Skocz do zawartości

No nie wytrzymam i się pochwalę :P


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dziadu :mrgreen:

Odważna decyzja....i jaki kolorek....męski :)

 

Pozdro

 

brawo za nieczytanie postów

żenua

 

a Ty co rzecznik prasowy... :roll: (to ostanio modne na 4um sie staje.... )

 

a ja bym na twoim miejscu odwiedził salon Vision Ekspress Super Optyk .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadu kolorek pikny...cut ,mjut !!! :lapagora:

 

Urbanbot-pozwolisz że nie skomentuje Twojej uwagi...zbyt niski poziom :P

 

[ Dopisane: 1 ]

a Ty co rzecznik prasowy... (to ostanio modne na 4um sie staje.... )

 

a ja bym na twoim miejscu odwiedził salon Vision Ekspress Super Optyk .....

 

No piątka się należy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżisus, qwa, ja ple!

 

Obejrzałem prawdziwe zdjecie.

 

Niemozliwe, że wytargałeś jeszcze ładniejszego, od tego z Mokotowa.

Skąd go wytrzasnąłeś?

Zaspawaj drzwi od tej piwnicy!!!!!!

 

 

Aśka, artystko skubana. Czcionkę jakos wytrzymujemy, ale za to, co zrobiłaś z tym motocyklem w avatarze - masz przewalone!!!! :) :P

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE, ja też mieszkam na mokotowie :) są teraz DWA czerwone TRXy na osiedlu, na wiosne motocykl będzie się prezentował znacznie lepiej jak ją dopieszczę po swojemu.

 

Nasze Avatary sa zasługą naszej drogiej kolezanki Agniechy, której oficjalnie i publicznie dziękujemy :*

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sama będe jeździć mam nadzieję w 2007...

 

Trzymam Cię za słowo. 8)

A maszyna prezentuje się bardzo okazale - wczoraj dane mi było ją ujrzeć na własne oczy. :lapagora:

Byle do wiosny! :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanbot-pozwolisz że nie skomentuje Twojej uwagi...zbyt niski poziom

mój drogi rebelu to nic personalnego. trafiło na ciebie, ale Dziadu napisał, że zdjęcie jest do dupy, a potem w paru późniejszych postach pojawiła się informacja, że kolor nie jest landrynkowo-różowy, tylko czerwony, mimo czego, część wypowiedzi uporczywie czepiała się pierwszego zdjęcia. to raczej nie mi potrzebny jest specjalista z vision express. poza tym moja wypowiedź to skrzywienie związane z moderowaniem innego forum.

bez obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też chciałem mieć TRX, tyle że mało było ofert sprzedaży a nawet wcale ich nie było, ciekawi mnie dlaczego producent zrezygnował z tej koncepcji motocykla.Mam filmik jak TRX jedzie przez miasto i słychać jego silnik, poprostu brzmi mjodowo( filmik być może jest jeszcze na Bikepics).

Gratuluje zakupu.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo jest tu osób zainteresowanych posiadaniem TRXa :D Jeśli w sezonie okaże się, że z powodu wożenia pasażerki będę przeżywał katusze (jak na FZ/FZR) a moja pasażerka również będzie wzywała o pomstę do nieba, to nie wykluczone, ze zainteresuję się zamianą czerwonej bestii na XJR/ZRX, ostatecznie RC-36 :D

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoł, hoł, ho...merry (krwawą najlepiej :twisted: ) witam :D

Jeśli w sezonie okaże się' date=' że z powodu wożenia pasażerki będę przeżywał katusze (jak na FZ/FZR) a moja pasażerka również będzie wzywała o pomstę do nieba, to nie wykluczone, ze zainteresuję się zamianą czerwonej bestii na...[/quote']co jest dość prawdopodobne (tak sobie myśle 8) ) wnioskując po wyglądzie tych siedzonek :roll: ....

ale jeszcze raz gratuluje zakupu i życze satysfakcji z jazdy, no i byle do wiosny :D

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...