Skocz do zawartości

Będzie trudniej z uzyskaniem prawka A


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mi to grozi

 

Nie bój żaby :P

Zanim się Parlament i Komisja wyrobią z Dyrektywą, to Ty spokojnie zdążysz zrobić prawko na starych zasadach 3 razy... Mam trochę doświadczenia z tworzeniem regulacji unijnych - masakra :? ale dla Ciebie w tym przypadku to akurat OK.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chca wydłużyć minimalny wiek na prawo jazdy A. Bedzie sie to wiazalo z jeszcze dluzszym wyczekiwaniem i dodatkowymi kosztami. Co o tym myslicie?

 

Że najwyżej jeszcze więcej młodych ludzi będzie śmigać "na krzywy ryj". :mrgreen:

Swoją drogą, to ciekawi mnie, ilu z tych biurokratów pierdzących w stołek w Brukseli czy gdzie indziej ma jakąkolwiek styczność z motocyklami.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość KTM_Wlodek

Teraz to robia zamieszania z tym wszystkim ja jak zdawałem na prawojazdy lat enty temu na motocykl to pamietam ze byla zima juz i nikomu niechcialo sie tułac gdzies tam z nami to instruktor spytał sie czy jechał kiedys kazdy z nas na jakims motocyklu i tyle podbili kazdemu :D

To były czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikomu niechcialo sie tułac gdzies tam z nami to instruktor spytał sie czy jechał kiedys kazdy z nas na jakims motocyklu i tyle podbili kazdemu

 

Mój znajome w wojsku miał podobnie,z jakieś 40 lat temu.Kazali mu pojechać do sklepu i spowrotem.Heheh:P i zdał. A teraz to siem człowiek namęczy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikomu niechcialo sie tułac gdzies tam z nami to instruktor spytał sie czy jechał kiedys kazdy z nas na jakims motocyklu i tyle podbili kazdemu

 

Mój znajome w wojsku miał podobnie' date='z jakieś 40 lat temu.Kazali mu pojechać do sklepu i spowrotem.Heheh:P i zdał. A teraz to siem człowiek namęczy. :lol:[/quote']

 

W ogóle życie kiedyś było prostsze... :roll:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam teraz prawie 17 lat(kończę lata w lutym)! to kiedy będę mógł zrobić prawko kategorii A? (na starych czy nowych unijnych przepisach)???

 

W dyrektywie jest napisane: "ustalenie na 24 lata minimalnego wieku do kierowania motocyklami o pełnej mocy, jeśli kierujący nie ma wcześniejszego doświadczenia w kierowaniu jednośladami" - to znaczy że jeżeli teraz jeżdzę 50 na karte to będę mógł wcześniej niż inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...