Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Daytona Spirit XCR i jestem mega zadowolony :icon_razz:

Nie przemakają, gdy jest ciepło czuć fajny wiaterek, gdy jest zimniej trzymają ciepło :icon_razz:

Są wygodne, noga się w nich nie poci... :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie podczepie. Pytanie mam dotyczace rozmiarówki sidi i alpiny do ich uzytkowników.

Chciałem przez net zamowic i nie wiem czy kupowac rozmiar który nocze na co dzien czy numer mniejsze/wieksze? Terez jezdze w probikerach to bralem numer wieksze.

W tych firmach tez to brac pod uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSISZ przymierzyć buty. Stopa ludzka nie jest identyczna i różni się tylko rozmiarami... Długość to nie wszystko, jest jeszcze podbicie, szerokość itp... Mieszkasz w takim miejscu, że nie powinno być żadnego problemu wpaść do MCS na Prymasa, do sklepu Sidi na Bema lub do 3fun w jankach i na spokojnie zmierzyć obuwie. Lepiej to niż potem zwracać towar (o ile się da).

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat i chwaląc się, dzisiaj zamówiłem Daytona Travel Star GTX. Zobaczymy co to będzie?

 

A możesz zdradzić gdzie zamówiłeś i po ile, bo właśnie chciałbym takie sobie zamówić. Ale jak na razie wszędzie gdzie sprawdzałem to ceny powyżej 1 tys pln-ów... :banghead:

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na razie wszędzie gdzie sprawdzałem to ceny powyżej 1 tys pln-ów... :banghead:

 

no i..? aktualna cena np. z louisa razy kurs euro daje właśnie taką cenę. trzeba było kupować, jak euro stało nisko :icon_twisted:

 

BTW przy tanich zakupach z allegro sugeruję ostrożność, kolega Pietrucha napisał nieco na temat efektów takiej "oszczędności"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i..? aktualna cena np. z louisa razy kurs euro daje właśnie taką cenę. trzeba było kupować, jak euro stało nisko :icon_twisted:

 

BTW przy tanich zakupach z allegro sugeruję ostrożność, kolega Pietrucha napisał nieco na temat efektów takiej "oszczędności"

jsz

 

Nie szukam okazji na "alledrogo.pl... " :wink:

 

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe lato jeździłem w długich glanach i spisywały sie super. Poza miastem to dopiero od 220 km/h można było poczuć przyjemny podmuch wiatru który wkradał sie przez dziurki. Ale jak wyruszałem na długi weekend w listopadzie to nieprzyjemny chłód można było poczuć już przy 140, wiec zdecydowanie w tym wypadku przydałyby sie jakieś bardziej fachowe buty. Na razie pozostają mi długie HD i napewno tak zostanie przynajmniej do przyszłego sezonu, bo ten mogę już uznać za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe lato jeździłem w długich glanach i spisywały sie super. Poza miastem to dopiero od 220 km/h można było poczuć przyjemny podmuch wiatru który wkradał sie przez dziurki. Ale jak wyruszałem na długi weekend w listopadzie to nieprzyjemny chłód można było poczuć już przy 140, wiec zdecydowanie w tym wypadku przydałyby sie jakieś bardziej fachowe buty. Na razie pozostają mi długie HD i napewno tak zostanie przynajmniej do przyszłego sezonu, bo ten mogę już uznać za zamknięty.

 

I na pewno te Twoje glany w razie wypadku będą bardzo dobrze chroniły Twoją stopę przed urazami :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...