Skocz do zawartości

Dwusuwowe wyprawy


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też poprosze [email protected]

a tak w ogóle to troche bez sensu jest jechać komarkiem do iraku  :lol:

 

Bez sensu ???? Ty wiesz co ty mówisz ?? Przecież to jest przygoda na całe życie. Nasza jazda po swojej miejscwości jest bardziej bez sensu :?

 

Ja też poprosze skana [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak mialem kiedys jawe to zdobylem sie na podroz 80 kilometrowa i jawa ani raz mnie nie zawiodla . . . z tym ze jak kiedys odwiedzialem kumpla w miejscowosci lezacej 9 km od mojego miasta i tam mi totlanie sie sypnela . . . kumpel holowal mnie simkiem co skonczylo sie zaliczeniem gleby - co najgorsze przed samym moim domem . . . ale teraz takie rzeczy wspomina sie z usmieszkiem na twarzy : ) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Mam problem otóż: Mam zamiar kupić tą Aprilię: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56237481 chcę to zrobić tak:

Za około tydzień jedziemy nad morze (samochodem) do Lubiatowa :-)

Aprilia jest w miejscowości: Dobre miasto oddalone jest od Lubiatowa o ok. 260 km. W związku z tym że nie znam tej Aprili (wcześniej jeździłem na Simsonie) boje się jechać taki kawał - wiem że dal tych którzy jeździli na komarkach do Iraku to przyjemność na takim moto taka odległość ale ja jestem pełen obaw. Proszę doradźcie mi co mam robić! :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nieiwesz dokladnie czy ja kupisz. Ale szczeze to odradzam takiej trasy nowo poznanym moto. Ja sam wiem ze jak sie przesiadlem z simka na aprilie to byla duuza roznica chocby w pozycji jakiej siedzisz. Za jakies 15 min wszystkio bedzie Cie bolalo potem sie przyzwyczaisz ale pierwszy raz bedziesz wyczerpany. Po 2 mzoesz kupic moto nieprzetestujesz i Ci sie rozwali w trasie i co wtedy zrobisz.? Od domu daleko a w sumie pewnie nieznasz sie na apriliach nieiwesz jakie klucze poczebne itd. Ogulem ja bym odradzal nowo zakupionym moto tyle jechac. Ogulem jesli jedziecie nad to morze to moze :-D pozyczcie od kogos przyczepke albo cos w tym stylu i w drodze powrotnej zajedziecie ogladniecie itd. albo jelsi CI sie spieszy to jak bedziesz jechal do to ogladniesz i najwyzej kupisz a odbiezesz jak bedziesz wracal: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja najdłuższa trasa to 20 km w jedną strone, jak na razie:D i obeszlo sie bez zadnej awarii simsonek po remoncie idzie jak glupi:D a nie zmienialem na 60 ccm:D ale zmienie:D a w środe jade z 2 kolegami (simsony) na 2 dni nad jeziorko (40 km w jedna strone) mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych awarii:P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...