Skocz do zawartości

Kawy maja to "cos" ZX6R ZX7R ZX9R


Gość Ali
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja mam takie pytanie

w kawie zx6r spotykam sie z 2 rodzajami ram<malowaniem>

a wiec do spawu tam gdzie wskazuje na focie strzałka rama ma inny odcien a pod spawem jest zwykle ciemniejsza

ogladalem kilka kaw i kazda tak miala a sprzet ktory dzisial ogladalem mial jednolita barwe na calej strukturze.

i teraz moje pytanie

 

w ktorym przypadku jest cos nie tak :?:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednolity to maowaniec

z dwoma odcieniami to oryginał- tam różnią sie przez inną fakture powierzchni ramy w tych miejscach i troszke inaczej sa pomalowane(barwa niby ta sama ale taki jest efekt że wyglądają jakby były inne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak chcesz jezdzic spokojnie to bierz Kawasaki ZX6,ZX7

 

Tu bym sie nie zgodził z kolegom, bo Kawasaki ZX-7R to motocykl seryjnie sportowy stworzony na tor wyscik,gowy. Tym motocyklem nie da sie spokojnie jeździć. W motocyklu typu GSX-R Srad napewno znajdziesz wiecej komfortu. Mam znajomego który posiadał 7R. Podobno strasznie ciezkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bym sie nie zgodził z kolegom, bo Kawasaki ZX-7R to motocykl seryjnie sportowy stworzony na tor wyscik,gowy. Tym motocyklem nie da sie spokojnie jeździć. W motocyklu typu GSX-R Srad napewno znajdziesz wiecej komfortu. Mam znajomego który posiadał 7R. Podobno strasznie ciezkie.

bzdura jak cholera, przeczysz sam sobie. Proponuje najpierw pojezdzic jakimkolwiek motocyklem (sportowym), a nie wypowiadac sie na podstawie informacji zaczerpnietych z katalogu Swiata Motocykli.

 

Poza tym po kiego grzyba odswiezac tak stary temat, skoro Timac juz dawno lata SRADem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to jest tylko Twoja opinia... Ja wiem swoje ty wiesz swoje. Zresztą nie ma co sie sprzeczać bo każdy ma swoje poglady. Zgodzisz sie napewno ze mną że ZX-7R nie nadaje sie do turystyki a Srad do jazdy po zakupy. To wie każdy nawet małe dziecko. A co do gazety "Świat Motocykli" to w niej zawarte są opinie PROFESJONALISTÓW... Więc kogo słuchać profesjonalistów, którzy nabijają przebiegu tym maszynką czy ludzi nie znajacych opini specjalistów?? Niektórzy tutaj znają właśnie tego typu opinie na podstawie których wyrażają swoje. O to tu chodzi, bo skąś sie każdy musiał o tym dowiedzić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to jest tylko Twoja opinia... Ja wiem swoje ty wiesz swoje. Zresztą nie ma co sie sprzeczać bo każdy ma swoje poglady. Zgodzisz sie napewno ze mną że ZX-7R nie nadaje sie do turystyki a Srad do jazdy po zakupy. To wie każdy nawet małe dziecko. A co do gazety "Świat Motocykli" to w niej zawarte są opinie PROFESJONALISTÓW... Więc kogo słuchać profesjonalistów, którzy nabijają przebiegu tym maszynką czy ludzi nie znajacych opini specjalistów?? Niektórzy tutaj znają właśnie tego typu opinie na podstawie których wyrażają swoje. O to tu chodzi, bo skąś sie każdy musiał o tym dowiedzić.

 

Pozdrawiam

 

hahaha... chłopcze pisz częściej bo mam taki ubaw że szok... miałem paskudny humor ale już mi sie poprawie- thx!! :-D

 

Czemu sie nie nadaje do turystyki ni po zakupy?? Ja na 9tce nieraz woziłem bułeczki i to waląc cale miasto na jednym albo drugim kole a i w traske nie raz zadżyło mi sie wyskoczyć. A 7mka czy którykolwiek SRAD nie jest wcale mniej wygodna i to też nie przeszkadza moiim ziomkom robić dokładnie tego samego co ja...

 

człowieku litości... czytasz ŚM to sobie czytaj ale zanim coś napiszesz poczytaj go pare lat jednocześnie polataj pare lat na szybkich sprzętach to moze zakumasz co sie dzieje i wtedy będziesz miał coś do powiedzenia bo narazie jesteś teoretykiem i to marnym bo nie do końca rozumiesz co czytasz i nie potrafisz nawet tego powtórzyć...

większosc ludzi tutaj opisuje swoje doświadczenia a nie co wyczytyali bo tak sie śmiesznie składa że gazet starcza i starczało zawsze dla wszystkich i wszyscy czytali to samo...

 

ale spoko... przejdź do działu humor i zapodawaj dalej bo zabawe mam przednią :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzisz sie napewno ze mną że ZX-7R nie nadaje sie do turystyki

Przedszkolaku :!: Rozumiem Twój zapał do wydawania werdyktów, ale jak w życiu widziałeś motocykle tylko na plakatach ŚM to zamiast pisania na 4um koncentruj się na czytaniu.

