Skocz do zawartości

OGAR 205 BY ,,MATIZ"


matiz2350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zasilic ta całą instalkie aku 6v 12ah podłączonym do cewki samochodowej i masy wiec bedzie jakby samo ładowanie.

 

Nie no przeciez logiczne - samo sie naladuje .

 

Radio bedzie umieszcozne w pułce przytwierdzonej do schowka wiec bedzie estetycznie!!!

 

Ten zestaw naglasniajacy jakiej dobrej firmy bedzie ? Moglbys napisac ile glosnikow przewidujesz i jakiego to bedzie mialo powera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzęt grający firmy "Pajonier", nie zapomnij o naklejkach diabełkach. A co do radia itp, to daruj sobie bo aku będzie Ci siadał co 5 min. a Twoim sposobem ładowania nie będziesz go prawie wcale ładował o ile w ogóle :mrgreen: Już lepiej jakięś diody prostownicze z WSK-i, gdzieś nawet w necie czytałem jak to zrobić ;)

 

PS: Rób na orginał! Tak będzie najlepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak da diody prostownicze to ladowanie bedzie znikome. Kazdym dwukolkowcem mechanicznym trzeba jezdzic na swiatlach przez caly rok. Jezeli w takim ogarze wlaczymy swiatla to prad wytwarzany przez iskrownik- pradnice jest akurat wystarczajacy aby zasilic te swiatla i to jeszcze przy pewnych obrotach, bo przy nizszych swiatla przygasaja. A jezeli do tego jeszcze wlaczymy kierunki (2x21W), swiatlo stop 21W , zestaw grajacy ?W i jeszcze moze elektryczna szczoteczke do zebow to nie wiem skad ta energie wezmie. Chyba ze bedzie jezdzil tym cudenkiem wokol prostownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Wiec-zgadza sie komarka rozsprzedałem na części.Ale on juz sie cały sypał...wiec postanowiłem ze zbuduje cos nowego..swojego.Zestaw grajacy to zwykłe małe radyjko na baterie niezasilane aku ..wiec bedzie gitez. ..i niemam zamiaru jeździć wokoło prostownika :lol: .POZDRAWIAM w nadzieji na dalsze opinie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matiz2350 pisałeś o tym projekcie juz na innym forum, ale nie przewidywałem, że chcesz zrobić takie coś ... Przecież głośniki w ogarku to wiocha jakiej mało... Byś miał skuterka to jeszcze, ale nie ogara. Migacze, światło stopu i lagi od charta możesz zrobić, przełączniki też, ale kierownica oryginalna była by lepsza. Naklejki daj też oryginalne, a neonów nawet nie próbuj do niego zakładać ;) . Ogary sa fajne po przeróbkach, ale jak ktoś już napisał użytecznych, ale nie jakieś dodatkowe bajery. A przez fajkę świecącą w rometach spada moc (testowałem na moim byłym romecie który był bardzo słaby na zwykłej fajce, a jak założyłem świecącą, to przejechał 1 metr i gasł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAkim zabytkiem simsonem sr2 co ma twój kumel sie niejeździ niech lepiej zadzwoni do muzum jakiegoś w niemczech lub w polsce to przyjadą po ten motorek i dadzą za niego dużo kasy przecież to już zabytek wiem bo mój szwagier miał sr 1 i dali mu za niego 6 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAkim zabytkiem simsonem sr2 co ma twój kumel sie niejeździ niech lepiej zadzwoni do muzum jakiegoś w niemczech lub w polsce to przyjadą po ten motorek i dadzą za niego dużo kasy przecież to już zabytek wiem bo mój szwagier miał sr 1 i dali mu za niego 6 tys

On ma już propozycje z muzeum i właśnie ma zamiar go sprzedać i kupić sobie s51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...