Skocz do zawartości

No nie wytrzymam i się pochwalę :P


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolorze jedynie słusznym

 

 

Ty złośliwcze!! Doskonale wiesz' date=' że NIE chciałem CZERWONEGO!!!!

 

[ [i']Dopisane: Piątek 09 Grudzień, 2005[/i] ]

Jezeli jest lzejszy od TDMa (powinien taki byc - ażurowa rama) to niezle sie zbiera.

Ile byl produkowany TRX?

 

Waga - 209kg 0-100km/h - 3,8s V-max podobno 230km/h tak więc nie powinienem odczuć żadnej różnicy po FZ :twisted: +

 

O ile dobrze mi wiadomo, toTRXy produkowane były przez dwa lata 96-98, ale spotkałem jakąś ofertę sprzedaży rocznika 99, tutaj wydaje mi się, że jest to rocznik 98 i ma pierwszą rejestrację w 99r.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadziu' date=' mam nadzieje ze jutro w 2oo z nami opijesz motora :) I opalisz ewentualnie z Twojego prezentu z moją zawartością ;)[/quote']

 

Bardzo chętnie stary, ale akurat w TEN piątek mam dwie baby na raz do obskoczenia, więc nie będzie łatwo :D

 

[ Dopisane: Piątek 09 Grudzień, 2005 ]

witam :D

gratuluje zakupu 8)

jak to "nie chciałem czerwonego"????

w sumie każdy kolor jest fajny...

... pod warunkiem że jest to CZERWONY 8) :P

POZDR.

 

Heh... mnie się marzy CZARNA XJR 1300 z CZARNYM silnikiem i CZARNYMI felgami ze spolerowanymi rantami 8O

Ale teraz to tupię nogą i Eclipsa MUSZĘ mieć CZARNEGO!! :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga - 209kg 0-100km/h - 3' date='8s V-max podobno 230km/h tak więc nie powinienem odczuć żadnej różnicy po FZ +[/quote']

no to ma parametry zbliżone do Fazerowych 8)

 

[ Dopisane: 09-12-2005, 08:33 ]

Heh... mnie się marzy CZARNA XJR 1300 z CZARNYM silnikiem i CZARNYMI felgami ze spolerowanymi rantami
to mamy bardza podobne gusta :D

dla mnie mógłby być też czalny lub czarno-czerwony Fazer1000 8)

choć nie ma co zozpaczać, jeszcze wszystko przed nami :)

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Jej wady to wysoka kierownica na półce lucasa i kasztaniarskie akcesoryjne kierunki' date=' poza tym miodzio :D

 

P.S. Fotka robina nokją więc nie czepiać się :)[/quote']

 

Gratulacje Dziadu - chociaż uważam, że jeszcze nie raz po dniu jazdy na mieście będziesz wdzięczny poprzednimu właścicielowi za tą kierownicę...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszyna mniut malyna

No faktycznie malyna :) Kurna, ten sprzęt jest różowy, ja jestem daltonistą czy tylko na fotce tak wygląda? ;)

 

GRATULKI , zajebiste moto :D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje i mojej skromnej strony fany spręt kiedys stasznie chciałem kupic ten model ale nidy sie nie udało... podrawiam

bernard

 

Heh... a ja brałem ją pod uwage, lecz nastawiałem się na SRADA 750 albo YZF 750R, a tu nagle niespodziewanie urodził się TRX :D Nie mam czego żałować, osiągi przyzwoite, motocykl było nie było sportowy a za to ma TYLKO 2 świece do wymiany, TYLKO 2 gaźniki do regulacji a na dodatek fabryka przewiduje regulację luzów zaworowych co 42.000km (zaleca się częściej). Jak by tego było mało, to mój kolega posiadąjacy IDENTYCZNY motocykl, hasa się zużyciem paliwa na poziomie 5,5l/100km, po prostu żyć nie umierać :)

 

Szczerze mówiąc, to nie mam za bardzo co przy niej robić przez zimę, do wymiany są klocki cham. z przodu i tradycyjnie olej w silniku z filtrem, co nie oznacza, ze jej nie rozbiorę i nie wypieszcze do połysku kazdej śróbki ;)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszym, organoleptycznym kontakcie podczas wnoszenia do piwnicy (dobrze, że jęzor mi się nie przykleił) stwierdzam, że trx wygląda zdecydowanie lepiej niż na fotkach (ach, ta kratownica!) a ten, konkretny egzemplarz, jest dodatkowo w mistrzowskim stanie!!!! powtarzam jeszcze raz: WYPASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

 

Czy nie ten egzemplarz parkował czasem na Mokotowie (na tyłach Krajowej rady radiofonii) na Gierymskiego? Tłumik cos jakby znajomy. Chciałem odkupić od własciciela, ale odmawiał.

 

Co prawda mogła być pełna TDMa, ale dobre i to ! :D :-) :-D

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...