Skocz do zawartości

honda cr 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty a po co zmieniasz CRke na CRke? Nie lepiej zostać przy tej co masz i wiedzieć na czym sie jeździ? Nie czepiam sie, ciekaw jestem po prostu. Dal link do swojej aucji
Może żeby wymienić 97 na nowszy...wbrew pozorom CR z 97 a np CR z 02 to dwa różne motocykle.
KTM sa to majstersztyki w tych dziedzinach
No to dlaczego są cięższe o pare kilo od np CR? Każdy ma swoje wady i zalety.
SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR. - Porownywac KTMa z Honda
Śmiechu warte i gówno warte :lol: Kolejna świetna teoria. CR jest lżejsza i ma wspaniałą góre -SX odpada na wysokich obrotach. Jednak CR ma zdecydowanie gorszy dół itd było wałkowane 100 razy. Jakoś dużo zawodników jeździ i poleca CR-ki. Ja gdybym miał kupować crossa to wybrałbym z YZ/CR/SX bo fajnie się na nich latało (zwłaszcza YZ). Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR. - Porownywac KTMa z Honda

Śmiechu warte i gówno warte Laughing Kolejna świetna teoria. CR jest lżejsza i ma wspaniałą góre -SX odpada na wysokich obrotach. Jednak CR ma zdecydowanie gorszy dół itd było wałkowane 100 razy. Jakoś dużo zawodników jeździ i poleca CR-ki. Ja gdybym miał kupować crossa to wybrałbym z YZ/CR/SX bo fajnie się na nich latało (zwłaszcza YZ). Pozdro

 

Mi sie najlepiej jeździo SXem i dlatgo go wybrałem. Miłem wcześniej Cr i jeździłem innym wyczynami i KTM najbardziej przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie tylko jak ktoś pisze że np Honda albo Yamaha to gówno

ktory to ???!!!! :):D

A tak na powaznie, tak jak strzalek mowi zalezy czym sie komu lepiej jezdzi.

Nie jezdzilem nigdy EXC ani WR 125, tylko exe i dt i od razu wiedziałem ze 2 suw to nie dla mnie, mimo ze myslalem o wr 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR.

Skąd takie debilne stwierdzenie :)

 

 

wbrew pozorom CR z 97 a np CR z 02 to dwa różne motocykle.

 

Różne...nie bardzo,prócz aluminiowej ramy,silnik ten sam.Dopiero w 2005 Cr 125 dostała inny zawór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne...nie bardzo' date='prócz aluminiowej ramy,silnik ten sam.Dopiero w 2005 Cr 125 dostała inny zawór.[/quote']

pffff nie chce mi sie wymieniać jakie są różnice tylko między modelami '04 i '05 ale jest ich od cholery, a przepaść między '02 a '97 musi być ogromna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SX to jest nieporownywalnie lepsza oferta od CR. - Porownywac KTMa z Honda
Śmiechu warte i gówno warte :lol: Kolejna świetna teoria. CR jest lżejsza i ma wspaniałą góre -SX odpada na wysokich obrotach. Jednak CR ma zdecydowanie gorszy dół itd było wałkowane 100 razy. Jakoś dużo zawodników jeździ i poleca CR-ki. Ja gdybym miał kupować crossa to wybrałbym z YZ/CR/SX bo fajnie się na nich latało (zwłaszcza YZ). Pozdro

Z tego co piszesz mozna domniemac ze nie jezdziles na SXem, przeczytales pare opini na forum i udajesz madrego (w teori). Mialem SXa, nie mialem (ale jezdzilem CRka) wiec znam oba moto z praktyki. Dla mnie SXa sie o wiele lepiej radzi sobie w terenie (moze daltego ze CRka jezdzielm tylko raz :) ),a to "odpadanie" SXa na wysokich obrotach nie jest az takie odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pffff nie chce mi sie wymieniać jakie są różnice tylko między modelami '04 i '05 ale jest ich od cholery' date=' a przepaść między '02 a '97 musi być ogromna...[/quote']

