Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Czy te łożyska moge dokupić w hurtowni jakiejś??? czy to są zwykłe kulkowe łożyska ???

Hehe tak lozyska kupisz w normalnym sklepie z lozyskami! Polecałbym jakies japońskie bądź SKF'y (nie ma co gówna do MTX wsadzać :D ) . Na wał zdecydowanie z luzem C3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam tego typu moto dla swojej kobitki i nie wiem na co się zdecydować, ma może ktoś z Was porównanie jak MTX ma się do DT?

Co jest lepsze, chodzi mi o pojemności 80 cmm, jak hamuje ten bęben z przodu w MTX-e?

Czy kwestia odblokowania motocykla wygląda tak samo jak w DT, czyli dyfuzor, wydech i modół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich MTX są bębny z przodu.... Mój kolega ma normalną tarcze i nawet zacisk 2-tłoczkowy :lol:

Jak dla mnie to MTX'a lepiej się prowadzi niż DT, ale to tylko moje zdanie ...

Mocowo niemam porównania bo ten na którym jeździłem jest całkiem zajechany....:D ale słyszałem ze hondziawa jest mocniejsza od detki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich MTX są bębny z przodu.... Mój kolega ma normalną tarcze i nawet zacisk 2-tłoczkowy

 

 

Kamli Honda Mtx 80 r2 ma tarczę z przodu.

 

 

To wiem, ale akurat ta co mogę kupić jest na bębnie -- trochę ten bęben nie przemawia do mnie, ale można by coś przeszczepić z młodszego rocznika tylko, że to są dodatkowe koszty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem troche na DT. Teraz przesiadłem się na MTX-a.

DT jest dłuższa wyższa, siedzi się daleko od kiery, jest cięższa, MTX lepiej manewróje i jest poręczny.

 

Dlatego się zdecydowałem na MTX-a.

 

POLECAM wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej będzie to :)

a czy jest różnica jak będzie włożony??? np. jak o bkręce go o 180st. ?? bo ja nawet nie zwrociłem uwagi gdzie on był.... poprostu rozpołowiłem silnik a że ten jest na łożyskach to się obkręcał jak chciał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!..mam na oku mtx80 z 89 roku,koles chce za niego ok .1200zeta -tak na oko to duzo czy malo jak za ten rocznik?..poza tym jeszcze jedno pytanie -na co zwracać uwage przy oglądaniu go?tzn.czy ma jakies charakterystyczne newralgiczne punkty,ktorym warto bliżej sie przyjzec?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ma papier to tanio bardzo!!

To wersja r2 z tarczą jeśli rocznik nie jest ściemniony (chłodzenie ciecza oczywiste). Spójż na tylny amortyzator bo lubi sie rozwalić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...