Skocz do zawartości

Dziś jest mój szczęśliwy dzień.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca nie wiedziałem czy egzaminy będą dzisiaj czy nie. Okazało się, że tak :lol: Na liście 2 osoby ja i jakiś młodszy kolega do A1. Na placu czekał już rozgrzany i gotowy do jazdy sprzęt.

Egzaminator nie kazał wrzucać kierunków na slalomie ale trzeba było obracać głową na boki.Podjazd poszedł bez większych problemów, slalom również. Z ósemką wyszła mi lipa (za pierwszym przejazdem),gdyż po 4 ósemkach straciłem rachubę i zapytałem się egzaminatora, która to już i w tym momencie koło wyjechało mi z 5cm poza linię, i to nie na łuku, ale na środku ósemki. ZAUWAŻYŁ. Od nowa slalom. Bez problemu, sam już sobie odliczałem. Kolega na A1 2 razy podparł się na ósemce no i musiał jechać do domu. Zostałem sam :-)

Po wczorajszej jeździe z Tomkiem K. po trasie egz.(2 razy przejechaliśmy) znałem szczegóły i haczyki. Nie dałem się zagonić w kozi róg.Po zjeździe z ronda tylko zapomniałem wyłączyć kierunkowskazu, ale na placu byłem szybszy od egzaminatora i od razu wygarnąłem sobie błąd, z czego również był zadowolony. Podsumowując wynik pozytywny za pierwszym razem!!!!

 

Wielkie dzięki przede wszystkim dla Tomka Kulika, z którym miałem wielką przyjemność jeździć, ale Piotrek Gadaj także przyczynił się do tego wyniku oferując mi cenne rady dotyczące manewrów na egzaminie.

 

PS. Wczorajsza jazda z Tomkiem była naprawdę ciekawa i na jednym ze skrzyżowań doszło niemal do scen drastycznych (rękoczynów).Byłem pod wrażeniem.

 

Pozdrawiam wszystkich. :D :) ;) :P :D :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję :)

Wiem jak bardzo sie cieszysz, bo zaledwie pare dni temu przeżywałam to samo :lol: :lol: :lol:

 

Pozostał odbiór prawka i zakup maszyny... a wtedy... pojade gdzie mnie oczy poniosą :D . Nie moge sie już doczekać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez sie przyłączam do gratulacji :mrgreen: ...... tak na marginesie - fajnie mają Ci, którzy mają do czynienia z Tomkiem. Ciągle tutaj na forum wyczytuję same superlatywy na temat tego Pana :D Musi być naprawdę dobry.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no .... gratuluję może opiszesz jak byłeś ubrany :D bo ja pamiętam ze swojego jesiennego egzaminu skostniałe dłonie i pociąganiem nosem żeby gile nie płyneły po twarzy :lol: W Gdańsku z tego co pamiętam sezon w PORDie kończy się w listopadzie a zaczyna w kwietniu więc nie ma extremalnych doznań pogodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe rajstopy i skórzane portki, 2 pary rękawiczek 2 bluzki z długim rękawem i bluza no i kurtka zimowa. 2 pary skarpetek i glany. Szalik na szyi. Nie było ogólnie zimno. Tylko ręce zmarzły, ale po powrocie zdążyłem sobie ogrzać łapy na silniku zanim pomocnik egzaminatora zaprowadził jednoślada do garażu. Ogólnie było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...