 

Ok to powiedz mi przynajmniej 5-10 przykładów między rocznikiem 97 a 02.Chodzi tylko o silnik :!: :!: :!: .Bo reszta to normalne że się zminiło plastiki i inne pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz mozna domniemac ze nie jezdziles na SXem, przeczytales pare opini na forum i udajesz madrego (w teori). Mialem SXa, nie mialem (ale jezdzilem CRka) wiec znam oba moto z praktyki. Dla mnie SXa sie o wiele lepiej radzi sobie w terenie (moze daltego ze CRka jezdzielm tylko raz ),a to "odpadanie" SXa na wysokich obrotach nie jest az takie odczuwalne.
Nie powiedziałem że SX gorzej radzi sobie w terenie. Mimo że "udaje mądrego" to jeździłem i na tym i na tym. jak dla mnie Cr ma lepszą góre i bo ja miałem takie wrażeniel. Ale ja osobiście wybrałbym z tych dwóch motocykli SX bo ładniej ciągnie od dołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to powiedz mi przynajmniej 5-10 przykładów między rocznikiem 97 a 02.

Przecież napisałem że mi sie nie chce! Ale już ci wypisze te podstawowe jak musisz wiedzieć:

-przekonstruowany cylinder

-nowy gaźnik Mikuni o przelocie 38

-nowy zapłon CDI

-nowa obudowa membrany

-większe kanały dolotowe, wylotowe

-nowa komora rozprężna

-całkiem nowy tłumik końcowy

Mało?

To masz jeszcze różnice w zawieszeniu:

-Nowy, dłuższy przedni widelec (jednak różnicy nie czuć bo jest głębiej wsunięty w półki, dzięki czemu kąt główki ramy się nie zmienia)

-sztywniejsze sprężyny z przodu i z tyłu

-nowe zawory w amortyzatorach

 

I co nadal uważasz że nie ma różnicy pomiędzy rocznikami wyczynowych motocykli? :)

A i dodam że są to różnice między rocznikiem '00 a '01 a pomyśl sobie jaka jest różnica między '97, a '02 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o silnik

 

Mało?

To masz jeszcze różnice w zawieszeniu:

-Nowy' date=' dłuższy przedni widelec (jednak różnicy nie czuć bo jest głębiej wsunięty w półki, dzięki czemu kąt główki ramy się nie zmienia)

-sztywniejsze sprężyny z przodu i z tyłu

-nowe zawory w amortyzatorach [/quote']

 

całkiem nowy tłumik końcowy

 

 

 

Napisałem wyraźnie chodzi mi tylko o silnik,a nie jakieś sprężyny w amortyzatorach, czy tłumik :!: :!: :!:

 

Ale Ok koniec tematu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie chodzi mi tylko o silnik' date='a nie jakieś sprężyny w amortyzatorach, czy tłumik Exclamation Exclamation Exclamation

 

Ale Ok koniec tematu Buttrock

[/quote']

Napisal 5 rzeczy z silnika :]

szukasz dziury w całym :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że SX gorzej radzi sobie w terenie. Mimo że "udaje mądrego" to jeździłem i na tym i na tym. jak dla mnie Cr ma lepszą góre i bo ja miałem takie wrażeniel. Ale ja osobiście wybrałbym z tych dwóch motocykli SX bo ładniej ciągnie od dołu.

Wiadomo ze KTMy sa drozsze do np Hondy (mam na mysli SXa i CRke) - podobny stan, ten sam rocznik itd. Jak napisalem ze SX jest o wiele lepsza oferta od przedstawionej w temacie CRki bo za ta sama kase masz SXa na nowym nicasilu, choc na 1 rzut oka CRce tez nic nie brakuje :buttrock: to zaczales sie wpieniac............(patrz swoj post), a teraz piszesz ze tez bys wzia SXa to po co ta cala gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...