Skocz do zawartości

JINLUN - Made in China


voti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jadąc za wami oszczędnie paliwa w baku starczy mu na conajmniej na 400km.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego pytasz? Czyżbyś miał chęc poleciec z nami w tamtą stronę? Było by niezmiernie miło miec Cię w grupie :buttrock:

Nie ukrywam że myslalem o tym :bigrazz: Pytam o trase bo pisałeś o podpowiedziach.Znam trase przez Wegry, jesli Bude macie zamiar omijac to szkoda fatygi na resztę bo jest nudna jak flaki z...Nawet ten ich żabi Balaton.Ciekawiej jest przez Austrie konkretnie na Klagenfurt(Alpy),Lubliana,(Jaskinia Postojna) Karlovac a potem w strone Plitwickich jezior, przez Sarajevo aż do Podgoricy A powrót Jadrańską Magistrala czyli wzdłuz Adriatyku z objechaniem Istrii , no przynajmniej do Puli(Amfiteatr)Powrót wygodniejszy jest oczywiscie przez Austrie, cały czas autostrada.Jak by co to pytaj.Będziemy w kontakcie.Pzdr.

 

Nie chce nic mowic, ale .............. czyzbys z nami :crossy:

Krzychu, mordo Ty moja !!!! :buttrock: :clap: :notworthy:

Marek Wampimarek knuje coś z Hiszpania-Portugalia..i co tu wybrać?? kwestia wolnego. :banghead: Może Ty sie kopniesz przez Europę do nas??!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że myslalem o tym :bigrazz: Pytam o trase bo pisałeś o podpowiedziach.Znam trase przez Wegry, jesli Bude macie zamiar omijac to szkoda fatygi na resztę bo jest nudna jak flaki z...Nawet ten ich żabi Balaton.Ciekawiej jest przez Austrie konkretnie na Klagenfurt(Alpy),Lubliana,(Jaskinia Postojna) Karlovac a potem w strone Plitwickich jezior, przez Sarajevo aż do Podgoricy A powrót Jadrańską Magistrala czyli wzdłuz Adriatyku z objechaniem Istrii , no przynajmniej do Puli(Amfiteatr)Powrót wygodniejszy jest oczywiscie przez Austrie, cały czas autostrada.Jak by co to pytaj.Będziemy w kontakcie.Pzdr.

Przejazd przez Węgry traktuję bardziej tranzytowo. Prawdziwa wycieczka zacznie się w Chorwacji. Wrzucę Twoją trasę na mapę i zobaczę, jak to będzie wyglądało. Na pewno znacznie wydłuży dystans, który i tak jest już imponujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem w zeszłym roku do Chorwacji przez Austrię i Słowenię.Jechało sie szybko bo prawie cały czas autostradą,ale nudnie i nic ciekawego po drodze.No chyba że widoki w Alpach.W tym roku prawdopodobnie Bułgaria,chyba że nie wyjdzie to południe Chorwacji.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejazd przez Węgry traktuję bardziej tranzytowo. Prawdziwa wycieczka zacznie się w Chorwacji. Wrzucę Twoją trasę na mapę i zobaczę, jak to będzie wyglądało. Na pewno znacznie wydłuży dystans, który i tak jest już imponujący...

Jeśli Węgry traktujesz tranzytowo to przez Austrie moze wyjdzie wiecej kilosów ale czasowo bedziecie do przodu.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Może Ty sie kopniesz przez Europę do nas??!! :buttrock:

 

Ja jestem zdecydowany juz z chinczykami smigac a na drugi dlugi wyjazd nie mam szans. :crossy:

Zaraz po popwrocie z Chorwacji dzieciaki mi przyjezdzaja i kolejna dwa tygodnie z urolpu mam zajete :icon_mrgreen:

 

chyba że nie wyjdzie to południe Chorwacji.

 

I wtedy spotkamy sie gdzies na trasie :buttrock: :crossy:

 

Jadąc za wami oszczędnie paliwa w baku starczy mu na conajmniej na 400km.

 

W zeszlym roku moj maly Drag spalil ............. 3,5 litra na 100 :icon_mrgreen:

Tempo naprawde lajtowe, 5 bieg i tylko manetka praca :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, to nadal jest temat o jinlunach. wycieczki jinlunersów jeszcze tu względnie pasują, ale już spalanie dragstara NIE

posty OT będą usuwane, więc proszę pisać na temat

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszua, ale to sie wszystko tyczy i jest ze soba powiazane.

Swiadczy to o tym ze jadac razem z chinczykami mozna duzo zaoszczedzic na benzynie i drastycznie spada spalanie :buttrock: :clap:

 

wyedytuj - dopisz ile chinskie spalily i nie bedzie mogl :)

hihihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie bo chinskie mialy 150-250 cc i juz z tego powodu palily 3 litry.

Jak sie za nimi "toczylem" 650 tka to szok byl na stacji benzynowej :buttrock:

Znaczy to tyle ze chinskie to ekonomiczne a jazda z nimi tez poprawia ekonomicznosc Twojego motocykla :notworthy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie bo chinskie mialy 150-250 cc i juz z tego powodu palily 3 litry.

Jakie 150 cc?, wszystkie były 250 :icon_mrgreen:

Jak sie za nimi "toczylem" 650 tka to szok byl na stacji benzynowej :buttrock:

 

Szok był bo wcześniej ja nim jechałem i zaoszczędziłem ci trochę na spalaniu :icon_razz:

Do tego dolicz błąd w przeliczaniu z mil na kilometry i z 3,5l zrobi ci się 6 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 150 cc?, wszystkie były 250 :icon_mrgreen:

 

Nie bylo 150 ??? :eek:

Hmmmmmmm no to cos mi sie pomieszalo :icon_rolleyes:

Ale z tego co widze na WWS bedzie mniejsza ilosc 250 a wiecej tych wiekszych :crossy:

 

Do tego dolicz błąd w przeliczaniu z mil na kilometry i z 3,5l zrobi ci się 6 :icon_mrgreen:

 

Wlasnie juz po przeliczeniu wyszlo 3,5 i dlatego szok byl straszny :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildkiem jadąc za chinczykami możesz spalic podobnie.Ktoś na naszym forum podawał spalanie ok.3,8 l na 100km.Oczywiście przy stałej delikatnej jeżdzie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wzięcie udziału w wyprawie stoi pod znakiem zapytania. Mam chwilowo małe kłopoty. Na zlocie będę. Wczesną wiosną zamierzam sobie dla rozprostowania kości pojechać do Polic koło Szczecina i zwiedzić tamtejsze malownicze ruiny fabryki produkującej benzynę z węgla kamiennego dla III Rzeszy.

 

No, w Stanach od jesieni ub. roku dostępny jest już Jinlun 350. Według opisu, komparatywny (czyt. skopiowany) z Hondą Rebel.

http://www.extrememotorsales.com/Tank_Visi...cycle_350cc.htm

 

Nas pewnie to ominie, podobnie jak LF400.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...