Skocz do zawartości

Mam na oku Honde VF 750? Jakie opinie ma to moto?


Rekomendowane odpowiedzi

szczere gratulacje życzę bezawaryjnej jazdy

 

Dzięki..

Jak będzie tak chodzić jak mój Golf MK 2 1,6 D to więcej nic nie chcę. Ale moją WSK'ą z 68 r. też przejechałem ponad 30 000 i wystarczyło kilka kluczy i śrubokręt... teraz już na emeryturce i myślę że Honda godnie ją zastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jannikiel, Sabra ma dwa nasaczane filtry powietrza, wystarczy sprawdzic w jakim sa stanie, wymyc i nasaczyc.

Cala reszta sie zgadza, zwlaszcza zalecenia dotyczace rozgrzewania. Polecam uwazne obserwowanie wskaznika temperatury i jazde dopiero gdy wskaze dwie "dzialki" a palowanie po wskazaniu trzech "dzialek".

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie sie zgadza, Sabra z 1982 roku ma 2 filtry powietrza( fabrycznie: albo papierowy, albo nasaczany!), ale Sabre 1983 ma 1 filtr papierowy.

Ale nie palujcie takich sprzetow- plizzz....

Znalazlem strone(co prawda VF750 Interceptor- ale fajna):

www.vf750fd.com polecam i pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie sie zgadza' date=' Sabra z 1982 roku ma 2 filtry powietrza( fabrycznie: albo papierowy, albo nasaczany!), ale Sabre 1983 ma 1 filtr papierowy. [/quote']

Hmm wydawało mi się że tylko V65 były z pojedynczym filtrem a wszystkie V45 z podwójnym ale pewien nie jestem więc nie polemizuję.

 

Polecam jeszcze taką stronkę, dużo ciekawych rzeczy i pożytecznych linków

 

http://www.math.uwaterloo.ca/~rblander/moto_long.html

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jezdzilem tym moto, ale slyszalem z roznych niezaleznych zrodel, ze lubia w nich pekac ramy i to bez zadej extremalnej jadzy? Moge sie mylic, wiec moze ktos wie cos na ten temat?? W kazdym razie fałka to kwintesencja motura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze w ciężkim szoku.. mam już tablice rejestracyjne. Dzisiaj poszedłem do Wydziału Komunikacji i nie chcieli więcej papierów (wystarczyło: Odprawa Celna, Dowód Rejestecyjny + jego tłumaczenie i Przegląd tech. obyło się bez Kasy Miasta i Skarbówki) Jutro chyba nie wytrzymam i się po śniegu przejadę. :lol:

 

Już jeździłem, krótko ale jeździłem, przy okazji znalazłem problem z jednego cylindra "ucieka" kompresja do układu chłodzenia wydaje mi się że to uszczelka, po świętach rozbiorę i zobaczę co jest dokładniej ale jak by co to dajcie jakieś namiary na sklepy (tanie najlepiej :lol: ) najlepiej które wysyłają części bo jeśli zdejmę głowicę to i tak uszczelka do wymiany. Dzięki z góry.

 

[ Dopisane: 14-01-2006, 21:23 ]

znalazłem ciekawą stronę o sprzęgle i luzach zaworowych >>

http://www.bluepoof.com/motorcycles/howto/...ch_replacement/

i

http://www.bluepoof.com/motorcycles/howto/...alveadjustment/

nie zakładam nowych wątków ale po to jest.. szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Tzn. Jeździ sie dobrze, dosyć tania obsługa, miałem troszkę problemy z elektryką (komputery pokładowe i czujnik zapłonu) i mechaniką (uszczelka pod głowicą) ale dzięki Wam dało to radę obejść. Nie bardzo jakiś "drobny" ścigacz ma szanse z moją "starą Japonią" i wydaję mi się że narazie zostanę przy niej a nie mam "lewych" rąk i dębowych uszu... :-) , serwis robię sam... Mi to wystarczy chociaż jakiś choper'ek mi się marzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż jakiś choper'ek mi się marzy...

 

No tak, ale musiałbyś się przesiąść na jakiegoś power cruisera, żeby nie odczuć spadku mocy. A takie sprzęty to już trochę kosztują...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...