Skocz do zawartości

Cagiva River 500 na pierwszy motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie temat pierwszego motocykla zostaje poruszany na forum niemal co drugi dzień. Dlaczego nikt nie radzi nikomu wymienionej w temacie Cagivy?

Patrzyłem na ceny - 15999 zł. Nawet taniej niż GS i technologia też nie ta.

Coś nie tak z tym moto? Miał ktoś styczność. Bo jak widać często się pojawia w tematach..."aaa nie GS, za bardzo oklepany"...no to jest alternatywa jak się patrzy - Cagiva.

W wyszukiwarce tylko raz było o niej wspomiane... :D

jest ktoś od tego motocykla na forum czy nie, może chociaż ktoś kto się śmignął ze dwa razy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co???

 

Nikt mi nic nie powie???

 

bo włoszczyzna to jest dobra w zupie

 

no ta' date=' może coś więcej ;)[/quote']

 

a to nie wystarczy?

 

miałem włocha raz... i NIGDY więcej.

 

pytanie: wolisz jezdzic czy naprawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowa maszyna zawsze będzie droższa w realnej eksploatacji, o glebach i ich skutkach nie wspominając...

To już lepiej za tą kasę kupić XT600 w dobrym stanie, lub innego singla z gatunku częściej spotykanych, zatem tańszych w jeździe i łatwiejszych przy sprzedaży.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równierz podpinam się do tematu, ponieważ interesuje mnie Cagiva tyle, że 600.

W treści ogłoszenia, które znalazłem, napisane jest, że silnik jest identyczny jak w XT 600. Nie wiem czy to prawda, ale jeżeli tak, to nie powinno być problemów z częściami. Zaletą tego motocykla jest na pewno nie bagatelne wyposażenie takie jak: Zawiecha przednia Upside down Marzochii ,tył Sachs, heble Brembo. Niestety jest to dość egzotyczna marka na naszym rynku, więc może być problem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

Niestety jest to dość egzotyczna marka na naszym rynku' date=' więc może być problem...[/quote']no i właśnie ta egzotyczność może okazać się kłopotliwa w razie usterki czy gleby(trudniej dostęone części), może też być trudniej sprzedać takie moto

ale za to dla indywidualistów jest to ciekawa opcja, bo na pewno są to motocykle mniej u nas rozpowszechnione

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność siedzieć na takiej Cagivie i tylko tyle, moje odczuciaz tego posiedzenia :P są pozytywne, jest wygodniejsza od suzi i jakośtak w ogóle sprawia lepsze wrażenie. Za tą cenę kupił bym ją bez wachania ani kiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równierz podpinam się do tematu' date=' ponieważ interesuje mnie Cagiva tyle, że 600.

W treści ogłoszenia, które znalazłem, napisane jest, że silnik jest identyczny jak w XT 600. Nie wiem czy to prawda, ale jeżeli tak, to nie powinno być problemów z częściami. Zaletą tego motocykla jest na pewno nie bagatelne wyposażenie takie jak: Zawiecha przednia Upside down Marzochii ,tył Sachs, heble Brembo. Niestety jest to dość egzotyczna marka na naszym rynku, więc może być problem... :roll:[/quote']

 

I o to chodzi czesto za nizsza cene masz full wyposazenie, do tego wszystko fajnie dopracowane. Szkoda ze u nas panuje opinia ze co wloskie to zle i sie zaraz popsuje. "Awful" moze miales jakiegos sprzeta 30 letniego, albo zakatowanego ze miales z nim takie problemy. Przeciez cagiva to nie romet, to normalna firma jak reszta japonczykow, ktorej u nas rozwoj blokuja takie stereotypy "sie psuje", "nie ma czesci", "beda z tym same problemy" wypowiadane czesto przez osoby nie majace nigdy stycznosci z wloskimi sprzetami !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części są już prawie do każdego sprzęta.Wystarczy poczytać ostatnie strony Gieldy Motocyklowej.Naprawde niema już problemów z częściami do tych popularniejszych wloskich marek.O Bimocie i MV Aguście nie wpominam,ale to abstrakcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...