Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie dostałem pocztą Sidi B-2, nowość w tym roku z oferty SIDI ( opis ). Jak się będą spisywać napisze jak troche w nich pojezdze, na razie niestety nie ma takiej mozliwosci :D Za calosc, lacznie z kosztami wysylki zaplacilem 750zl, bardzo polecam sklep http://www.alinmoto.pl poprzez ktory zamawialem te buty - szybki i sprawny kontakt, profesjonalna realizacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Niedawno kupiłem Probiker Traveller może rewelacja to nie jest ale są lekkie i wygodne -nie wiem jak będą się sprawować po dłuższej eksploatacji

nie polecam dla osób z nogami wysokimi w podbiciu ponieważ są płytko skrojone

rozmiarówka normalna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak juz jestesmy przy temacie buty :mrgreen: , to jak wygląda jazda w glanach? (chce mieć pierwsze Suze GS500F) :) Jak tam wygląda ze zmiana biegów, i ogólnie. (glany wedle mnie są bardzo wygodne, tylko wieczne nie będą :clap: ),

 

Czy glan w ogóle mieści się pod drążkiem zmiany biegów, przecież noska nie ma płaskiego tak jak w typowych butach motocyklowych. :roll:

 

Kto ma Suze GS 500 F i jeździ na niej w glanach niech sie wypowie :mrgreen: Jak dla mnie bardzo ważne :mrgreen:

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z wwwakcesoria cos tam :clap: kupic Sidi Vertigo prezcenione na 888zł' date=' wysłali mi je za darmo, ja mam problem z butami na moto ze wzgledu na rozmiar stopy (46) w innych alpinach niewygodnie mi sie biegami mieszało a sidi sa jakies takie hmmm bardziej ergonomiczne niezaleznie od rozmiaru[/quote']

 

 

Co ty powiesz :) Ja mam w okolicach 47 w porywach do 48 i to jest problem bo jak kupuję buty to najpierw szukam rozmiaru a dopiero potem jest selekcja ze wsględu na model.

W butach motocyklowych na szczęście są duze rozmiary.

 

Właśnie jak juz jestesmy przy temacie buty :mrgreen: ' date=' to jak wygląda jazda w glanach? (chce mieć pierwsze Suze GS500F) :D Jak tam wygląda ze zmiana biegów, i ogólnie. (glany wedle mnie są bardzo wygodne, tylko wieczne nie będą ;) ),

 

Czy glan w ogóle mieści się pod drążkiem zmiany biegów, przecież noska nie ma płaskiego tak jak w typowych butach motocyklowych. :roll:

 

Kto ma Suze GS 500 F i jeździ na niej w glanach niech sie wypowie :mrgreen: Jak dla mnie bardzo ważne :mrgreen:

 

Młoda[/quote']

 

Ja mam GS500F i jeżdżę w martensach z blachami.

Jak buty były nowe to troche przy pierwszych jazdach było mało fajnie bo mam duże kopyto i czub buta lekko blokował się na biegach.

But sie dopasowal do nogi, podeszwa lekko uchodziła i gra gitarra,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

chcialem Was zapytac co sadzicie o Alpinestar GPS Gore-Tex w kontekscie jazdy po miescie??

Alipnestar GPS

Nie zapuszczam sie w trasy, ale zalezy mi na bucie nieprzemakalnym. Czy buty bez Gore-Tex przemakaja w slabym deszczu czy musi to byc deszcz rzesisty zeby zaczely przeciekac.

Dodam ze jezdze glownie po miescie i zalezy mi tez na wygodzie, najlepiej gdybym nie musial ich sciagac w biurze :)

 

Prosze o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze w Sidi Vertigo bardzo dobrze sie w nich jezdzi, ale zaczyna mi sie odklejac podeszwa ;/ Podobno staly temat w sidi.

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdzę w Gaerne GRT, www.gaerne.com Bardzo fajnie buciki, polecam. Jeździłem już w niezłe ulewy i naprawdę nie przemiękają. Poza tym sa bardzo wygodne oraz nawet w upały noga nie posi się tak bardzo.

Edytowane przez Corben
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...