 

BTW ZX7R miałem 3 lata i wygodnie zjeździłem wiele ciekawych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kloćcie sie, Spidi ma racje, bo profesjonalista z gazet moze miec "dupke" pianisty i po 100 km jazdy sradem musi sie polozyc na trawie. To jest zalezne od przyzwyczajen, nawet jesli ci z gazet cos pisza to pisza pierwsze wrazenia z testow. Koniec tych sprzeczek, chcesz prawdy o Kawie 6r z 96r. to masz: super sie prowadzi, kierowca ma wygodnie, raczej nic nie pobolewa, nawet ekonomiczny, nie liczylem specjalnie ale bedzie gdzies 5 litrow do 8, jezdze stylem mieszanym. Jesli dojebiesz 11-12 tys obrotow to 200 zrobisz w granicach 9 sek, wyciagnie okolo 250, w miare lekka jak na tamte lata - 206 kg. Mity o pekajacych ramach to przyczyny ostrej jazdy w warunkach naszych drog, nieumiejetna jazda na kole, gleby i dzwony. Zawiechy moga dobijac na nierownosciach, a tak to jak inne, czesci podstawowe jak sie uda - Polska... ladnie sie trzyma w zakretach, nie buja, heble- tip top pod warunkiem niezlych klockow (mam prawdopodobnie Nissina po poprzednim wlascicielu, a juz czekaja Lucasy-polecam,kompromis miedzy cena i niezla klasa). Opone tylna masz 160 a zmiescila sie 170, jakbys chcial na przyszlosc wiedziec :buttrock: Moja jest po szlifie, jak wiekszosc sprzetow z Niemiec, ale przebieg ( niecale 20 tys) ma ufny bo postala ze 3 sezony,z czego 1,5 roku u mnie, na jakies przekoszenia nie znalazlem sladow, mozna puszczac kierownice w zakrecie.Nie uprawiam freestyl'u bo zaczynam zycie,a jestem w miare rozsadny, wiec wybralem Kawe A jesli masz wielka chec zakupic to czekam na oferte, bo szykuje sie na SRADA,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzisz sie napewno ze mną że ZX-7R nie nadaje sie do turystyki

Przedszkolaku :!: Rozumiem Twój zapał do wydawania werdyktów' date=' ale jak w życiu widziałeś motocykle tylko na plakatach ŚM to zamiast pisania na 4um koncentruj się na czytaniu.

 

BTW ZX7R miałem 3 lata i wygodnie zjeździłem wiele ciekawych miejsc.[/quote']

 

Nie wiedziałem ze wszyscy jesteście tacy hamscy?? Przedszkolaku?? Kto tu jest przedszkolekiem?? Robicie burdel na forum i nie potraficie uszanować opinii innych. To że ty w moim wieku czytałeś "Poczytaj mi mamo" to już twoja sprawa. Jeździłem już wieloooma motocyklami od GSX-F Katana po ZX-636 czy R1... Myślisz ze mam 16 lat to jestem gorszy od Ciebie, bo ja śmigam narazie motorowerem a ty jakąś Suzą czy Cebrą?? Ty wiesz co to znaczy słowo "motocyklista"?? Słyszałeś o takim czymś jak to ze motocyklisci powinni sobie pomagać?? A ty tylko krytykujesz zamiast mi cos wytlumaczyc. Widać ze jeździsz tylko dla kolegów i panienek a nie dla pasji... Masz kase to jeździsz, proste. Niedługo jak Ci odj*bie to se czołg kupusz bo twojej panience sie motocykl znudzi prawda?? Nie obchodzą mnie twoje wypowiedzi i daje sobie już spojkuj z odpowiadaniem na nie. Jeszcze kiedyś bede lepszy od ciebie, być może już jestem. Daj sobie spok.ój bo nie chce mi sie czytać twoich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh fachowcy... Ale ja bym jednak zaufal opini osob ktore jezdizly tymi sprzetami ... Od czytania SM wiedzy sie nieowładnie:) To muszą byc lata praktyki w jezdzie motocyklem zeby mozna bylo osadzac ktory jest lepszy a ktory nie. Spidi ma racje niewolno osadzac sprzetu potym co sie przeczytalo onim w gazecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co ci chodzi... Rozumie cie. Ale wlasnie tam w tej gazecie (przyklad, nie musi byc koniecznie ta) są napisane opinie motocyklistów i specjalistów którzy wlasnie testowali te sprzety. Ja mam kumpla który kawą smigał jakies 2 lata wlasnie 7R. Poprostu powiedzialem jego opinie. TKazdemu inaczej sie jeździ na danym motocyklu. Spidi rónież ma racje i napewno wieksze doswiadczenie ode mnie... Ale tak jak kazdy tutaj mam prawo do wyrazania wlasnych opinii, bez krytyki innych... Ale dzikei za slowa krytyki, napewno wszystko przemysle :]

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...