Skocz do zawartości

Jak zaczynaliście Stunt


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ci juz ktoś napisał. Najpierw popróbuj wheele. Jedź na 2, strzał ze sprzegła. Jak juz to ogarniesz to mozesz cos tam dodac. Proste endo to żaden probelm zrobić ale już rolling'a trzeba troszke pocwiczyc. Kwestia tego ile masz zapału.

 

www.scooter-stunt.com tak pogladowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pack84 - w Krakowie jest Ostra Jazda i chyba nie powiesz, ze Winiu, Katanka, Tomek 600 i 750 to pseudo motorzysci ;]

 

 

No wiedzialem ze tak to zrozumiecie:]

Nie mówie tutaj o grupach typu ETOJ tylko o chłopcach którzy dorwą pierwszego lepszego sprzeta i daja po garach. Przyjrzyj się jakim wkładem i czym jeżdzą chłopaki z ETOJ - wszystko poprzerabiane, pelen profesjonalizm. Podchodzą do tego poważnie a mi chodziło o jazdę stricte amatorską-szpanerską.

ps. Moniki nie znam osobiście ale z tego co mi wiadomo ona się nie bawi w stunt tylko śmiga na torze. A to że czasem na gumie pojedzie to żaden stunt.

 

:crossy:

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj Panie żebyśmy doczekali takich nawierzchni u nas...

 

daj Panie żebyśmy doczekali takich nawierzchni i motocyklistów którzy potrafią dobrze skręcać tym czym jeżdżą :icon_razz:. W Polsce większe szanse zobaczyć winkle o przyzwoitej nawierzchni niż motocyklistę na kolanie. Co innego jest już na przykład u Słowaków, fakt nawierzchnie mają lepsze ale na podtaterskich serpentynach można zobaczyć nieproporcjonalnie więcej ludzi którzy naprawdę potrafią szybko i bezpiecznie jeździć w zakrętach a nie tylko na prostych jak to ma miejsce u nas (to oczywiści okrutne uogólnienie za co z góry przepraszam tych którzy znają się na rzeczy). Z tego co widzę ,chociaż kraj biedniejszy, to bardziej dbają tam o stan i jakość opon w sowich sprzętach a także o ubiór. A u mnie w mieścinie nie raz juz widziałem jednego z drugim artystę na gumie z której wystają druty i w ogóle sprzęcie całym zdrutowanym bo jak sie może wydawać są fanami stuntu. Prawdą pozostaje jednak to, że da się na krętej drodze objechać takich artystów na MZ albo Jawie (sprawdzone doświadczalnie).

 

Najpierw nauczmy sie dobrze jeździć stunt później. Moje skromne zdanie

 

Pozdrawiam

 

daj Panie żebyśmy doczekali takich nawierzchni u nas...

 

daj Panie żebyśmy doczekali takich nawierzchni i motocyklistów którzy potrafią dobrze skręcać tym czym jeżdżą ;). W Polsce większe szanse zobaczyć winkle o przyzwoitej nawierzchni niż motocyklistę na kolanie. Co innego jest już na przykład u Słowaków, fakt nawierzchnie mają lepsze ale na podtaterskich serpentynach można zobaczyć nieproporcjonalnie więcej ludzi którzy naprawdę potrafią szybko i bezpiecznie jeździć w zakrętach a nie tylko na prostych jak to ma miejsce u nas (to oczywiści okrutne uogólnienie za co z góry przepraszam tych którzy znają się na rzeczy). Z tego co widzę ,chociaż kraj biedniejszy, to bardziej dbają tam o stan i jakość opon w sowich sprzętach a także o ubiór. A u mnie w mieścinie nie raz juz widziałem jednego z drugim artystę na gumie z której wystają druty i w ogóle sprzęcie całym zdrutowanym bo jak sie może wydawać są fanami stuntu. Prawdą pozostaje jednak to, że da się na krętej drodze objechać takich artystów na MZ albo Jawie (sprawdzone doświadczalnie).

 

Najpierw nauczmy sie dobrze jeździć stunt później. Moje skromne zdanie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

wpadłem na filmik, który w świetny spsób pokazuje naukę pseudo le parkour;) (chodzi mi o formę) krok po kroku:)

 

Do wszystkich wyczynowców: Moze macie podobne filmiki lub literaturę dotyczącą nauki stuntu była by o wiele lepsza niz zwykle ksiazki albo wyjdę dalej w tym temacie hehe może ktoś z Was mógłby taki materiał stworzyc :buttrock:

 

3majcie się

a oto link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo dziwny jak kopanie pilki czy skakanie przez plotki.

 

 

 

dziwniejszy ale naprawde fajny i efektowny a juz napewno wymagajacy szerokopojetej sprawnosci fizycznej :biggrin:

 

 

 

zycze powodzenia w nauce :buttrock:

 

 

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...