Skocz do zawartości

Kulikowisko - Edycja Zimowa -> 14 Stycznia!


EnduroMax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie pogadałem z Tomkiem Kulikiem i okazało się że jest szansa na zimową edycję kulikowiska. Odbyłaby się ona na terenowym torze Tomka i Piotrka :) Zamiast grilla -> ognisko. Teraz trzeba się dowiedzieć kto jest chętny :lol:

Jak mozna się domyślać tylko motocykle terenowe bo płyta lotniska zasyfiona. Oczywiście kto chętny do słuchania "wymądrzania się przez Tomka" niech też przyjeżdża. Wszystko miałoby się odbyć w styczniu.

LICZĘ NA WAS

Pozdrawiam

Kto chętny niech się wpisuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może przyjade...Rs'ka w edycji golasa :P Tylko sie boje, że rano będzie sucho i sloneczko a za 2 godzinki -15 i zacinający śneg w twarz.Chociaż w styczniu będe preferowal jazde katamaranem :mrgreen:

 

Ps.Może w styczniu 2006 roku będzie anomalia pogodowa jak w zeszlym roku :?: chodzi mi o temperature :arrow: +15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna się domyślać tylko motocykle terenowe bo płyta lotniska zasyfiona.

 

A skutery obute w zimowe opony o bieżniku terenawym? :mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki charakter ma ta impreza?

Naukowo-Poznawczy :D

Tomek się wymądrza a My się uczymy. Przy okazji rozmowy ognisko.

 

Jaki jest koszt uczestnictwa?

Taki jak nic czyli 0. Tylko każdy zwykle przynosił kiełbaske do grilla i coś do picia.

 

Czy impreza ta odbwa sie na lotnisku bemowo?

Tak. Tomek z Piotrkiem mają swój kawałek lotniska i kawałek terenowy.

A skutery obute w zimowe opony o bieżniku terenawym
A ja to nie ograniczam :D Można przyjeżdżąć i na ścigaczach/chopperach/nakedach ale nie wiem kto się na to zdecyduje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Robimy zimowe Kulikowisko w styczniu. Nie jestem oblatany w terminach ferii dla naszego województwa, dlatego proszę o proponowanie terminów. Raczej nie mam planów na styczeń, zatem sobotnie przedpołudnie, wskazane przez Was można wesoło spędzić.

Czyli ja się wymądrzam, niektórzy też się wymądrzają, Gadaj słucha, reszta też słucha, na koniec Gadaj wymądrzy się o tym co o nas myśli...

Niewtajemniczonych odsyłam do archiwum, szukajcie tematów ziwązanych z hasłem "Kulikowisko". Były dwa konkretne, o dwóch edycjach które były.

 

Oczywiście impreza ma charakter ofrołdowy, z uwagi na warunki panujące na betonowej płycie lotniska Bemowo. Zaś teren jest znacznie weselszy i zawsze czynny.

Zamiast grilla - ognisko, wkład własny. Ja stawiam drewno, patyki, tacki i inne duperele. Habaninka na Waszej głowie.

Alkohol zabroniony - będzie kilku zaprzyjaźnionych policjantów, jak zawsze. Są dyskretni lecz skuteczni.

Dresiarzy nie zapraszam. Emsizakompleksieńców także nie chcę widzieć. O niektórych dziennikarzach nie wspominając...

Kibice niemotocyklowi mile widziani. Można zabrać dzieci małe i bardzo małe, pod warunkiem stuprocentowego przypilnowania - bywaja momenty niebezpieczne dla zagubionych szkrabów.

 

Czekam na pomysły i propozycje. Wszystko jest do rozważenia.

Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pomysły i propozycje. Wszystko jest do rozważenia.

 

Powiem jedno: bez przenośnej latryny możemy nie wyrobić przy temperaturach zimowych. Poza tym - nie to, żebym był pesymistą - śmiem wątpić, czy taka impreza w zimie da radę wypalić. Obawiam się, że każdy (to się tyczy także piszącego te słowa) dwa razy się zastanowi, zanim wybierze się w zimowy dzień na kilkugodzinną imprezę motocyklową na świeżym powietrzu, i to bez motocykla.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy się zastanowi' date=' zanim wybierze się w zimowy dzień na kilkugodzinną imprezę motocyklową na świeżym powietrzu, i to bez motocykla.[/quote']

Ja tam jestem pewny :D Najwyżej wezmę do plecaka jeszcze jedną bluzę i będzie miło. A czym jest pare godzin jeśli następne Kulikowisko miałoby sie odbyć idąc tropem poprzednich na przełomie kwietnia i maja. Co do bez motocykla to nawet jesli nie zrobię swojego to biorę kanisterek z benzyną i pojeżdżę trochę na tw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...