Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

mowisz ze to 82?!?! kurcze :) ...niezla sciema-dobrze ze zapytalem ,dzieki enduro..napaliłem się gdyż mam w okolicach rodzine i latwo byloby mi go sprowadzić...ale trudno,dzzieki za info....aa w takim razie jaka jest realna cena za rocznik 89-90?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napaliłem się

Podstawowa aczkolwiek trudna zasada:

Nie napalaj się.

Cena jest mocno przesadzona. Za 2000zł mozesz mieć mtx'a chłodzonego cieczą. Za 2500zł masz mtx'a w świetnym stanie z tarczą, zarejestrowanego na motorower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele na tym allegro to takie ściemy są że głowa mała, już byłem umówiony na zakup jednego motocykla z allegro i okazało się że moto jest sprowadzone z niemiec a papiery że niby z holandii.

Jak sprawdzili by to w urzędzie to normalnie prokuratora się ma na łbie.

 

Co do MTX-a, to mieliśmy wziąć tego:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=86630434

 

ale Aneta stwierdziła że nie chce takiego starego moto, ile tak naprawdę jest wart ten rocznik?

 

 

Za 2500zł masz mtx'a w świetnym stanie z tarczą, zarejestrowanego na motorower.

 

Załatw mi takiego, biorę od ręki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej będzie to :D

a czy jest różnica jak będzie włożony??? np. jak o bkręce go o 180st. ?? bo ja nawet nie zwrociłem uwagi gdzie on był.... poprostu rozpołowiłem silnik a że ten jest na łożyskach to się obkręcał jak chciał.....

 

Ponawiam pytanie bo na dniach będe składał silnik ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik8888 napisał:

No to raczej będzie to Smile

a czy jest różnica jak będzie włożony??? np. jak o bkręce go o 180st. ?? bo ja nawet nie zwrociłem uwagi gdzie on był.... poprostu rozpołowiłem silnik a że ten jest na łożyskach to się obkręcał jak chciał.....

 

 

Ponawiam pytanie bo na dniach będe składał silnik ....

 

Ja tam zawsze to wyjmowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się wyjmie to nie będzie silnik przerywał na niskich obrotach czy coś??? jak wyjąć łożysko z kartera jeśli nie można go wybić??? jakieś domowe patenty może??? własnie z tego wałka bo nie wyszło razem z nim a nie chcem go zostawiać tam żeby nie robić lipy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlej benzyny i podpal;pRozgrzeje sie wtedy wbij walek w lozysko i cągnij jak dobrze rozgrzejesz to wyjdzie bez problemu:P(mialem to Samo) Ogolnie Mtx Dobry sprzet sam mam i sobie chwale:)Albo ludzie ktorzy dali mi sie przejechac na Dt80 to buraki i niepotrafią ich dobrze wyregulowac..Albo Dt to m€lowaty sprzecik w porownaniu do mtx:PChodzi Mi na seryjnych czesciach;pJa mam Tylko tlok Vertexa i Motorek spoko idzie ;]pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Dt to m€lowaty sprzecik w porownaniu do mtx:PChodzi Mi na seryjnych czesciach;pJa mam Tylko tlok Vertexa i Motorek spoko idzie ;]pozdrawiam

Ja smigałem na mtx 80 z tarcza zołto-czarny.To w ogóle nie było zrywne.Nie przyspieszało ani nic. 8O pewnie zjechany był.A takiego jak Ty Dibo mam do kupienia za 600 zł.bez papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Dt to m€lowaty sprzecik w porownaniu do mtx:PChodzi Mi na seryjnych czesciach;pJa mam Tylko tlok Vertexa i Motorek spoko idzie ;]pozdrawiam

Ja smigałem na mtx 80 z tarcza zołto-czarny.To w ogóle nie było zrywne.Nie przyspieszało ani nic. 8O pewnie zjechany był.A takiego jak Ty Dibo mam do kupienia za 600 zł.bez papieru.

 

Ciekawe ile koni miał ten twój żółto czarny MTX, 1,5KW ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.A takiego jak Ty Dibo mam do kupienia za 600 zł.bez papieru.
Ja mam Hd 08 I Zaminilem sie za mojego Simsona S51 ;]W Simsonie byly kartery do wymiany(powyrabiane gniazda lozysk i simeringow)

Wiec sie Zaminilem ;]Mam W niej Blotniki od Cr 250 silnik po kapitalce tlok vertexa,juz te lepsze zawieszenie (rozkrecane lagi z gory) Ale i tak pulka m isie polamała wczoraj wlasnie;/;/ No Zaminilem sie bez doplaty mam na niego pelną niemiecka dokumentacje:)Bardzo Fajnie mi sie jezdzi milo ciągnie jak na ten rok :) Enduro typu rx,Senda zostają z tylu pomimo mlodszych lat :( Jednak Seryjna 80 moim zdaniem ma lepszego buta moment obrotowy niz np Rx z kitem na 70cmm malossi czy polini czy inne dziadostwo ;] Ogolnie polecam Mtx Bardziej napewno w teren niz Dt80 ktora jest ciezsza acz kolwiek osiagi sa porownywalne :( pozdrawiam

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 19:01 ]

Ps Endurek jesteś z tego boleslawca jakies 80 km od Wrocławia?? ;]pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...