Skocz do zawartości

Dwusuwowe wyprawy


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu  

a jaki masz ściągacz

bo są tkie co sie wkreca do sirodka a są takie co sie łąpie ramionami magneto na zewnątrz

te drugie sa do niczego - kiedyś zepsułem magneto takim

 

ma taki i takie te co do srodka to sie gwint juz na magnecie ukrecił a te co sie łapie to mi magneto sie wygina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Masz całkowitą rację z tym, że simek dopieszczony potrafi się odwdzięczyć. Ja w tym roku co tydzień w wekendy robię trasy W-wa - Łomża w piątki i Łomża - W-wa w niedziele. To jest jakieś 250 km, oczywiście po drodze mam międzylądowanie na kawę pomiędzy wyszkowem a Ostrowią Maz. i jak do tej pory moja maszynka spisuje się SUPER!!!(a ma już paręnaście wiosenek, ponad 27 tys. przebiegu i zero remonów) Byłem też w tym roku moim S 51 w Zakopanym (wyjazd z Łomży)i z powrote, i było ekstra. Cały problem to czerpać przyjemność z jazdy a nie z wyścigów. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację z tym' date=' że simek dopieszczony potrafi się odwdzięczyć. Ja w tym roku co tydzień w wekendy robię trasy W-wa - Łomża w piątki i Łomża - W-wa w niedziele. To jest jakieś 250 km, oczywiście po drodze mam międzylądowanie na kawę pomiędzy wyszkowem a Ostrowią Maz. i jak do tej pory moja maszynka spisuje się SUPER!!!(a ma już paręnaście wiosenek, ponad 27 tys. przebiegu i zero remonów) Byłem też w tym roku moim S 51 w Zakopanym (wyjazd z Łomży)i z powrote, i było ekstra. Cały problem to czerpać przyjemność z jazdy a nie z wyścigów. :lol:[/quote']

 

super !!

racja - simson to świetna maszyna - ja zrobiłem dotychczas około 5,5 tys jeżdżąc na mixolu - bezawaryjnie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... jeszcze do niedawna też urzywałem Mixolu S i było całkiem, całkiem... :( Teraz zacząłem stosować Elf-a (podobno lepiej "dosmarowywuje" właśnie takie silniczki jak w simku) :D. A jeśli chodzi o moje odczucia to mam wrażenie jakby motorek w moim simku lepiej pracował. Może jednak to jest tylko subiektywne odczucie, ale jednak... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...