Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Te gaźniki maja słaba regulacje.
To prawda ;) Ja mam Srube od powietrza na 3 obroty, Iglice na środkowym rowku:)Przed tym rozkręć go i dobrze wyczyść najlepiej sprężonym powietrzem:) Mi chodzi elegancko nic sie nie muli wiec tobie tez powinna jak tak zrobisz jezeli to wina gaźnika oczywiście:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile koni miał ten twój żółto czarny MTX' date=' 1,5KW ??????[/quote']

To nie był zaden mój tylko na sprzedaz jeszcze przed tym jak miałem kupic DT.Takze spokojnie Panie Stasiu-nie unosimy sie :P Co do mtx to wydaje mi sie ze Honda robiła go jakby na wzór DT.Mam racje? (chodzi mi o tego z tarcza zółto czarnego :P nie wiem jakie to oznaczenie :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem MTX jest mniejszy lżejszy i mocniejszy. Pozatym w MTX-e podaba mi się atrapa chłodnicy, jak w prawdziwych Crossach.

DT jak się robi zdięcie to tylko z jednej strony, bo zdrugiej wygląda ja starsza chłodzona powietrzem.

 

Bez urazów dla posiadaczy DT, ja wyrażam swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ooo widze, że ktoś czyta w moich myślach :P Siedziałem w kościele i wpadłem na pomysł by założyć temat w tym stylu.. więc " mam kilka pytań" :evil: lol

 

1) gdzie dostać tłok do mtx'a... pytanie brzmi banalnie, ale cylinder mam 43mm i pierwszy szlif ( 50 ccm ma 40mm a 80 45 mm) więc ? nic nie moge znaleźć... co to w ogóle może być za pojemność?  

 

2) KTO ma mtx'a 50 ccm? w bdb stanie... potrzebuje paru danych... nie wiem czy moje jest padka czy tak ma iść...  po prostej 70-80 km/h.. z górki wycisnąłem 99km/h ( licznik rowerowy.. chodzi dobrze... sprawdzane z innym moto ) prędkość jest w miare ok.. ale.. przyśpieszenie masakryczne... wystarczy, że jest kawałek płaskiej prostej i zaczyna spadać prędkość... nie ma mocy :buttrock:

 

3) do ilu tys.. obrotów powinien kręcić sie mtx? u mnie z tym jest kijowo około 7 tys I-IV biegu.. na V i VI idzie na około 6-5.. :buttrock:

 

Przełożenia mam 14/40...  

 

Jak dla mnie.. dobry temat ;)

 

Pozdrawiam

 

Ja mam podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie odnosnie Hondy MTX:

 

Dlaczego te Hondy maja taki duzy bak??:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M159482

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M162217

 

te baki byly montowane seryjnie czy jakis koles sam to sobie przerobil od innego moto?? Bo ten motor z tym bakiem niezaciekawie wyglada... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo cholera... poplułem sobie monitor Mr. Green Patrzcie jak koleś tam boczki założył Mr. Green Arrow Banghead

Taaa ja zauwazylem ze to jest ostatnio niezwykle modne na allegro!

http://www.allegro.pl/item81284128_yamaha_yz_125_.html

http://www.allegro.pl/item89795009_ktm_125...ss_od_1zl_.html

:buttrock: ;)

 

Co do baku to to pewnie jakis akcesoryjny Acerbis

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehe Dobre z tymi owiewkami ;) Ja Teraz robie kapitalke mojej hondzi :buttrock: Juz jestem Ustawoiny Z KTM lc2 125 w teren :twisted: Na Male pokazanie mozliwosci ze stara mocna 80cmm z dobrym kierowcą :evil: łoi 125 z wieśniakiem za kierą w terenie :twisted: Oczywiscie Zakład jest o piwo :twisted:

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 10:21 ]

Ps.Silnik Mtx 125 do ramy od 80 Hd 08 ?? Slyszalem ze wchodzi bez wiekszego bolu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...