Skocz do zawartości

Zmieniłem motocykl - życie jest piękne :)


marciolis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapamiętam sobie te zdjęcia i nie zdziw się' date=' gdy ktoś zacznie ci machać we wrocku [/quote']

Bartic do zobaczyska we Wrocku i na trasie :(

Gratulacje... Można wiedzieć ile cie wyniósł i który rocznik?? Ładnie sie prezentuje...

Gs (rocznik 95) poszedł za 7 tyś (po wielu negocjacjach)' date=' ja "dorzuciłem" 15 i stanęło na 22 tys.

Cebra ma 19 900 na blacie, rocznik 2000 (listopad), zegary jeszcze analogowe................ nie można mieć wszystkiego :lol:

W sezonie będę w Oleśnicy więc może

gdzieś cię wypatrze, no chyba że nie zdąże

zauważyć

Rafał22 powiedz kiedy, to z chęcią podjadę, trzeba zacieśniać więzy na forum !

Gratulacje

 

Niezapominaj ze to jest duzaaaaa roznica w mocy takze bier se to na spokojnie

Tego własnei się obawiam' date=' rączka z gazu i ukłony na początku (tak sobie o tym myślę w zimowe wieczory)

Widze że naprawde musisz się cieszyć skoro dopiero po miesiącu wyszedłeś z szoku i zdołałeś zamieścić odpowiedniego posta a rzeczywiście jest z czego. Jeszcze raz gratuluje

W szoku jestem do tej pory :roll:

 

Koledzy dzięki za gratulacje, czekamy na sezon i wio..... pozdrawiam all 4um

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję posmigac na takiej...robi wrazenie :(

Jestem dokładnie w identycznej sytuacji, mam nowe moto na którym praktycznie nie smigałem i już tej wiosny praktycznie nie mogę sie doczekac ;)

 

Do zobaczenia na wiosenke bo czesto we Wrocku jestem :P

 

No i oczywiście gratulacje maszyny do końca życia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...