Skocz do zawartości

honda cr 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie sie oplaca. Pozatym ze motocykl ladnie wyglada (silniczek tesh ladnie sie prezentuje) w motorku nie bylo duzo robione a to w crossach siwadczy o tym ze byl dobrze utrzymywany. Co do ceny motoru to pokaze tylko ten link :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79016522

 

Wyjasnia on chyba wszystko:-D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w motorku nie bylo duzo robione a to w crossach siwadczy o tym ze byl dobrze utrzymywany.
Dziwna teoria. Motocykl jest faktycznie dobrze utrzymany a ten z 2002 roku jest faktycznie śliczny. Dodam tylko że CR ma najmocniejszą "góre" ze wszystkich 125 na jakich jeździłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tijo-pojedz na fabryczną i pogadaj szczerze z mechanikiem Kłopota.Zadaj mu pytanie prosto z mostu i tyle.W tym sklepie nie robia ludzi w ch***a bo im na tym nie zalezy a wiedzą ze prędzej czy pózniej i tak wylądujesz u nich na torze.Pojedz z ojcem i pogadajcie na temat motocykla.Widziałem go ost. w sklepie.Bardzo zadbana maszyna. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(silniczek tesh ladnie sie prezentuje)

 

Po obrazku to wywyniskowałes?? :buttrock: :crossy: :P

nie opłaca sie kupować 125 z 99 roku za 8200zł

za 7200 może miec tego SXa co miałem Tylko trzeba tam zrobić nicasil i nowy tłoczek dac czyli 1tyś zł razem wyjdzie tyle co ta Cr a bedzie miał praktycznie nowy silnik, bo korba i łozyska już są nowe i motocykl z 2002 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie strzalek widzialem tego SXa twojego i dziwilem sie ze taka niska cena. A ja podepne sie do tematu moja kochana hondzinka jest juz wystawiona na otomoto.pl i teraz pytanie jak ja sprzedam i doloze male co nieco bede dysponowal kwota 8000/8500 zl. Co w tym przedziale moge kupic interesuje mnie YZ/CR ewentualnie SX rok od 1999 w gore.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w motorku nie bylo duzo robione a to w crossach siwadczy o tym ze byl dobrze utrzymywany

Co za głupota :) ;) ...jak tak piszesz to motocykl ma ten sam jeden tłok od 6 lat :| (głownei chodzi mi o remonty)

 

 

(silniczek tesh ladnie sie prezentuje)

Jak ty po zdjęciu oceniasz silnik to...aha...

 

TIJO jak chcesz kupic crossa to licz się z bardzo dużymi kosztami!!!To nie DT 80.Sam mam CR 125 i wiem jak sparawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie strzalek widzialem tego SXa twojego i dziwilem sie ze taka niska cena. A ja podepne sie do tematu moja kochana hondzinka jest juz wystawiona na otomoto.pl i teraz pytanie jak ja sprzedam i doloze male co nieco bede dysponowal kwota 8000/8500 zl. Co w tym przedziale moge kupic interesuje mnie YZ/CR ewentualnie SX rok od 1999 w gore.

 

Ty a po co zmieniasz CRke na CRke? Nie lepiej zostać przy tej co masz i wiedzieć na czym sie jeździ? Nie czepiam sie, ciekaw jestem po prostu. Dal link do swojej aucji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 7200 może miec tego SXa co miałem Tylko trzeba tam zrobić nicasil i nowy tłoczek dac czyli 1tyś zł razem wyjdzie tyle co ta Cr a bedzie miał praktycznie nowy silnik' date=' bo korba i łozyska już są nowe i motocykl z 2002 roku.[/quote']

SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR. - Porownywac KTMa z Honda :)

A tak na marginesie gdzie bawia sie z nowym nicasilem?? Z gory thx za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR. - Porownywac KTMa z Honda Smile

 

czegoś nie rozumiem, uwazasz ze ktm robi lepsze motocykle od hondy :?: jezeli tak to jestes w błędzie bo musisz wiedziec ze CR to najdoskonalsze i najbardziej niezawodne fulle, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...