Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Po tegorocznych ekscesach ;) na torze moje Dainese Vega zakonczyly swa kariere i zamowilem sobie Astars Supertech. Poza tym ze wygladaja jak buty narciarskie, ze je sie ciezko zaklada i zdejmuje oraz ze kazda wycieczka do garazu to katorga-to sa rewelacyjne. Po kilkuminutowej jezdzie buty jakby sie ukladaja i z uplywem czasu jest tylko lepiej. Nawet caly dzien na motocyklu nie konczy sie placzem przy sciaganiu :) Odbylem w nich pare jesiennych kilkusetkilometrowych wycieczek i nawet w temperaturach okolo 10 stopni nie odczuwalem zimna. Do chodzenia istnieja pewnie lepsze buty-ale poziomem bezpieczenstwa to niewiele im dorownuje. Na razie jestem zadowolony, ciekawe jak sie w upalach beda sprawdzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na pewno te Twoje glany w razie wypadku będą bardzo dobrze chroniły Twoją stopę przed urazami

ja jeżdżę aktualnie w butach bundeswehry (wcześniej latałem w "desantach") i twierdzę że lepiej chronią stopę niż pseudomotocyklowe obuwie probiker czy inne tańsze produkty z louisa

oprócz bezpieczeństwa, także jeśli chodzi o wygodę i uniwersalność są lepsze

w tym roku leżałem już kilka razy z prędkościami ok i powyżej 100km/h i papcie dobrze spełniły swoje zadanie

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda ochrona kostek w tych butach?

Wiesz co nie są to wiadomo buty sportowe, ale według mnie kostkę trzymają dobrze... :wink:

Wejdź na stronę Daytony i zobacz jakie są ochraniacze w bucie, bo chyba jest tam prezentacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat i chwaląc się, dzisiaj zamówiłem Daytona Travel Star GTX. Zobaczymy co to będzie?

 

No i jak Mrymek - dostałeś już buciki?

 

Jeśli tak, to czy miałeś okazję już w nich pojeździć? Jak się sprawują w takich temperaturach?

 

Ja dzisiaj także zamówiłem, ale udało mi się wyrwać stówę taniej niż w "moto-akcesoria" :buttrock:

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w PolandPosition.

A taniej dlatego, ponieważ w sierpniu kupowałem u nich nowy motocykl i w związku z tym dostałem różne rzeczy w gratisach oraz dodatkowo rabaty - m.in. na zamówione dzisiaj buty. :)

 

Oczywiście jak to w firmowym salonie dealera - większość rzeczy typu ubrania, części, akcesoria itp. raczej bardziej się opłaca kupować gdzie indziej - wejście "ot tak" z ulicy żeby kupić np. kask lub jakieś ciuchy na 99% zakończy się po cenie sklepowej (ewentualnie jakiś bardzo symboliczny rabat).

Co innego gdy kupuje się u nich moto - wtedy można liczyć na więcej.

 

BTW:

Pierwszy raz kupiłem moto z salonu i nie mam porównania do innych dealerów, ale moim zdaniem PP - przynajmniej jeśli chodzi o obsługę przy zakupie sprzęta - jest super dealerem.

Wg mnie obsługa na wysokim poziomie, bardzo miło i uprzejmie podchodzi się do klienta, nie ma nachalnego wpychania klientowi czegoś czego nie chce (w stylu: "to może jeszcze pan kupi to albo tamto, bo musi pan to mieć..."). A jak widać również kilka miesięcy po zakupie sprzedawca nie zapomina o kliencie i podchodzi do niego "po ludzku". :)

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej chyba tak będzie najlepiej.

 

Nie znalazłem nigdzie indziej taniej niż w "moto-akcesoriach".

 

Jednak z drugiej strony, to w moto-akcesoria jest "aż" 20 zł taniej niż normalna cena (w PP powiedzieli że katalogowo cena na te buty wynosi 1170 pln) więc się nie wysilili z tą "promocją" ;)

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat latam w Alpinestars'ach smx 3 goretex przez cały rok( 680zł),przejechałem w nich ponad 10 tys.km i jak na razie padły tylko rzepy (słabo trzymają),sprawdziły się we wszystkich warunkach i temperaturach plus dwie maałe gleby,trzeba tylko uważać na śliskich nawierzchniach :wink: ponieważ mają twardą, płaską podeszwę z małym bieżnikiem,zwłaszcza zimą. :bigrazz:

http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...