Skocz do zawartości

Dwusuwowe wyprawy


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba macie rację. Myślę że zrobie tak: Pojade nad morze z rodzicami - mój tata musi coś pozałatwiać w Gdańsku więc zabiore się z nim i przy okazji skoczymy do tego gościa z Aprilią. Jeżeli mi się spodoba to mu zaplacę, Aprilię wsadzę do pociągu i zadzwonie do wujka żeby odebrał :-) :-) :-)

A nie oriętuje się ktoś ile by kosztował taki transport pociągiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak narazie moim simsonem SR50 zrobiłem 110km jednorazowo.. ;] i jestem z niego bardzo zadowolony..:] mialem rometa ogara wczesniej i nieststey raz na jakisz czas przytrafiał mi sie kondycyjny spacerek z 60kilowym motorkiem:P ehh ale ogar to juz przeszłosc.:] teraz simson!! i to mi sie podoba..:] szczerze to nie wierzylem ze simson bedzie lepszy od ogara no ale musze przyznac ze szok 100% zero zadnych awari..:] polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie którzy nie ufajom swoim sprzetom ja ufam swojej drynie wchodzi na gume jedynie tyle ze pali powyzej 5 l tak !!! bo ma silnik jawki 50 i chyba za wysoko iglice, na max pali naprawde duzo a przy jezdzie oszczednej wogule chyba nic nie pali :notworthy: pretkosc max 60km/h po zmianie zebatek mozliwosc wyciągniecia nawet 80 niestety nie mam papierów na nią i nie moge nigdzie na ulicy nia smigac chodz jest niezawodna. mialem mały pomysł moze ktos czytał :notworthy: chcialem kupic komara z papierami i wyjechac ze szczecina i pojechac na zlot do koszalina jakies 200km i 5 godzin jazdy w jedną strone ale nie uda mi sie niczego załatwic do 8 lipca :/ mianowice nie mam gdzie kupic czegos z papierami i nikt nie chce kupic odemnie dryny eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie policz sobie jade 40 km/h bez przerwy 200km i to zajmie mi 5 godzin a komar moze smigac ponad 40 km/h ale lepiej go nie przemęczac

 

komar może się zepsuć w trasie na 100-tnym kilometru to troszke dolicz do tych 5-u godzin podróży :P mój brat miał komara i ciągle sie psuł' date=' ciągle coś kapało , - wogule to ciągle coś się psuło na starcie :-x - nie wiem moze taki sprzęt mu sie trafił ... ale. :notworthy: Oddałem mu jawkę i nic się z nią nie dzieje jak narazie oprucz zdartego koła z tyłu :D ... ma zmieniono zębatke z przodu , 55ccm , ucięta rura co wchodzi w tłumik iii większa dziura pomiędzy gaźnikiem a cylindrem :notworthy: pali 4l/100km i to wszystko. Komar mniej pali zato 2l/100km chyba :D

[i']nie wiem co dalej pisać :-D [/i]

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...