Skocz do zawartości

PODNOŚNIK MOTOCYKLOWY OFF-ROAD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Trudno powiedzieć, piasekttzrobił focha, chyba nici z naszej kariery w biznesie podnośnikowym.

No, ale gdyby ktoś się tym zająl narawdę, to zawsze możemy wrócić do tematu współpracy przy dystrybucji takich podnośników.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o jakość wykoniania kto powiedział że ten stojak będę wykonywał ja ?

 

i tu cie musze piasektt zmartwic' date=' sam tak napisales

Może zrobie dwa, więc jeden będzie na sprzedaż zamiesze foty tutaj co z tego wyszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, piasekttzrobił focha, chyba nici z naszej kariery w biznesie podnośnikowym.

No, ale gdyby ktoś się tym zająl narawdę, to zawsze możemy wrócić do tematu współpracy przy dystrybucji takich podnośników.

pzdr

 

ehhhh obejdziemy sie tylko ze smakiem ..... szkoda :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na allegro pisało WYSOKOŚĆ OPUSZCZONEGO 32cm, PODNIESIONEGO 42cm.

Nie wiem jakie są jego rzeczywiste wymiary, bo nie posiadam takiego podnośnika. Ale trochę wyobraźni i wymiary całości zaczną się do kupy składać. duża podpowiedź przy zwymiarowaniu to jakaś fotka podniesionego moto (pod warunkiem że się zna wymiary moto)

Dodam że nie powinno to ważyć tonę !!bo na zawodach mechanik padnie zanim podłoży podnośnik .daje ok. 15 kg. rury oraz profile(grubość ścianki ok. 2mm) rury nośne ok.2 do 2.5 cala śr. minimum profil 6x2.5 lub 6x3 ramie do podnoszenia z calowej rury powinno wystarczyć na to blacha 1,5 mm i jakaś sklejka.

Jedno co powiem ,że jak ja bym to robił, to co chwila bym pasował to z motorem bo nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.

Jest to proste do wykonania ale jak się nie zna wymiarów to trzeba główkować a potem zrobić drugi (doskonalszy)

jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi, bo nie mam metrówki przy sobie. To co napisałem to orientacyjne wymiary

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce taki stojak, to znam namiary na ludzi ktorzy takie stojaki mogą zrobić na wymiar, zgodnie z życzeniem, tanio i przedewszystkim solidnie!! :buttrock: Niewiem jak u nich z czasem aktualnie, ale jak ktoś będzie zainteresowany to mogę podpytać i ewentualnie zamuwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podnośnik waży pewnie z 3 kg max.

pzdr

 

to też wskazówka :mrgreen:

ja tylko się domyślam ile to warzy... i tak coraz bardziej się tym interesuje ale z drugiej strony jestem za leniwy żeby to wykonać(nie to żebym nie umiał, po prostu mi się nie chce)

:buttrock:

 

[ Dopisane: 08-01-2006, 23:15 ]

ewentualnie przyjedź do mnie z browarem to coś się wymyśli

 

 

ps.

nie jestem z tych co żerują na tych co są w potrzebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie to żebym nie umiał, po prostu mi się nie chce)

:P

dobra dobra nie udawaj :buttrock::D:D hehe :crossy:

 

 

ja nie musze się nikomu tłumaczyć. powiedziałem jak potrzebujesz to wpadaj do mnie a w tedy powiesz czy było warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce taki stojak, to znam namiary na ludzi ktorzy takie stojaki mogą zrobić na wymiar, zgodnie z życzeniem, tanio i przedewszystkim solidnie!!  Niewiem jak u nich z czasem aktualnie, ale jak ktoś będzie zainteresowany to mogę podpytać i ewentualnie zamuwić.

Kluczowe pytanie,cena :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od upodobań klijenta. Model taki jak z Allegro z pewością nie był by droższy niż właśnie tam, ale za to jakość calkiem inna :) Można zamuwić według upodobania. Najlepiej gdyby na forum znalazło się kilku klijentów. Wtedy można było by liczyć na upusty, bo na materiał trzeba wylożyć przynajmniej 600. A więc jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...