lub R6, obudować przystowować takie podstawowe rzeczy jak zębatki, micha, hamulce i zacząć trenować wszelkiego rodzaju triki. Mój dotychczasowy trening zakończył się glebą na plecy przy 80 no i dość sporymi stratami finansowymi. W sumie jest dużo ofert motocykli dostosowanych do stuntu, ale razi mnie ich niska cena, warto coś takiego brać, czy lepiej nie ryzykować? I może ktoś się orientuje ile kosztuje później utrzymanie takiej maszyny. Bo obecnego trochę mi szkoda (za nowy) na taką naukę, rysa na umyśle :bigrazz:

 

NIKT NIE BEDZIE MI MÓWIŁ JAK MAM ŻYC - BO NIKT ZA MNIE NIE UMRZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od 954 i jestem zdania, że to motocykl mnie uczy. Jest lekki silny i stworzony do tego. Nauczyłem sie juz wszytkiego czego chciałem sie nauczyć. Reszty się nie chce uczyć bo wiem ze pewne triki trzeba okupic glebami. Wystarcza mi jazda na jednym albo drugim kole.

Teraz gdy juz podstaw sie naumiałem, pozwoliłem sobie zmienić przełożenie 1 ząb mniej z przodu. Co pozwala mi wyrywać sprzęt przy prędkości do 200km/h, nawet z 4 biegu (z prawie pustym bakiem). Jeździłem przedtem jajem i XX, ale ten to sam jeździ na kole, jak za naciśnięciem guzika.

To takie małe podsumowanie mojej nauki od marca '05

http://www.cbr.internetdsl.pl/czolowka.mpg

 

 

I właśnie takie cos jest zajebiste (jak na tym filmiku), bo tam wolne gnanie na gumie jakoś mnie nie kręci...

A taki uliczny terror jest najlepeszy heh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uprawiałem nigdy żadnego stuntu poza piciem kilku tanich win, ale bardziej bawił sie w to kolega. Zanim cokolwiek wiecej zaczął trenowac to przygotował kompletnie sprzęt. Też ma fzr 600 i jest zrobiona klatka, handbrake, stelaż, odma, wentylator manual, przegroda. Dopiero tak przygotowanym sprzetem zabierał sie za jazdy i wykorzystując te wszytskie dodatki można uczyć sie bezproblemowo i bez obaw o sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich !!! Jaki motor polecacie do stuntu dla poczatkującego z małym budżetem ?. Myślałem o wsk 125 lub mz etz 150 co o ,tym myślicie. Jak przygotować moto pod stunt ?. Proszę o rady :)

Kurde, znów jakaś podpucha? :icon_rolleyes:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie o takie odpowiedzi mi chodzi ,a co do tych motorów. To co innego polecacie dla początkującego z małym budżetem. Widziałem ,że na wsc-e i etz można robic naprawdę fajne rzeczy ,liczą się chęci ,a ja nie zamierzam się zniechęcic po kilku wywrotkach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...