Skocz do zawartości

Wydechy do weteranów


Matołusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby na forum, która albo osobiście, albo poda namiar na drugą osobę, zajmującą się krempowaniem rur na wydechy >chodzi mi konkretnie do sowieckich boxerów<. Chodzi mi o człowieka który fizycznie sie tym zajmuje, z którym mógłbym porozmawiać na ten temat.

Proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie mam dylemat właśnie. Będę się rozglądał za komplecikiem wydechy + tłumiki do mojej emy i się od jakiegoś czasu zastanawiam kogo wybrać. Kędziera odpada bo koszt przekroczył by pewnie wartość motocykla :D Fruba mieszka na sasiedniej wsi ale hartmann też niedaleko. Poradzcie kogo wybrać?? Jakieś doświadczenia??

Z góry dziękuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, właśnie tych dwóch gosci znam tj. Frube i Hartmana. Ja jakoś ani za jednym nie przepadam ani za drugim. Bo Fruba, to robi zaje***cie, ale fakt troche trzeba poczekać...

A jak umówiłem sie z Hartmanem, to mnie w ch**a zrobił, bo obiecał ze wykrępuje rury wydechowe, umówiliśmy siean dana średnicę, obiecał wykrępować, ja kupiłem rurę >tania nie była< a on stwierdził, ze mówił o innej średnycy rura leży w garażu...

A ja nie chcę kupować, tylko samemu zacząć produkować :D

 

[ Dopisane: 31-12-2005, 14:00 ]

Ja też mam garaż w Zalesiu koło Warszawy/Piaseczna. "Saakaszwili", a Ty w samym centrum Piaseczna jesteś? Ja giąłem rurę na ciepło, wszystko byłoby ok, ale ja chciałem "kwasówkę" giąć, i giąłem też nabijając piachem i delkując oba otwory rury, ale to była kwasówka gruboscienna do gmoli >to było po tym jak sie wkurzyłem na Frube :P <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kolanka kupowałem u Hartmana i nic złego na niego nie mogę powiedzieć. Zamówiłem telefonicznie - powiedział, że następnego dnia wysyła i następnego dniz zadzwonił, że już wysłał i za 2 dni miałem dwa bardzo dobre, donrze dogięte kolanka do Kaski. Musiałem je tylko obcięć bo sięgły do oski tylnego koła. No i był dość znacznie tańszy do Fruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...